Žebřík – radikální metoda pro ztrátu panictví – StreetGame.cz
Žebřík

Žebřík – radikální metoda pro ztrátu panictví

Řekněme, že jste na tom opravdu zle. Například 30 let a stále panic. Čas běží a vám hrozí, že evoluce naprosto vymýtí vaše geny ze světa. Když to stejným způsobem nešlo doteď, všechny ty roky a roky, je čas něco opravdu změnit, než vše dojde k neodvratnému konci. Je čas použít Žebřík.

Představte si, že bychom ženy rozdělili podle jejich fyzické přitažlivosti do deseti škatulek, od 1/10 (nejméně atraktivní) do 10/10 (nejkrásnější). Gaussova křivka – 5/10 je nejvíce, 4/10 a 6/10 je méně, atd. Holt streetgame.cz, exaktní vědecký přístup…

I když nejste příliš atraktivní, nějakou 1/10 pravděpodobně sbalíte. A to je nyní váš cíl. Při Metodě žebříku doslova začínáte na začátku.

Sbalit první holku je vůbec nejtěžší. Jak už jsme vícekrát zmínili, ženy cítí váš neúspěch, vaši nezkušenost, vaše panictví. Toho je třeba se konečně zbavit, a když to celé ty roky nešlo jinak, je třeba takto – rozdat si to s holkou 1/10. Hacknete tak celý systém, protože nejtěžší krok (první sex) uskutečníte na nejsnadnějším cíli.

Tohle je základní level, první spodní příčka žebříku. Jakmile na ni vystoupíte, dodá vám to sebejistotu, dodá vám to zkušenosti, navždy vás to zbaví pachuti panictví. Zvedne to vaši cenu na trhu, a vy budete hned o kus přitažlivější pro všechny ostatní. Přijde vhodná chvíle postoupit dál – rozdat si to s 2/10.

Stejně můžete pokračovat výš a výš. Ideální budou krátké rozestupy (dny, týdny), které zaručí, že zůstanete in the mode, že se nevrátí vaše současná frustrace.

Příčky můžete s radostí přeskakovat, pokud to jde. Tedy jestli úspěšně svedete 5/10, užijte si to s ní. Žebřík je ale metodou spíše pro lidi, kteří opravdu nesbalí skoro nikoho, potřebujou se konečně prolomit do sytému. Naopak, pokud se před nějakou příčkou na delší dobu zaseknete, zůstaňte na stejném levelu – 4/10 máte za sebou a žádná 5/10 nechce, dejte si další 4/10. Vnímání vzhledu je také částečně individuální, což způsobí jistou odchylku na obě strany.

Naši klienti jsou často velice inteligentní muži, chlapi, kteří nad věcmi až moc přemýšlí, chovají se příliš logicky… Metoda žebřík s tím počítá, proto přichází z jasným postupem, myslícím na všechno, jako by to byl počítačový skript. Nicméně když vše zjednodušíme: pokud o vás zatím proklatě sexy ženy nemají zájem, balte ty méně přitažlivé a postupně se vypracujte :)

Podle tohoto přesného algoritmu pak můžete pomalu postupovat až k 10/10 :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Marek napsal 5.5.2018

Neplatí, pokud jste tak zoufalí, že jsou pro vás všechny 10/10.

Odpovědět
    robertvokac napsal 6.6.2019

    musíš si je asi rozdělit dle vzhledu od 1 do 10

    Odpovědět
robertvokac napsal 6.6.2019

Je tam překlep: sytému

Odpovědět
Odešlete odpověď