Získejte pozornost posluchačů děláním pauz – StreetGame.cz
Připraven na pódium

Získejte pozornost posluchačů děláním pauz

Zažil jsem to snad stokrát. Kluk měl už už říct své oslovení, ale propásl to a teprve když byla dívka těsně u něj, vyhrkl rychle: „Ahoj, vypadáš hezky“. Jenže žena už byla pryč…

Balení musíte začít z patřičné vzdálenosti, aby si vás holka všimla a nebyla zaskočená, že ji někdo z ničeho nic oslovil z těsné blízkosti. Nic už pak nespravíte tím, že své oslovení vychrlíte co největší rychlostí. Naopak.

Raději začněte včas, aby si vás dívka všimla, a řekněte pouhé „Ahoj“. Odmlčte se a zastavte, a ona udělá to samé. Dostatečně totiž upoutáte její pozornost a žena proto bude chtít vědět, co máte na srdci. Až pak pokračujte. Pokud celé oslovení provedete naráz, o tuto výhodu zvědavosti přijdete.

Tak je to ostatně i dál – rychlou a nesouvislou řečí nezapůsobíte tak charismaticky, jako pomalejším sugestivním projevem, kde nejnapínavější části zdůrazníte malou pauzou. Díky tomu bude dívka doslova viset na vašich rtech.

Odstraňte tedy ze svého repertoáru dlouhé „eeeeh“. „Dneska je eeeeh… docela… eeeeeeh průměrné počasí, ne?“. Krátká přestávka vytvoří údernější dojem.

I oboustranné mlčení, chvíle, kdy nikdo nemá co říct, můžete využít k budování sexuální atmosféry. Prostě stůjte a sebevědomě se dívejte na ní. Žena se nerozhoduje, jestli se s vámi vyspí, podle toho, jestli celou dobu mluvíte. Klidně nechte mluvit samotnou vaši blízkost, celé vaše vzezření… a slova budou vedlejší.

Abychom to shrnuli: dělejte pauzy, a ony budou čekat :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: