Zvolte si své pocity! – StreetGame.cz
zvolte si své pocity

Zvolte si své pocity!

Chtěl bych napsat něco o myšlence, která se mi velice libí a se kterou se ve spojitosti s tématem „jak sbalit holku“ setkávám velice částo.

Ta myšlenka je:Nelitujte, toho co jste udělali, ale toho co jste neudělali.“

V některých oblastech lidského života je tato myšlenka hrozně užitečná. Jenou z oblastí je osobní rozvoj, který jde ruku v ruce s naším tématem o ženách.  Pokud budete oslovovat ženy, budete vystupovat ze své komfortní zóny – a to je ten okamžik kdy se také osobnostně rozvíjíte.

Zpět k mé myšlence. Jistě jste to mnohokrát sami zažili. Procházíte obchoďákem nebo z garáží nahoru mezi lidi, až do části za kontrolními bránami, kde si všichni vesele ládují zboží do košíků. Občas se u některého regálu zastavíte, rozmyslíte si, zda to či ono chcete a jdete dál.  Najednou se vám před očima objeví krásná ženská a dokonce se zdá, že si vás všimla a možná jste jí i zaujali nebo se dokonce usmála. Máte pocit, že kdyby, jste ji teď oslovili tak nemáte šanci neuspět.

Přejdete k jinému regálu a přemýšlíte nad tím, co ji řeknete… jak na potvoru vás nic nenapadá. Chvíli se snažíte sami sebe přesvědčit o tom, že když ji pozdravíte tak to bude stačit, že se rozhovor sám nějak vyvine, ale i na tohle si nejste schopní vsadit. Stále přemýšlíte co dělat, co jí říct. Čas běží a ta žena už vás podruhé míjí. Cítíte jak jste nervózní. Schováte se za jiný regál a mrknete kde je a co dělá. Přitom váš mozek jede na plné obrátky, možná i víc než na plné obrátky na 200%. Snažíte si vzpomenout co jste, kde kdy o balení holek na ulici či v obchoďáku četli a co teď máte sakra dělat, co jí máte říct, jak jí zaujmout, jak se máte zachovat, čím ji máte oslovit…

Najednou se vám ztratí z dohledu.

Vrátíte se zpět k regálu, kde jste ji naposledy viděli, ale tam taky není. Ještě jednou projdete skoro celý obchod, aby jste ji, alespoň zahlédli. Nikde jí nevidíte.

…. Jak se cítíte ? Provinile ? Frustrovaně ? Přemýšlíte co jste měli udělat a obviňujete sami sebe ze zbabělosti ? Představujte si jaké by to bylo, kdyby jste jí oslovili a co všechno jste s ní mohli prožít? Třeba to byla právě ta skvělá ženská, na kterou tak dlouho čekáte. A i přesto, že vám dala signál tak jste ji neoslovili. Přemýšlíte nad tím, jestli jí ještě někdy uvidíte a jestli jí náhodou někde můžete potkat znovu, aby jste, co se právě stalo, napravili.…

Právě teď litujete toho, co jste neudělali!

Bez ohledu na to jak by to dopadlo, měli jste ji oslovit! Měli jste jí oslovit už jen proto, aby jste se vy sami, necítili tak jak se právě cítíte. Znám oba pocity. A ten druhý je mnohonásobně lepší!!!

Veselé velikonoce!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: