Ženské dočasné pravdy – StreetGame.cz
Svatební prstýnky na bibli svaté

Ženské dočasné pravdy

Pracujete na tom, dostat ženu z klubu k sobě domů. „Jen si skočím na záchod a odcházíme“, slibuje. Jak se ale dostane z vašeho jediovského pole, hypnóza skončí a ona začne přemýšlet. A co je horší, potká partu kamarádek, která chce pokračovat v party. Jejich nálada se přenese i na ni, a i kdyby ne, nemůže jim říct, že místo toho půjde s neznámým klukem domů.

Dočasná pravda – žena něco slíbí a myslí to smrtelně vážně, ale jak jí přejde nálada, ve které to slíbila, už jí slib nepřijde důležitý.

Jako když slibujete učiteli, že když vám dá lepší známku na vysvědčení, příští rok se opravdu začnete snažit. Jak ale máte známku v kapse, motivace je rázem pryč. Děláme to všichni. Ale hlavně to dělají holky.

Žena vám se zájmem dá telefonní číslo, ale pak si uvědomí, že vás vůbec nezná. Nálada se změnila, slib „přestane platit“.

Nebo situace z článku o nepřiměřených investicích. Žena požádá, abyste na ní počkali, nebo jí něco pohlídali. Zatímco tam vy poslušně stojíte, její nálada se mění a tak buď ztratí zájem, nebo se vůbec nevrátí.

Východisko? Nikdy nespoléhejte na ženské sliby. Nikdy nespoléhejte na ničí sliby, pokud ty pro něj přestanou být výhodné. Ale hlavně na ty ženské.

Pilujte strategii „last dick standing v okolí“. Jakmile je nákupní horečka vysoko, vy musíte být tím, kdo sklidí. Neztraťte holku v klubu, nenechte si ji vyfouknout. Malými krůčky jí veďte tam, kde potřebujete.

A za druhé, používejte pojistky. Dokud je ve správné náladě, něco si od ní vezměte, a něco svého jí dejte na oplátku. I když se její nálada změní, pořád bude chtít svou věc zpátky. Klidně si pro tyto účely pořiďte deset falešných prstýnků. Doopravdy nestojí skoro nic, ale jí zavážou vrátit vám je. Navíc když jí dáváte něco „tak drahého“, určitě jí jen nechcete okrást a její věc si nechat. Spíš vám jí tedy svěří.

Sliby se tak konečně začnou opravdu plnit, a svět se stane lepším místem k životu :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: