Zdravá sexualita – StreetGame.cz

Zdravá sexualita

Někteří muži nemají problém jen s tím, že neví, jak na holky – co jim říct, co teď udělat… Jejich nesnáze jsou hlubší. Nepramení z nedostatku tréninku, ale z vnitřních problémů s jejich sexualitou. Například dotýkat se žen není něco, co by se vyrovnaný člověk musel náročně učit. Má to v sobě od narození, jako dědictví po předcích, kteří to tak dělali odjakživa. Proč s tím tedy někteří muži mají problémy? Společnost je to „odučila“, připravila je o jednu z nejpřirozenějších schopností, jaké měli.

Rodiče jim jako malým říkali, že dětí nosí čáp. Slyšeli nenávistná vyjádření proti homosexuálům, pedofilům a dalším jinak orientovaným lidem. Učili se chovat a mluvit „slušně“, zahalovat se… A to poslední generace mužů oslabilo.

Někteří lidé mají pocit, že v dnešní době dochází k jakémusi mravnímu úpadku – všude plno sexu a násilí… Je to ale přesně naopak. Rozmnožování je jedním ze základních projevů života, je s námi už od úplného začátku. Pokud ho někdo nevnímá jako úplně normální věc, o které se klidně může bavit i v přítomnosti dětí, něco je špatně. Jak můžete vy sami poznat, zda máte nějaké problémy se sexualitou?

  • Neradi se bavíte o sexu
  • Máte pochybnosti o své sexuální orientaci
  • Stydíte se za své nahé tělo
  • Máte ze sexu pocity viny

Neradi se bavíte o sexu

Jasný důkaz, že sex považujete za něco špatného nebo nepřirozeného, což ve vašem životě může způsobit vyloženě paseku. Uvědomte si, že přežití a rozmnožení je podle biologů smyslem života každého živého organismu. Vše, co člověk nebo jiný živočich dělá, se nějak točí kolem sexu. Je to zvířecí? Člověk zcela určitě je zvířetem.

Nejhoršími případy jsou lidé, kteří si myslí, že mají přítelkyni, ale nespí s ní. Potom žádnou přítelkyni nemáte.

Následují muži, kteří holku mají a spí s ní, nedokážou jí ale upřímně říct, co se jim líbí. A to je velká škoda!

Podnikněte tedy kroky, aby se toto obvyklé téma stalo přirozeným i pro vás. Začněte třeba tím, že se s přáteli začnete bavit o holkách – jak na ně, které se vám líbí, co máte rádi a co ne, o jaké kuriozitě jste slyšeli… Budujte také intenzivní romanticko-sexuální vztahy s ženami. Na platonickou lásku zapomeňte.

Uvidíte, že jiní lidé sex nijak negativně nevnímají. Toto pocitové zjištění pro vás bude zásadní.

Máte pochybnosti o své sexuální orientaci

Homosexuálové už jsou dnes na tom poměrně dobře. Horší postavení mají jiné, ještě okrajovější orientace, se kterými se lidé taky rodí – například pedofilové.

Pedofil je člověk, který je eroticky fascinován dětmi – ty ho přitahují a do těch se zamilovává. Jako ostatní orientace, i tato je samozřejmě vrozená. Naprostá většina pedofilů rozhodně nikoho nepřepadá a neznásilňuje. To je jen velký omyl laické veřejnosti. Jenže pedofilové se kvůli tomu celý život trápí! Nemohou vyjít s pravou ven tak snadno jako homosexuálové, nemají k dispozici spoustu webů a knih, kde by našli rady, jak se svou vrozenou a nezměnitelnou orientací žít. Přitom by třeba stačilo najít si třeba malou, štíhlou, nedospěle vypadající osmnáctku roztomilého chování.

Existuje i spousta dalších, méně tradičních orientací a odchylek. Někdo má rád baculky, někdo babičky, někdo rád zadržuje dech, někdo má pocit, že se měl narodit jako žena… Najdou se dokonce lidé, které vzruší jen dopravní nehoda. Důležité je, že všechny jsou vrozené a nezměnitelné – můžete je jen objevit. A to by mělo v tomto případě být vaším cílem. Přeji hodně zábavy.

Stydíte se za své nahé tělo

Vše důležité už myslím bylo řečeno. Začněte chodit na bazény, pak do saun a na nuda pláže… a brzy poznáte, že o nic nejde. Vždy se navíc hodí sportovat :)

Máte ze sexu pocity viny

Klasickým příkladem je dítě, které začne masturbovat, a stydí se za to, protože ještě neví, že je to normální. Takové pocity mohou člověku zůstat. Doporučuju to, co v předchozích případech – když získáte nějaké informace o tématu a pobavíte se o tom s pár dalšími lidmi, zjistíte, že jde o naprosto normální věci, a to ať už se vám to líbí jakkoli.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Jindra napsal 7.1.2015

„Nejhoršími případy jsou lidé, kteří si myslí, že mají přítelkyni, ale nespí s ní. Potom žádnou přítelkyni nemáte.“
Bohužel jsem se našel…:))

Odpovědět
karel napsal 1.4.2018

Existuje i spousta dalších, méně tradičních orientací a odchylek. Důležité je, že všechny jsou vrozené a nezměnitelné.

A jediný způsob jak je vyřešit spočívá v tom je nedělat nebo si najít vhodného partnera. V tom prvním případě to znamená život bez sexu.

Odpovědět
Odešlete odpověď