Ženy milují dominantní muže – StreetGame.cz
Pořádná gorila

Ženy milují dominantní muže

Dívku dostane, když jí někdy chytnete za vlasy, přirazíte ke zdi, strháte z ní oblečení, naplácáte jí na zadek nebo jí to i přes prvotní protesty tajně uděláte v restauraci plné lidí.


Dá se to říct bez obalu: ženy jsou rády submisivní, poslušné a oddané svému úžasnému muži. Nemají rády neschopné ňoumy, za které musí přebírat vedení, postrkovat je, říkat jim: „Umyj nádobí a pak vynes koš“. Platí to v životě i v posteli.

Mnohem spokojenější vztah nastává, když doma žena sama uklízí, vaří a těší se, jak potěší muže, až přijde ze své skvělé práce. Ten jí na oplátku je oporou, ochráncem, ukazuje jí směr, a hlavně, hlavně jí to dobře udělá.

Sex nemusí být z vaší strany vždycky zásadně dominantní. Měl by být pestrý – někdy něžný a romantický, někdy zvrhlý, někdy tvrdý a krátký.

Každopádně dění v posteli se pak přenáší do celého zbytku vztahu. Holka, kterou vám včera kouřila po tom, co jste jí píchali do zadku, se s vámi druhý den nebude hádat, kdo umyje nádobí. Feministky to neuslyší rády, ale čím perverznější věci s ní budete dělat, tím poslušnější a šťastnější pak bude. A to platí i pro ty, které se tváří jako sama neposkvrněná slušnost v té nejčistší podobě.

Samozřejmě co se týče čistě počátku komunikace, streetgame, tam jí hned svazovat nebo škrtit nebudete. Pro začátek stačí dominantně vypadat, působit jako autoritativní, sebejistý muž, který má situaci pod kontrolou a nejde s ním zametat. Ne jen ukecaný vtipálek, ale zdravý, potentní chlap. Jako někdo, s kým si sex umí představit. A čím víc si to bude představovat, tím líp :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: