Žena je vaším zrcadlem – StreetGame.cz
Matrix

Žena je vaším zrcadlem

Pravda, která vás může zdrtit, nebo naopak zařídit, že se s holkami dokážete vyspat během deseti minut…

Ve filosofii zápolí dva proudy. Jeden říká: položím-li na stůl tužku a zavřu oči, tužka tam pořád bude. Existuje jen jedna, objektivní realita. Druhý se zamýšlí: co když je tužka jen v mé hlavě? Co když tam místo ní někdo jiný vidí kuře? A když zavřu oči, jak můžu vědět, že tam je? Realita je subjektivní, záleží na pozorovateli.

V obvyklých záležitostech fandím spíš prvnímu proudu – nepopírám, tužka tam prostě zřejmě je. Ne tak ale, co se týče žen!

Při svádění je žena vaším naprostým zrcadlem – co si myslíte vy, myslí si i ona. Vaše držení těla, výraz tváře, velikost zornic, gestikulace, tón hlasu, vůně, to vše  jí každou vteřinu přesně informuje, kdo jste. Je jako velké plátno a vy jako promítačka. Zní to spirituálně, přitom jde o čistou biologii.

A ano, pokud vás odmítne, je to zcela vaše vina, promítnutí vaší identity. Vídám muže, který si stěžují, že je žádná holka nechce, přitom by se sebou nechodili ani oni sami! Sami se nemají rádi, sami sobě připadají nesympatičtí, a touhle emocí infikují ostatní. S čím přišli, to se promítlo, a oni se lekli. Ne nelekli, přesně tohle vlastně čekali.

Fandové pozitivního myšlení už dávno přišli na to, že očekávání úspěchu může k samotnému úspěchu prospět. Díky psychice zvednete o něco víc, poběžíte o něco rychleji, o něco dřív se uzdravíte. O něco málo. Ale při svádění je psychika úplně všechno! Činku totiž myšlenkou nenakazíte, zato žena je bezděčně hypnotizována projekcí vašeho já. Kde vám jinde sebevědomí mírně pomůže, tady je sebevědomí tím nejcennějším artiklem ze všech, a tak váš předpoklad nabývá mimořádné důležitosti.

Proto my záměrně vstupujeme do jakési hardcore hráčské reality. Když zavřete oči, tužka tam pořád je, stůl taky, ale žena zmizí. Zastavte promítačku, a plátno bude čistě bílé. Holky o samotě vůbec neexistují.

To je samozřejmě čirá lež – ženy mají také vlastní osobnost, a nikam se nevypařují. Přesto nám je tato šílená představa velice užitečná!

Řekněme, že oslovíte ženu v klubu, vybudujete přitažlivost, spojení, začnete sexuální předehru, a pak jí kamarádky někam odtáhnou. Oslovíte jinou, a můžete s ní začít přímo tam, kde jste předtím skončili s předchozí! Jak je to možné? Proč najednou nemusíte postupovat konzervativním: oslovení, přitažlivost, spojení…?

Protože vaše nálada je určujícím faktorem! Pokud tedy nabuzen první přijdete za druhou a přitažlivost, spojení i vzájemnou nadrženost budete z celého srdce předpokládat, projekce to zařídí! Proto je vždycky nejtěžší najít si první přítelkyni, druhou snazší a tak to už jde exponenciálně nahoru.

Jak dlouho trvá, než se s neznámou dívkou vyspíte? Dvě hodiny? Ukazuje se, že tyto dvě hodiny potřebujete jen vy, abyste se rozehřáli do patřičných otáček, vybudovali sami pro sebe předehru, postupně byli schopní projektovat patřičné emoce! Pokud dokážete vytvořit stejné pocity přitažlivost, spojení, lásky a vzrušení za deset minut, můžete ji mít za deset minut! Jakmile jste opravdu připravení vy, je i ona.

Negameujete tedy holky, gameujete sebe, a podle toho ony přicházejí a odcházejí. Vztáhněte to například na budování momenta. Buduje se vaším oslovováním momentum ve všech ženách na světě? Ne, momentum se buduje ve vás, a díky tomu roste zájem všech žen! Děláním streetgame obehráváte své bývalé já.

To, co se ohýbá, není lžíce, jsi to ty sám Neo… Hardcore hráčská mentalita se dá popsat jako víra, že na streetgame je možné všechno, a vyznávání této víry pokoušením se o toto všechno. Ať už je pravdivá nebo ne, zlepšuje výsledky. Je mi jedno, jestli všechny ženy na světě opravdu totálně milují sex a udělají pro něj cokoli. Ale když tomu budu věřit, sbalím jich více.

Testováním této mocné koncepce jsem strávil několik měsíců života. Upřímně, byl jsem tenkrát hodně wack. Potrhané oblečení, zarůstající obličej, naprostá absence ve škole a jediný zájem: jezdit po celé republice, oslovovat holky a představovat si, že když zavřu oči, nebudou tam. Že se přesně stane, co na ně promítnu. Že poruším všechny myslitelné limity a stejně to výjde. A že vytvořím to nejsilnější momentum vůbec.

V té době jsem udělal největší hráčský progres v životě a poprvé pomyslel na to, že bych svádění v budoucnu mohl učit ostatní. Holky se se mnou začaly líbat uprostřed ulice, a samy to vůbec nechápaly! Dívaly se na mě jako na nějaký úkaz, samy pak po mě chtěly vysvětlení. Jako bych skočil z paneláku a zjistil, že mě pád nezabije. Že měním realitu kolem pouhou silou mysli.

Říkám hardcore hráčská realita, protože takhle normální lidé nepřemýšlejí. Je šílená a není pro každého, ale její akceptací jako byste nahodili testovací program z filmu Matrix. Najednou můžete létat, kopat, uhýbat kulkám… v oblasti mezilidských vztahů. Protože na rozdíl od lžičky, ženu ohnete snadno :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
fantom napsal 19.11.2014

Souhlasím výborný článek :)

Odpovědět
    Princ napsal 19.11.2014

    Díky Fantome :)

    Odpovědět
Odešlete odpověď