Zlepšete se vedením deníku – StreetGame.cz
Deník

Zlepšete se vedením deníku

Věc, kterou jsem dělal od úplného začátku. Pět let zpátky, ještě jako nepolíbený panic, začal jsem vše zaznamenávat do deníku. Každý den, každé oslovení, každou související myšlenku.

Díky tomu dnes můžu dohledat třeba detailní popis svého vůbec prvního oslovení na ulici – nabídl jsem tenkrát dvěma neznámým holkám červený letáček. „Nechcete darovat krev?“, zeptal jsem se. „Nebo koupit dům?“, dodal můj parťák a nabídl jim jiný. Takhle zdánlivě bezvýznamně začal největší příběh mého života.

Večer před spaním jsem vždy všechno shrnul a v klidu analyzoval. Tak postupně vznikaly (a taky hojně zanikaly) teorie a taktiky, které během let vykrystalizovaly do současné podoby na Streetgame.cz. Dodnes jsou pro mě mé zápisky super-cenným materiálem. Vzpomínám, když jsem si zapsal:

I když mám naprosto obrovské množství telefonních čísel, které se neozvou, nabízím rande, komu můžu. Zatím tedy mám naplánované jedno.

Neměl jsem téměř žádnou úspěšnost, ale aspoň maličkou naději, že pokud budu oslovovat dál a dál, možná se v tom půjde zlepšovat. Nikdo mi za to neručil, ale byla to jediná věc, kterou jsem mohl udělat. Nepřipadalo v úvahu, že bych navždy zůstal panicem.

Zaznamenávat vše písemně působilo jako psychoterapie – odhodil jsem všechny myšlenky na papír. Dlouhodobě jsem se pak mohl probírat veškerými svými osloveními a sledovat, co fungovalo, a co ne. Můj detailní deník převzal i roli po nespolehlivé paměti. Jak kolem mě postupně začínalo být víc a víc žen, právě díky zápiskům jsem věděl, která je která, kam až jsme došli a co jsme si řekli.

Podobnou věc dělají mnozí sportovci. Díky tréningovému logu ví, jak se mění jejich váha, poměr svalů a tuku, časy, zvedaná závaží, sportovní výsledky… Tak mohou vysledovat, co na ně v průběhu času fungovalo nejlépe, a které postupy jim naopak nic nenabídly. Když si log vede celý fotbalový tým, může jejich trenér hledat souvislosti napříč všemi. Svůj tréningový deník lze také poslat známému kouči přes internet jako prosbu o radu, nebo si ho rovnou motivačně vést veřejně.

Pokud se kvůli všem výhodám (psychoterapie, zpětná analýza, náhradní paměť) rozhodnete vést svůj svůdcovský log i vy, neváhejte mi ho také poslat k rozboru na mail [email protected]. Jako největší sváděcí geek na světě, rád se probírám čímkoli, co s tématem souvisí, a mohu vám poskytnout rady přímo na míru. Pokud chcete, může část vyjít i v rubrice Reporty z akce. Více zážitků našich studentů přímo z ulice už pro vás připravujeme.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

14 komentářů
trolofon napsal 24.12.2014

V akom veku je vhodne zacat zo streetgame ?
v ako veku ste zacaly vy ?

Odpovědět
Princ napsal 24.12.2014

Co nejdřív, hned jak se ti poprvé pořádně postaví :D 12-13 let začínají normální kluci balit holky. Spousta žen mi říkalo, že začaly masturbovat už ve školce. Není na co čekat, čím dřív začneš, tím větší náskok.

Odpovědět
trolofon napsal 25.12.2014

Myslis ze obycajny neskuseny 17 lety kluk by mal sancu u cca 19 rocnej holky
samozrejme z dostatocneho vybere , s dost osloveniamy
mne sa totizto mladsie nepacia

Odpovědět
    Princ napsal 25.12.2014

    Ahoj Trolofe,

    věk nepředstavuje žádný problém, i když je to limitující přesvědčení spousty lidí: http://streetgame.cz/zbavte-se-limitujicich-presvedceni/

    Horší je, že jsi obyčejný a nezkušený. Právě na tom pracuj, neřeš věk. Za jediný měsíc streetgame můžeš získat víc zkušeností s ženami, než mnozí muži za celý život :)

    Odpovědět
AVP napsal 25.12.2014

Trefa do cerneho! Presne tohle delam a kazdy vecer detailne analyzuji :-) ale poslu az tam toho bude trochu vic. Hezke svatky!

Odpovědět
Borec napsal 1.1.2015

Tak tohle se mi už zdá přeslazené…

Odpovědět
Princ napsal 1.1.2015

AVP: díky, tobě taky :)

Borec: co přesně ti připadá přeslazené?

Odpovědět
Jindra napsal 6.1.2015

Já mám deník v hlavě.. pamatuju si tuším všechny holky, co jsem oslovil. A je mi pětadvacet a stejně panic :)

Odpovědět
Princ napsal 6.1.2015

Jindro, máš opravdu úctyhodnou paměť, nebo se seznamuješ málo.

Jako naprostý sociofobik, v rámci své transformace jsem oslovení udělal tisíce. Kolik jich máš za sebou ty?

Odpovědět
Jindra napsal 7.1.2015

Díky za odpověď, nečekál jsem jí tak rychle. Ale jo, deník asi nebude špatná věc, zkusím to, když nad tím tak přemýšlím..
Moje transformace u mě pořád probíhá, ted jsem zase začal chodit ven (zrovna včera jsem oslovil několik holek a jedné krásce v kožichu při pokecu pohladil jen tak mimoděk přes ten kožíšek ňadro a řekl, že jí to v něm sluší a ona mi s rozpaky poděkovala, asi jí to nebylo nepříjemný :D
Kolik jich mám za sebou? To budou stovky… A problém nejsou oslovení, ale udržet si atraktivitu i POTOM :)
Takže díky za web, sleduju ho a budu, však ono se to jednou zlomí :)

Odpovědět
Princ napsal 7.1.2015

Díky, rychlost odpovědi je dána tím, jak velká je pro mě streetgame láska :)

Pokud jde o stovky, tvá paměť je opravdu fenomenální :D

Je zřejmě nemožné dlouhodobě dodržovat všechny zásady a zároveň být panic. Můžeš si položit následující otázky a hledat slabý článek řetězu, seřazeno od životního stylu přes oslovení po sex:

Sportuješ? Bydlíš sám? Jíš zdravě? Máš dostatek úspěšných přátel? Oblékáš se hezky? Jsi na něco expert? Opaluješ se? Zbavil ses svých limitujících přesvědčení? Oslovuješ dostatek holek? Cítíš se přitom šťastně a sebejistě? Dáváš jim prostor projevit snahu? Chováš se jako muž k ženě, nikoli jako kamarád? Dotýkáš se jich? Buduješ dostatečné spojení? Nabízíš jim rande? Máš dokonale naplánovanou logistiku sexu? Stupňuješ fyzický kontakt až k sexu? Nasadil sis dobře kondom? :D

Vyřeš co chybí a zamávej panictví :)

Odpovědět
fantom napsal 18.1.2015

Ještě bych dodal, jestli máš dobrý tón hlasu. Koktání, žvatlání nebo mluvení potichu ti na ATT nepřidá. Super je, že dnes se to dá vše odstranit návštěvou logopedie a aspoň já to měl zdarma(hrazené pojišťovnou) .

Odpovědět
Jindra napsal 4.3.2015

Sice nevím, co to ATT, ale s hlasem problémy mám, hodně lidí mi říká, že huhňám, občas šišlám nebo mluvím bručivě potichu…:D

Odpovědět
Princ napsal 5.3.2015

ATT bude přitažlivost :)

Ohledně vyjadřování jsme vydali dva články, první zde: http://streetgame.cz/svadeni-hlasem/

Odpovědět
Odešlete odpověď