Zvyšte svou hodnotu: Falešné kulturní rozdíly – StreetGame.cz
Pádluje za chlapem

Zvyšte svou hodnotu: Falešné kulturní rozdíly

Před pár dny jsem absolvoval rande s Mongolkou žijící v Česku. „Máš holku?“ zeptala se náhle. „Zpomal, nespěchej na mě tolik,“ reagoval jsem klasicky na její test. „Ne! Máš holku?“ důrazně na mě vykulila oči. „Počkej, na to se v Česku nesmíš ptát!“ začal jsem se smát, jako bych to vysvětloval malé holčičce: „To jsi nevěděla?“

Samozřejmě jsem jen vtipkoval. Češky se na to ptají taky. To ale ona nemohla vědět. Přesvědčil jsem ji, že testovat mě je faux pas. Žádné „opravdové fyzikální faux pas“ neexistuje. Vždycky si ho někdo vymyslí. Proto jsem vzal věci do vlastních rukou a začal vymýšlet faux pas, které mužům opravdu pomohou!

Balí se cizinky jinak?

V Praze narazíte na spoustu cizinek. Kulturní rozdíly nejsou nijak obrovské. Platí pravidlo z biologie: V rámci populace existuje větší variace, než napříč populacemi. Tedy mezi jednou náhodnou Českou a druhou náhodnou Češkou existují větší rozdíly, než mezi typickou Češkou a typickou Ruskou.

Každá holka je trochu jiná, ale to vyřešíte kalibrací přímo na místě. Naše metody fungují na ženy každého věku, povahy a národnosti. Někdy na to jdete trochu rychleji, někdy pomaleji, drobnosti se za chodu stále přizpůsobují, ale univerzální principy zůstávají stejné.

Kulturní rozdíly nejsou nijak obrovské. To ale neznamená, že si nějaké nemůžete vymyslet, a tím nachýlit svou hodnotu správným směrem.

„Jsi z Prahy?“ chcete zjistit logistiku, a pro větší důvěru vedete příkladem: „Já se tu přestěhoval před měsícem.“
„A odkud jsi?“ zajímá se.
„Poznaš to podle přizvuku?“ dáváte jí úkol, raději než suchou odpověď, a tak dále vedete konverzaci.
„Ostrava?“
„Přesně tak! Víš, co je super? V Ostravě bylo skoro stejně mužů a žen. Kdežto tady v Praze mi přijde, že je strašně moc holek a málo kluků!“

Jako jsem si s Mongolkou vymyslel, že v Česku se tvrdé testy dávat nesmí, teď jsem si vtipně vymyslel, že v Praze je málo kluků. Už nezáleží, jestli to vnímá jako pravdu (musí se snažit, mužů je málo) nebo to vnímá jako můj dojem (musí se snažit, protože já žiju v představě, že mužů je málo).

„Ahoj, vypadáš hezky.“
„Ďakujem!“
„Jsi ze západního, nebo východního Slovenska?“
„Východního.“
„Takže Ukrajina!“ zasmějete se.
„Ha, ha,“ odpoví ironicky.
„Víš, co jsem slyšel? Prý ve východním Slovensku kluci zvou na večeře ženy. Je to pravda?“
„Jo, no a?“
„To je šílené! Tady v Praze je to úplně naopak. Tady by se žena styděla, kdyby za ní zaplatil chlap.“
„Já taky občas kluka pozvem.“
„To je super, i východní Slovensko už se modernizuje! A kdo u vás volá první, když si lidi vymění telefonní čísla?“
„Vetšinou chalan.“
„Hahaha, tomu nevěřím! Ještě nikdy jsem holce první nezavolal!“

Takto můžete v rámci velkého vzorku zvýšit pravděpodobnost, že se žena ozve první vám. Kdykoli se komunikace nevyvíjí podle vašich představ, můžete ženu s humorem obvinit, že je vlastně autistická a špatně rozumí společenským normám. Kulturní rozdíl použijete vždycky, i na holku, která vyrůstala v sousedním domě:

„Pojďme ven ve středu,“ navrhnete.
„To už něco mám,“ odmítne.
„Né, takhle se to přece nedělá! Ty ses nikdy neseznamovala? Teď mi máš navrhnout jiný termín!“

Skoro vždy se trefíte, protože v dnešní době chytrých telefonů se projevuje autisticky naprostá většina populace. Skoro žádný mladý člověk si není jist, jak se v sociálních situacích tváří v tvář chovat. (Ani váš drsný kamarád, který tvrdí, že streetgame nepotřebuje, přitom ve dvaceti letech spal jen se třema holkama.) Jak říká staré Holandské pořekadlo: dva měsíce smart phonu, cesta k autismu.

Vše jen musíte podat správným hlasem, ze kterého bude slyšet údiv (nad buranskými zvyky její země, nad nedostatkem její emoční inteligence…) a následný otcovský, učitelský tón, když jí budete vysvětlovat, jak se to dělá správně (kluků je málo, holky o ně bojují, volají jim jako první a platí za ně…).

Neříkejte to útočným, sarkastickým tónem, který do svádění nepatří. Nechcete popichováním snížit její vlastní hodnotu, nýbrž radou vychýlit její představu o zdejší ceně všech žen jako celku. Nebuďte ani moc vážní, nakonec jde jen o jeden velký druh vtipu. Raději ale budete vtipkovat o tom, že mužů je málo, než naopak dělat vtipy poraženecké.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Ipi napsal 17.3.2017

Super clanek Princi. Gratuluji.

Odpovědět
    Princ napsal 17.3.2017

    Díky Ipi! Co ty? Narazil jsi na nějaké kulturní rozdíly?

    Odpovědět
Karel napsal 22.3.2017

Cau mohl bys napsat clanek o tom jak jedna alfa s betama nebo jak jednat s nekym kdo je totalne nesebevedomi …. pste dno. Nebo neco na zpusob proc byt alfa neni totez co byt zmrd. Dik. :)

Odpovědět
Odešlete odpověď