Ženské signály zájmu aneb flirtování na dálku – StreetGame.cz

Ženské signály zájmu aneb flirtování na dálku

Oslovit náhodnou dívku je skoro vždycky dobrý nápad – nic neztratíte, můžete jen získat. Ještě lepší ale je vydat se sbalit ženu, která si o oslovení vyloženě říká! Tedy flirtuje s vámi už na dálku pomocí řeči těla. Aby nebyla za děvku, uděláte to samozřejmě docela nenápadně…

Pokud se holce líbíte, začne vám přirozeně vysílat signály zájmu – na to nemusí být odbornicí v řeči těla, každý člověk (nebo jiné zvíře) to dělá naprosto přirozeně. I vy se v tom brzy velice přirozeně vyznáte.

Jedním z ženských signálů zájmu jsou třeba pootevřené, nebo rovnou vyšpulené rty. Ty mají podvědomě připomenout ženské přirození. Navíc je to, jak jste jistě zaregistrovali, populární volba puberťaček na facebooku :)

Z filmu zase asi znáte vlající vlasy. Pokud si dívka prudce odhodí vlasy z obličeje nebo přes rameno, je to další pozvánkové gesto.

Patří tu také delší pohled. Žena vás sleduje, ale jakmile si toho všimnete, sklopí oči dolů. Tak za ní!

I jakékoli ukazování zápěstí (např. při kouření) nebo podpaží (třeba při úpravě vlasů) znamená, že vás žena zřejmě chce poznat. Obecně jakékoli upravování zevnějšku bývá snahou získat pozornost.

Když se podíváme níž, velice silným signálem je opakované přehazování nohy přes nohu. Mírnější je zamířit na muže kolenem, stát nebo sedět s rozevřenýma nohama nebo si pohrávat s botou (sundávat si ji a hned zase nasazovat).

Tak se nenechte dlouho přemlouvat, a ať už si všimnete jasného signálu, nebo jen letmého náznaku, jděte to prověřit :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: