Zdánlivá volba – drobný komunikační trik – StreetGame.cz
Zdánlivá volba

Zdánlivá volba – drobný komunikační trik

Existují nejrůznější malé fígly, pomocí kterých můžete dosáhnout svého. Najdou využití jak v oblasti prodeje, tak při balení holek. Jedním z nich je, postavit protějšek před zdánlivou volbu.


„Dáte si pivo nebo víno?“, řekněte, a člověk už automaticky přemýšlí, CO bude pít, a ne JESTLI bude pít.

„Dáš mi číslo a já ti později zavolám, nebo se ještě projdeme?“. Jakmile žena začne hledat odpověď na tuto otázku, už vlastně automaticky souhlasila, že s vámi bude něco mít. Vidíte? Není tu žádný prostor pro ne, jen dostat číslo vs. instantní rande.

„Kdy sis uvědomila, že se ti líbím?“, řeknete a otázky automaticky podsouvá, že se jí líbíte. Říct jen: „Líbím se ti!“ by nebylo tak vhodné. Takto můžete maskovat a zasouvat své myšlenky i vícekrát. „Máš ráda Oldu“ -> „Jak moc máš ráda Oldu?“ -> „Kdy sis sama uvědomila, jak moc máš ráda Oldu?“

Jako každá manipulativní, nebo i s hypnózou spojená taktika, i tato funguje nejlíp z pozice vyššího postavení, autority, silnější reality.

Samozřejmě, není to totálně spásná taktika. Nestačí říct: „Ahoj, máš větší chuť se mnou spát, nebo mi ho kouřit?“ :). I když je to rovněž zdánlivá volba, navíc pěkně sestavená, protože podsouvá, že má žena chuť na oboje, nebude to zřejmě okamžitě fungovat (pokud vaše podání nebude superúžasné, protože pak funguje vlastně vše).

Tato technika nám spíš pomáhá řídit dílčí události, umožňuje ještě zlepšit výsledek, když už žena má zájem. A jak jsme zmínili v úvodu, nejde jen o holky. Zdánlivou volbu můžete použít, na kohokoli jen bude třeba.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: