Ženské sexuální fantazie – StreetGame.cz
Sexuální žár

Ženské sexuální fantazie

Jeden z perfektních zdrojů informací, co se týče balení holek, představují knihy, kde ženy popisují své sexuální fantazie. Sní autorky o zženštilých, vždy milých a bezproblémových mužích? Nebo narazíme spíš na nevrlé námořní kapitány, kteří jí svázanou a bezmocnou dělají dobře svou hrubou rukou před zbytkem pirátské osádky lodi?

O ženské sexualitě vyšlo mnoho knih. My dnes použijeme knihu Zakázané květiny od Nancy Friday. Ta je celá založená na dopisech čtenářek, které se odvážily autorce popsat svá nejtajnější sexuální přání.

A nejde tu jen o to, pochopit ženy. Kniha vám pomůže také lépe přijmout svou vlastní sexualitu – jak se totiž dovíte už na jedné z prvních stránek, v sexu je vše normální.  Neexistuje v tomto ohledu nic, za co byste se museli stydět.

A pro jistotu zmíním ještě jednu, většině lidí samozřejmou věc – ano, ženy mají sexuální fantazie a mají je často. Vaše matka, sestra, učitelka, sousedka, spolužačka… všechny. Holky sex milují a to až tak, že pokud jim ho odepřete, udělají cokoli, aby ho znova dostaly :).

Fantazii první čtenářky jsem si vypůjčil už v úvodu článku. Nyní jejími vlastními slovy: „Stydím se, snažím se uniknout, ale on pokračuje a dráždí mi poštěváček ještě víc. Jsem (proti své vůli) tak vydrážděná, že křičím vzrušením… Posádka se seběhne a komentuje mou panenskou vášeň, ale já si toho nevšímám a křičím „Mrdej mě, mrdej!“, zatímco kapitán má stále ruku pod mou sukní. Obvykle mám při tom ohromný orgasmus a ta slova opravdu vykřikuji.

Jak vidíte, tato dívka sní o kapitánovi, tedy vůdci celé lodi. Ten je mocný a dominantní, a pokračuje, i když žena naoko nechce. A další fantazie přímo z knihy?

Jsem venkovská učitelka a několik mladých chlípných chlapců mě po škole zahnalo ve třídě do rohu. Jde o sázku. Jeden z chlapců (velký, hrubý blonďák s ohromným ocasem) se vsadil, že mi to udělá tak, že budu ještě prosit. Převalí mě na můj psací stůl, vytáhnou mi šaty, stáhnou kalhotky a zatímco ostatní přihlížejí, ten velký hřebec se do toho pustí a za hlasitého povzbuzování svých kamarádů divoce přiráží. (Volají: Vraz jí ho tam, ukaž jí to, ať pěkně řve…) Celou dobu mi domlouvá: „Udělej se, holčičko,“ a hladí mě obrovskýma rukama. Chlapci mi nohy ještě víc roztáhnou, aby se dostal hlouběji, a on pořád přiráží a sprostě mě pobízí, abych pořádně tekla. Tuhle část prodlužuju tak dlouho, až dosáhnu vrcholu. Jsem pokaždé úspěšná.

Hrubý blonďák má velké ruce, a taky ohromný ocas – obojí je symbolem převahy. Proti její vůli nakládá učitelce, kterou spolu s ostatními zahnal do rohu. Už vidíte, proč v našich článcích tak zdůrazňujeme sebevědomí a mužskou dominanci? Další čtenářka píše:

Když jsem sama a masturbuju nebo jen tak sním, pokaždé si něco představuju. Třeba jak mi to dělá lev, černoch nebo můj  bratranec. Vždycky jsem snila o incestu, ale nemám žádné bratry, jenom o deset let staršího bratrance.“ Perverzní? Nijak zvlášť přes normu.Pokračujme ještě na chvíli k dalšímu dopisu…

Je v něm skupina „superlidí“ – krásných, silných, inteligentních, atd. Unášejí lidi, kteří se jim líbí.  Unesou i mě a já se probudím v ložnici, zařízené jen nejnutnějším nábytkem. Příští dva týdny mě denně podrobují nejrůznějším testům, některé mě pěkně vzrušují, zvláště rektální vyšetření. Studují dokonce jak jsem vnímavá na sex po psychické stránce. Ale nejvíc mě vzrušuje – kromě bolesti a sexuálních stimulů – že mě někdo tak důvěrně poznává.

V ostatních dopisech si můžeme přečíst o klystýru, doktorovi, který podle vagíny ženy dělá sádrový odlitek penisu, o ženách, které vzrušuje močení a mnoha dalších chlípných představách. Celou knihu vám můžeme doporučit, nicméně už teď je vám asi jasné, co ženy vzrušuje. Ovládněte sex a získáte i její srdce :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: