Zkušenosti hnusáka se seznamkou Tinder: krásné x přitažlivé fotky – StreetGame.cz
Žena na Tinderu sjíždí úspěšný profil

Zkušenosti hnusáka se seznamkou Tinder: krásné x přitažlivé fotky

Nejsem zrovna hezký chlap. Ustupující vlasy, jizvy po akné, zlomený nos… Spoléhám proto na kouzlo osobnosti, časté seznamování a neprůstřelnou logistiku. A funguje to. Jenže přišla karanténa a časté seznamování nebylo zrovna možné. Využil jsem toho k rozvoji jiné své stránky a osedlal internetové seznamky (Tinder, Badoo a další). Tam lidé nacházejí shody skrze hodnocení fotek. Hrozné fotografie -> žádná holka neklikne na srdíčko -> žádné ani nebudete moct napsat. Znamenalo to s mou podprůměrnou krásou konec?

Krása versus Přitažlivost

Vzhled vám může zvýšit přitažlivost (ukazuje zdraví, status), ale přímo ji nedefinuje. Byli jste někdy na Ukrajině? Nádherné holky s hroznými chlapy (chudšími, než jste vy) tam uvidíte POŘÁD. U nás si toho taky všimnete.


Já se nedostanu mezi milión nejkrásnějších Čechů, ale snadno patřím mezi 100 nejpřitažlivějších Čechů. Každý týden učím studenty hezčí než já, jak mít více žen. Jde totiž o přenositelný skill, kterému jsem věnoval 10 let každodenní práce.

Fotky krásného člověka versus Fotky vzbuzující přitažlivost

Pokud máte nádherný obličej, opravdu můžete zajít s fotografkou do města, pořídit si pár fotek, jejichž jediným obsahem jste vy, a sbírat na to nějaké matche.

Pokud vypadáte jako já, tohle NENÍ možnost.

Neskákejte na ten marketing fotografů: „Nemáš na Tinderu žádné shody, protože tvé fotky jsou málo profesionální, málo umělecké! Opravíme rozlišení, postavíme tě do lepšího pozadí, a ženy začnou vlhnout!“

Ve svádění vás opravdu NEVYTRHNE, že za vámi stojí bílé plátno nebo si uspořádáte photoshoot u lesa.

Přitažlivou fotku může mít každý – na rozdíl od krásné

Pokud jako já nemůžete spoléhat na krásu (nebo nechcete spoléhat JEN na krásu), musíte fotkou komunikovat jiné přitažlivé vlastnosti. Podívejte se na profilovku Zdeňka, který absolvoval Webinář Jak sbalit ženu online, a na jeho profilu jsem s ním osobně spolupracoval:

Účinná profilovka pro internetové seznamky
Zdeněk neoplývá nadprůměrnou krásou, přesto toto je z mnoha důvodů nadprůměrně přitažlivá fotka. I na sklonku padesátky mu zajistí spoustu shod na Tinderu. V DigiGame balíčku jsem to rozebral do hloubky, ale asi i sami hned vidíte, jak fotografie komunikuje status, dominanci, dobrou náladu… Žádná holka se nebude bát jít se Zdeňkem na rande.

Další fotky aktivují další Spouštěče přitažlivosti, takže Zdeněk s normálním vzhledem vytváří abnormální přitažlivost. Stačí mu znát systém.

Sexy profil může mít každý

Spravedlnost neexistuje. Někdo bude muset dřít více, někdo méně. Nakonec si ale každý může vytvořit přitažlivý profil.

Lidstvo už rozklíčovalo složitější věci, než je Tinder a Badoo. Jde o prostý marketing, a my víme, na co cílovka (krásné ženy) reaguje. Nemusíte příliš improvizovat, stačí použít hotový systém. Dobře Tinder nastavit, popřípadě si připravit i nějaká makra, a nechat seznamky, aby vám generovaly rande.

Vše, co o seznamování online víme já Princ, Magic i Zeph, včetně tvorby přitažlivého profilu pro úplně každého, jsme shrnuli do Balíčku materiálů Jak sbalit ženu online, který si můžete pohodlně stáhnout. Už hodně ženám zpříjemnil karanténu.

Věřím, že nikdo by neměl:

1) Plýtvat na seznamkách čas sbíráním minima shod, které pak stejně kvůli špatným fotkám nepůjdou na rande.
2) Plést si špatné fotky se špatným vzhledem.
3) Mít i shody, ale nevědět, co přesně ženám napsat, aby je dostal ven.

Pokud děláte fotku jenom o vzhledu, krásu potřebujete. Pokud ji uděláte o svých přitažlivých kvalitách, můžete se připojit ke mě a desítkám dalších (přečtěte si recenze) a vést naplňující milostný život i s podprůměrnějším vzhledem.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

17 komentářů
aldot napsal 10.5.2020

hm, ono je síce super mať príťažlivé fotky. Ale ženy nie sú blbé aby nevedeli že tie foto sú kvalitnejšie, kvôli zoznamkam. Vedia si vypýtať „aktuálne foto“ alebo zorganizovať si video hovor, aby videli rozdiel. Nehovoriac o tom, že sú chlapi čo si dávajú fejkove foto, aby pritiahli pozornosť. Čo potom? Nie vždy je človek photo ready a nie vždy sa dá vyhnúť tomu fotkovemu peklu, už len kvôli tomu že mobil má 10krát odfoti inak plus kvalita je podstatne nižšia. Pokiaľ odmietam foto, žena to berie ako že nie som na profile ja alebo fotka je podstatne staršia. A stáva sa mi to často, keď používam fotky od fotografky. Takže aj keď prvotný záujem je(foto, profil, správy) po aktuálnej foto už vyprchá. a rozhodne každý mesiac platiť fotografa je nezmysel.

Odpovědět
  Princ napsal 10.5.2020

  Ty mluvíš o „fotce, kde zrovna vypadáš lépe, než většinou ve skutečnosti“ (extra povedený záběr, super světlo, malá fotomontáž…), kdežto já mluvím o „fotce, kde nemusíš být krásný, protože komunikuje jiné přitažlivé kvality“.

  Odpovědět
  aldot napsal 10.5.2020

  no hej. ale aj tak je tu stále možnosť, že si z nejakého dôvodu vypýta „aktuálnu“. lebo tú príťažlivú neodfotim bežne. mesiac starú fotku ukecam, ale rok stará bude síce super, bude ako magnet, ale žena bude zvedavá ako som sa za rok zmenil.

  Odpovědět
  Princ napsal 10.5.2020

  Řešíš blbosti. Holka neví, jak aktuální fotka je, pokud se nefotíš vedle novin. Aktuálka může být taky dopředu připravená, na to ale vůbec nedojde, pokud dřív něčím nevzbudíš nedůvěru.

  Odpovědět
  Honza napsal 10.5.2020

  Aldot: Myslim, ze jsem tvuj komentar uz parkrat cetl a pokazde to byly veci, kde jsi videl jen samy problem a ne prilezitost.

  Odpovědět
aldot napsal 10.5.2020

Honza: lebo furt oslovujem cez digi a stále sa stretávam s problemami. Neriešim veci popredu, že čo ak náhodou. píšem len o probléme s ktorým som sa reálne stretol.

princ: mne sa to stáva, netvrdím že dosť často, no určite nie že raz za čas. do týždňa tak dva tri razy

Odpovědět
  Princ napsal 10.5.2020

  Není to obvyklé. Hledej důvod, proč to přivoláváš.

  Odpovědět
  aldot napsal 10.5.2020

  pravidelne, keď prejavím záujem o stretnutie.

  Odpovědět
  Princ napsal 10.5.2020

  To teda dostáváš jednoduchý test :D tak hodně štěstí!

  Odpovědět
M napsal 12.5.2020

1. Robím. Už dlho cez rok viem, že profil je naozaj nezaujímavý, i keď mám naj fotky, aké mám sú zlé, či už kvalitou, ale skôr tým, čo zobrazujú, nie je vidno do tváre, nejde z nich moc energia, nepôsobia nijak mužne ani príťažlivo, taký bežný obyč. Hold zaplatiť si fotografa, ktorý by spáchal (nie atelíerovky/pred plátnom) na to ešte šetrím a bohužiaľ nikdy zo soc. okruhu nevie fotiť s aspoň nejakým nádychom kreativity, spravidla ani foťák držať/ovládať. Hoci sám fotím a upravujem mega rád:)

2. To už robím výrazne menej.

3. Platí rozhodne, buď pozvanie nepadne vôbec, hoci padlo možno hneď krátko v úvode, následne sa k nemu už nedostane, upadne po písaní do ticha, konverzácia zaćne skvelo, končí behom dňa..úpadkom. Pomer konverzácii k tomu s koľkými von je tak nízky..tak 1:10, za posledný pol rok rovná 0 z 10/20+ konv.

Odpovědět
  Princ napsal 12.5.2020

  Dával jsem proto do DigiGame Taháku i návod, jak si dobré fotky nechat udělat zdarma.

  Odpovědět
  M napsal 12.5.2020

  Ako zdarma?:) To ide len jedným, jediným spôsobom, že poznám niekoho kto vie dnes už i iphonom, alebo zrkadlovkou (ktorú ja sám i mám) urobiť fotku tak, že mu netreba hovoriť, čo ako, má svoj vlastný cit, kreativitu a vníma koncepciu fotky. Jediný spôsob je niekoho takého mať ako svojho známeho/známu, kamaráta/ku. :)

  Odpovědět
  Princ napsal 12.5.2020

  Já byl vždycky hacker :D

  Tady ale netvoříme umění, tady vytváříme přitažlivost.

  Odpovědět
  M. napsal 12.5.2020

  Tie dve veci spolu súvisia. Jedno bez druhého nejde úplne dobre. Hacker s fotkami som i ja :D rád upravujem i hodiny..ale kde nie je dobrý zaujímavý podklad, nevyčarujem nič ani v Lightroome. A nič iné než spoznať niekoho, kto na fotenie vlohy má a vyraziť s ním len tak von a popri tom mať fotky nie je.
  Spoliehať sa na nejaké momenty z festivalov, akcii, plesov… je tiež možnosť, ale čisto náhodná, zdĺhavá a ak na nejakých momentách zrovna som, vyzerám tam tak debilne, že sa k tým fotkami ani nepriznávam:)

  Odpovědět
  Princ napsal 12.5.2020

  Vidíš, ještě jsi pod můj článek o svádění připsal bonusový článek o sobě :D

  Odpovědět
M napsal 12.5.2020

Njn, to účel vlastne vôbec nebol.

Odpovědět
  Princ napsal 12.5.2020

  A čo bol?

  Odpovědět
Odešlete odpověď