Železná logistika zajistí sex – StreetGame.cz
logistika zajistí sex

Železná logistika zajistí sex

Možná už jste slyšeli něco o pozitivním myšlení – že když budete očekávat pěkné věci, zvýší to šanci, že se opravdu stanou. Mnozí muži ale v poli předvádí vrchol negativismu – jdou balit holky a nevezmou si ani kondom. Zní to neuvěřitelně, ale vážně už jsem vedl streetgame pro kluky, kterým jsem pak nakonec musel půjčovat vlastní gumy. Nebo si dotyční vyberou klub a už nedomyslí, kde se pak s holkou vyspí. Sami si tak zajistí game over těsně před koncem levelu.

Zažil jsem to tolikrát, až mi to začalo připadat podezřelé. Někteří kluci nejen že neočekávali sex. Oni se ho vyloženě báli. Nešlo jim o ženy, chtěli si jen zvyšovat ego sbíráním telefonních čísel. A to je velký nešvar, stavět své sebevědomí na takto fiktivním výsledku. Žena dá totiž svůj telefon kde komu, důležitá jsou až rande, soulože, vztahy

Cítíte-li tedy strach ze sexu, co nejrychleji se ho zbavte, nejlépe sexem :). Také pomůže náš článek o zdravé sexualitě. Až si ujasníte, že sex chcete, můžete pokračovat dál. Tenhle článek totiž je o logistice – tedy kde mít sex, a jak hladce zajistit přesun.

1) Kondomy noste úplně všude

Jestli si máte vybrat jedinou věc z článku Co by měl mít každý svůdce u sebe, jednoznačně volte kondomy, nejlépe několik a v kvalitní krabičce jako je Love box. Berte si je všude, nikdy nevíte. Osobně navíc nosím i pouta a lubrikant.

2) Jednoduchými otázkami zjistěte situaci

Pokud vám jde o sex ještě tu noc, už během prvních minut oslovení v klubu položte přirozeně následující otázky. Pomohou vám naplánovat celý průběh svádění, včetně zmíněné logistiky:

Jsi tu s někým?

Co děláš zítra ráno?

Jak daleko bydlíš? (Tato otázka zní nebezpečně, proto nejdříve informujte, kde bydlíte vy, a až pak se zeptejte)

Pokud je tu sama, zítra ráno vyspává kocovinu a bydlí vedle klubu, nazýváme to dobrou logistikou :). Naopak jestliže tu dnes slaví narozeniny s partou kamarádů, bydlí na druhém konci republiky a zítra ráno veze nemocnou matku do nemocnice, aby pak stihla důležitou zkoušku ve škole, jde o špatnou logistiku :)

Pak se může stát, že strávíte celý večer s jedinou holkou, všechno bude skvělé, ale žádný sex z toho. Neuděláte tedy chybu v přitažlivosti ani ve spojení, ale v logistice. Nezní to sice tak špatně, ale nic kromě posílení ega z toho stejně nakonec nebude.

Tato svatá trojice logistických otázek vám tedy umožní vytvořit plán – má to vůbec cenu, a pokud ano, jak přesně to uděláte?

3) Kde mít sex

Tohle musíte mít předem vymyšlené. Ideální je vlastní, náležitě připravený byt. Také auto se hodí – v zimě uvnitř, v létě na kapotě. Dále to můžete provést u ní, na což ale nemůže vždycky spoléhat.

V nákupních centrech za dne vás jistí také převlékací kabinky, všude dále mají záchody. V noci lze využít temná zákoutí města, jindy zase příroda. Pohodlí v takových situacích sice razantně klesá, ale pořád lepší holka v lese, než ruka doma.

4) Izolujte ji

Dostaňte ženu od přátel, z klubu, od původních plánů… Prostě od čehokoli, co by vám mohlo komplikovat hru, do soukromí. Vymyslete nějakou přijatelnou záminku, abyste jí nezatížili zodpovědností a neudělali z ní děvku, třeba „Pojď někam, kde není takový hluk“ nebo „Mám hlad a znám jednu výbornou restauraci!“, a zajistěte přesun. Mezi tím pracujte na vzájemné blízkosti a zlehka stupňujte své doteky. Na místo tak už dorazíte náležitě připravení :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: