Znejišťujeme krásné ženy, díl 2. – StreetGame.cz

Znejišťujeme krásné ženy, díl 2.

Abyste vůči ženě mohli být dominantní, což je vždycky přitažlivé, musíte mít větší postavení a z toho vyplývající sebevědomí, než ona. Bývá to velice přirozený proces, jelikož ženy jsou poddajné od přírody. Někdy však narazíte na typ holky, která bude chtít svou arogancí otestovat, jestli jste opravdu tak jistý, jak vypadáte. To se nesmí zvrtnout v hádku nebo v soutěž, kdo z vás dvou je větší chlap :). Musíte zareagovat chytře. V návaznosti na článek Krásnou ženu trochu znejistěte proto dnes vychází druhý díl.

Dříve zmíněné postupy (nepovedený kompliment a podsunutí role) dobře fungují, existují ale i další možnosti. Například…

Vystavení nepředvídatelné situaci

Sebevědomí je strašně proměnlivá věc. Lidé jsou si jistí, když se jim daří, mají kolem sebe přátele, všechno probíhá jako obvykle… Když se ale dostanou do situace, na kterou nejsou zvyklý, všechno se může změnit.

Příklad: postavíte jinak velice sebejistého manažera do ringu proti profesionálnímu boxerovi

Věci, na kterých své sebevědomí stavěl (vliv na jiné lidi, peníze…), mu náhle budou k ničemu. Zpanikaří. Stejný princip teď použijete na namyšlenou holku.

Příklad z naší branže: ani sebejistá žena není zvyklý seznamovat se v tramvaji. Pokud jí tam tedy oslovíte, bude situace pravděpodobně vaše, protože vy jste (nebo brzy budete) na balení před lidmi zvyklí, zatímco pro ni to bude poprvé. Ostatně to platí při celé streetgame, přímo na ulici svádí ženy málo kdo.

Podobný efekt můžete vyvolat, třeba když ji v klubu nečekaně vytáhnete na taneční parket nebo rovnou na karaoke. Také jí můžete představit partě přátel – najednou bude ve vašem kolektivu a ne ve svém. Může to být cokoli, prostě donutíte šachistu hrát s vámi piškvorky :)

Pozor, situace nesmí být tak extrémní, že by ji žena neunesla a odešla

Přestaňte si jí všímat

Někde jste udělali chybičku a holka se teď tváří ve smyslu „Vidím, jak se snažíš, nevím nevím, jestli to zabere…“. Přirozeně jí ukažte, že není tou nejdůležitější na světě tak, že od ní odvrátíte pozornost. Vnímavě zvolte optimální délku a intenzitu nezájmu – kdybyste se například brzy po začátku konverzace otočili a začali telefonovat, ještě nezpracovaná holka by zřejmě odešla.

Postačí, když vám jakože přijde sms (zkontrolujete mobil), někam se zadíváte, prohodíte pár slov s nějakým známým nebo se občas jako já zrovna nutně potřebujete pořádně napít proteinu :). Chill, chviličku na ni nemyslete a jí to brzy začne vadit. Pak bude na ní, aby taky ukázala snahu

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: