Ženy zoufale potřebují sex – StreetGame.cz
Žena na skále

Ženy zoufale potřebují sex

Jako web o svádění už vám to dál nemůžeme tajit :). Říct, že ženy chtějí sex, by bylo nepřesné. Ženy totiž nutkavě potřebují velkou nálož drsného sexu v pravidelných porcích. Jinak to nebudou ony, nebude to fungovat, nic prostě nebude ok.

Jediné, co je trochu, ale vážně jen trochu brzdí, je ten mechanismus „nemůžu být za děvku“. Muži nechtějí vychovávat cizího potomka, proto nechtějí vztahy s děvkama, a proto ženy automaticky chrání svou pověst.

Tedy řekněme určitá část, mnohé už to stejně vzdaly a užívají si, kde to jde, protože zjistili, že v dnešní éře kondomů (a kondomy určitě používejte) už jim to přinese spíš společenské výhody. Přeučily se, jako se vy přeučíte mít strach z oslovení, a stane se to pro vás normální. Evoluce přeje přizpůsobivým a tak je i člověk “přizpůsoben přizpůsobovat se“.

To vše není nikterak pobuřující – vadí to jen ženám, které se to v sobě snaží potlačit, nebo mužům, který se i přes snadné podmínky dneška nedaří.

Každopádně následující berte jako morální výzvu celého textu. Jako muži se můžete celé dny bavit, slunit, pracovně růst, sportovat… ale zapomenout při tom spát s holkama se stává přímo amorálním v kontextu toho, jak moc to potřebují :). Vy to přežijete, dost dobře se s tím srovnáte, ale ženy se s tím nesrovnají nikdy. Potřebují sex tak strašně moc, že si to vy jako muži nedokážete představit. Nemusí to být ani kdo ví jak kvalitní sex, prostě aspoň něco…

Podívejte se na nějakou partnerskou hádku. Žena křičí: „Proč už mě nebereš do společnosti jako dřív?“, a vlastně volá: „Proč už sex není jako dřív?“ Každá vám to neřekne takhle přímo…

Totiž sex není jen příjemný, je to akt lásky, akt přijetí. Říká: jsi pro mě tak dobrý, že můžeš být potomkem mých dětí. A žena, od přírody křehký, zranitelný tvor, od toho automaticky odvozuje své sebevědomí.

I z historického hlediska muž válčil, lovil, zaopatřoval a chránil rodinu – prostě odvedl více práce. Hodnota ženy vždy byla v její plodnosti, zdraví, kráse a mládí. Líbit se svému okolí je pro sebevědomí ženy naprosto esenciální. Bude se snažit líbit dokonce i věrná a zadaná, a to i jiným ženám. Proč? Historicky totiž vzhled určoval její společenské postavení, a i když dnes už žena může být i doktorkou nebo političkou, milióny let to tak nebyla a tohle prostě máme v genech.

Pokud se s ženou na prvních několika rande nepokusíte vyspat, nečekejte, že si řekne: „to je ale hodný kluk“. Spíš jí to velice znervózní. „Proč se mu nelíbím? Jsem škaredá?“, bude přemýšlet před zrcadlem. Průměrná žena je méně sebejistá než průměrný muž a tak může být až náročné pochopit, co se jim honí hlavou, a jaké drobnosti je často trápí. I žena s dvěma vysokými školami se může chovat absolutně nelogicky, když přijde na vztahy.

Když se ženě naopak kvalitního sexu dostává, je schopná pro něj leccos obětovat a přetrpět. Dobrý sex jí nasadí růžové brýle, a vytvoří silnou lásku k vám. Je to tedy nejmocnější způsob, jak k sobě ženu připoutat.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Faun napsal 13.11.2015

Jsi pro mě tak dobrý, že můžeš být potomkem mých dětí?! To je divný, ne?

Odpovědět
  Princ napsal 14.11.2015

  Sex je silná validace. Když někomu řekneš: „Pěkné šaty,“ je to určitým potvrzením. Ale když mu dáš najevo: „Zabíjel bych pro tebe,“ je to silným potvrzením. No a sexem člověku dáváš najevo, že je evolučně dost dobrý pro tvorbu potomků (byť dnes díky antikoncepci často potomci nepřijdou a děláme to pro zábavu). To je extrémně velká pochvala.

  Pasáž textu, kterou jsi citoval, zkrátka říká, že sex je pochvala. Velký důkaz, že tě druhé pohlaví považuje za kvalitní materiál.

  Odpovědět
  Zmatený Elf napsal 31.8.2017

  Problém, na který Faun poukázal, se týká významu slov :D Správně by tam mělo být „otcem mých dětí“ a ne potomkem – v tom je ta chyba.

  Odpovědět
  Princ napsal 31.8.2017

  Máte pravdu :D

  Odpovědět
  Zmatený Elf napsal 14.9.2017

  Myslím tedy, že nebude od věci to opravit :D

  Odpovědět
Odešlete odpověď