Zvědavost jako afrodiziakum – StreetGame.cz
Tajemná dvířka

Zvědavost jako afrodiziakum

Jezdím po celé zemi a učím muže, jak se sebejistě seznamovat. Kdysi jsem vedl kurzy svádění se složkou papírů v ruce. S žákem jsme oslovili dvě holky. „Co máš v té složce?“ zeptala se jedna. „Je tam návod, jak získat sebevědomí a jak přesně sbalit každou holku… To jí nemůžu ukázat…,“ honilo se mi hlavou. „Je to tajemství,“ odpověděl jsem. Začala se po složce sápat.

„Hej, hej, hej, ještě se tolik neznáme!“ odstrkoval jsem jí od sebe. To samozřejmě způsobilo, že na mě začala sahat ještě více

Vzali jsme si jejich telefony a snažili se stočit konverzaci jinam, moc dobře to ale nešlo. Byly jako posedlé! Rozloučili jsme se a evakuovali se jinam, do horního patra nákupního centra.

Asi po půl hodině se tam objevily i ony – chodily za námi a stále se ptaly na mou složku. Nebylo to zas tak zajímavé, nijak se to k nim nevztahovalo a ony to stejně potřebovaly vědět, jen proto, že nemohly. To už jsem je vyloženě posílal pryč. „Utíkáme před těmahle dvěma bláznivkama,“ dával jsem najevo.

Zvláštní, jak se vám i sexy holka znechutí, když je tak vtěrná. Na druhou stranu byla opravdu přitažlivá… Rozhodl jsem se otestovat, jestli se mnou jedna z nich kvůli složce půjde i na rande. Zavolal jsem na číslo, které mi dala, a opravdu!

Za pár dní jsme se sešli. „Tak co jsi měl v té složce?“ začala samozřejmě. „Na to se ještě dost neznáme… Nemůžu ti to teď říct,“ hrál jsem. Žádné tajemství už nebylo dost velké, aby dostálo jejím očekáváním.

Přešel jsem na klasický rande materiál… Povídali jsme si o sobě… Drželi se za ruce… Vyměnili si žvýkačky… Líbali se… Sahal jsem jí na prsa… Dělal jsem jí to rukou…

Přitom pochybuji, že bych se jí tolik líbil. Byla zkrátka agent. Mata Hari. Chtěla vědět, co mám ve své složce. Za každou cenu.

Náhodně objevená metoda fungovala natolik, že jsem jí ještě mnohokrát využil v jiných variantách. Kdykoli chtěla žena něco vědět, neřekl jsem jí to a místo toho tajemství ještě nafoukl. Její zvědavost o předmět mi poskytla více času prodat sám sebe.

Netvařte se, že něco trapného skrýváte. Když se například holka zeptá, čím se živíte, a vy to budete dlouze tajit, pomyslí si, že jste bezdomovec, zedník nebo zloděj. Vždy si ale nechte tu správnou špetku tajemství. Neveďte si například facebookový profil, kde na sebe napráskáte každou všední přízemnost. Několik pečlivě vybraných nejlepších příspěvků zafunguje lépe.

Když o vás žena ví vše, začne se s vámi nudit. Naproti tomu tajemství a záhady jsou ultimátně přitažlivé. Využijte toho. Veďte jí tajemství za tajemstvím až do postele.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: