Ženy dokáží vycítit zoufalost – StreetGame.cz
Zoufalý pejsek

Ženy dokáží vycítit zoufalost

Jestli holku něco odradí, je to zoufalost. Jakékoli prošení, přemlouvání (ala působení na rozum místo emocí), vnucování se a chvástání z vaší strany většinou zabije právě vznikající vztah. Vy chcete pravý opak! Chcete, aby žena zoufale toužila po vás.

Proč tomu tak je? Evolučně: se zoufalým mužem by samice porodila zoufalé děti, o které by nebyl zájem, a její geny by vyhynuly. Psychologicky: o věci, které nám někdo vnucuje, ztrácíme zájem. Naopak milujeme limitované edice, a vážíme si věcí kvůli tomu, že jsme si je museli zasloužit. Žena chce pro sebe kluka, o kterého se zajímají všechny ostatní, a ne takového, který se jiným hnusí.

Jako obvykle, jsme tu s komplexním řešením. Nestačí totiž změnit své chování, abyste vypadali žádaně. Pokud jste zoufalí, šíří se to s vámi jako zápach, kamkoli přijdete. Je těžké něco takového odstranit, protože i když nechcete, řeč těla mluví každou sekundu za vás miliónem signálů. A když říkám jako zápach, můžete to dokonce vzít doslova!

Proběhla studie, kde skupina žen čichala k propocenému oblečení neznámých mužů. Tyto ženy většinou dokázaly čistě podle zápachu triček určit, který z mužů je úspěšnější, a jeho vůni hodnotili pozitivněji! V jiné studii měly ženy se zavázanýma očima čistě na základě čichu rozpoznat, který z mužů je nervózní a který ne. I to se většině povedlo!

Toto je při svádění velice užitečné vědět: lidé obecně, a to zejména ženy, jsou velice společensky vnímaví, a používají všechny své smysly, aby si o vás a vašem postavení udělali obrázek. Vidí řeč těla, slyší váš hlas, cítí vaše feromony, komunikují pomocí doteků a ženy s vážným zájmem dokonce začnou ochutnávat vaše sliny :). Je dlouhodobě nemožné je balamutit. Musí u vás proto dojít k opravdové, trvalé změně. Tu zajistíte, když:

1) Nahradíte staré zoufalé chování novými metodami

Nevíte, kdy přestat? Holka vám neodepíše na sms, a vy jí pošlete dvě další? I když se k vám chová neslušně nebo nesplňuje vaše standarty, vy stále stejně mile pokračujete v konverzaci? Nebo dokonce dlouhodobě balíte dívku, která o vás očividně nemá zájem? Pak si jednou provždy uvědomte, že tohle prostě nefunguje.

Ženy, které o vás mají zájem, vám obvykle vyjdou vstříc, sami se ozvou, pomůžou vám s celým sváděním. Když třeba nemůžou na rande ve středu v pět, navrhnou vám samy jiný termín…  Dívka, která vás nechce teď, možná začne mít zájem později – až sama bude na suchu, až na sobě více zamakáte, až to dobře uděláte dvěma jejím kamarádkám… Nekažte si to tím, že budete příliš tlačit na pilu teď, když zájem nejeví. A i když třeba zájem mít nikdy nebude, neplýtvejte časem na otravné stalkování nebo na to, nechat se využívat za náznak zájmu.

2) Nové způsoby si perfektně zažijete v praxi

Vystříhejte se zoufalých činů, a pevně si zafixujte nové chování. Jako vždycky, choďte na streetgame a všechno si vychytejte, radši než byste hned začali zkoušet „super-nezávislý“ přístup na své životní lásce. Než si totiž zvyknete, může to ze začátku působit trochu nepřirozeně. Odbyďte si tyhle první krůčky na streetgame a ne ve svém vlastním sociálním kruhu. To platí o každé technice, kterou tady zmiňujeme.

3) Začnete žít v opravdové hojnosti

Nejlépe se zoufalosti zbavíte ve chvíli, kdy se okolo vás začnou pohybovat spousty krásných žen, a vy už opravdu nebudete mít nejmenší důvod marně se snažit o nějakou, která vás nechce. Vždycky totiž bude po ruce jiná…

Je to trochu jako žebřík – prostě často balte holky. Pár jich bude mít zájem, a to zmenší vaši zoufalost. Díky tomu jich začne mít zájem víc! To ještě zmenší vaši zoufalost, a přitáhne ještě další holky! Záleží pak už jen na vás, kde se zastavíte :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: