Žena není lékem na vaše nízké sebevědomí – StreetGame.cz
Dlaň nabízí magické pilulky

Žena není lékem na vaše nízké sebevědomí

Někteří muži nehledají partnerku, protože by milovali ženy, jejich přítomnost, těla, sex s nimi… Chtějí pochválit, utěšit, hledají lék na zlomené sebevědomí. A nemůžou najít, protože holky to hrozně odpuzuje.

Přítelkyně nemůže změnit zpackaný život nebo váš pohled na sebe sama. A ani nechce. Nejdříve zlepšete život, až pak se soustřeďte na hledání partnerky.

Právě proto cílem streetgame.cz nikdy nebylo sbalit jednu konkrétní holku, ale stát se dobrým s holkama všeobecně, vybudovat úspěšný, šťastný život. Vždy mluvíme o dlouhodobých návycích a popíráme, že by jednotlivé techniky fungovaly bez tréningu. Člověk třeba googlí, co udělat na dnešním rande. My mu poradíme, aby si naplánoval jedno rande každý týden. Za rok už takové věci nebude muset řešit.

Vaším cílem nemůže být žena, cílem musí být vaše mise v životě. Dívka může váš záměr podpořit, ale není jím ona sama. Tato vaše chlapská cesta za cílem jakoby mimochodem vytvoří velkou přitažlivost.

Když totiž bude vaším cílem sbalit jednu konkrétní ženu, budete komunikovat nedostatek, zoufalost, závislost. Zůstanete snadno ovlivnitelní, manipulovatelní, poslušní. Pro smích.

Oproti tomu, když máte vyšší smysl života, hlubší záměr a důležitější věci na práci, víte, že o nic nejde. Neúspěšné rande vám náhle připadá asi tak důležité, jako byste si přesolili polívku. Najednou dokážete myslet jasně, s klidem a rozvahou. Už vás nikdo nemůže ovládat. Vaše rozhodnutí jsou teď doopravdy vaše.

Řekněme, že průběžně spíte s třemi nebo čtyřmi holkami naráz. Pak když vám jedna z nich připadá speciální, můžete se opravdu svobodně rozhodnout začít s ní vážný vztah. Už to nebude motivováno myšlenkami jako „Na nic lepšího nemám“ a „Tohle její chování mě uráží, ale bez ní bych zůstal nadobro sám“… Bude to klidné, moudré rozhodnutí s kým kráčet životem, nezaložené na strachu a nízkém sebevědomí. Tak se buduje funkční, milující vztah.

Kluci s nedostatkem sexu nemyslí jasně nikdy. Slyší hodiny tikat a jako ta pravá jim připadá každá druhá. „V mém životě nefunguje nic, a doufám, že to nějaká žena spraví“, je jejich filosofie. Dejte se do pořádku a PAK hledejte ženu, nečekejte to od ní.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Tomáš napsal 11.10.2016

Super stránka! Ještě nemám zdaleka dočteno vše, ale budu jistě pokračovat, je tu spousta užitečných informací. Po objevení této stránky se nestačím divit, jakých chyb se neustále dopouštím jako koupě iPhone a drahé věci s myšlenkou zapůsobit.. samožřejmě že to kupuju i pro sebe protože to chci ale holku, zájem a obdiv mi to nepřineslo. Zajímavá je i ta pravda o tom, že člověk je tak zoufalý po několika odmítnutích, že už by prakticky bral cokoliv co by se mu naskytlo. To že je potřeba se holce tak nepoddávat a trochu na ní i prdět, nedat jí vše, že tu snahu pak bude mít ona sama pozoruju na pár svých kamarádech, sám si řeknu takhle se budu chovat taky, jenže to pak nedokážu protože mi to nepřijde přirozené že se prostě tak chovat neumím. Zaměřuju se většinou jen na jednu holku a s tou trávím nejvíc času a tak i když vím že o mě zájem nemá, s myšlenkou, že třeba mít bude, což je taky špatně, jak jsem se dočetl, akorát já těch holek kolem sebe moc nemám a když se mi nějaká líbí někde v klubu, snažím se jí oslovit, ale většinou se setkám s odmítnutím a pak za celou noc už radši ani žádnou neoslovuju :D Jako fakt super stránka, dočtu se tu, co dělám za chyby a říkám si, jaký jsem tragéd. Ale jak tu píšete pročíst si to tu člověk může, ale je potřeba i nějaká praxe a zaškolení od někoho kdo se vyzná. Popravdě o něčem takovém jsem docela snil, že bych takovýhle nějaký kurz potřeboval, ale myslel jsem si že to ani neexistuje. Mohli byste mě prosím kontaktoval na mail? Rád bych na Vás měl nějaké otázky i třeba ohledně kurzu. Jsem z Děčína, děkuji.

Odpovědět
Odešlete odpověď