Zbavte se žárlivosti jednou provždy – StreetGame.cz
Holka rozfoukává sníh

Zbavte se žárlivosti jednou provždy

Vyšly články Evoluční biologové mluví o nevěře a následně Jak se chovat ve věcech nevěry. Vaše jednání navenek je však jen taková náplast. Podívejme se, jak změnit své pocity. Nehrát si na skvělého muže, ale doopravdy se jím stát!

1) Možná tolik žárlíte, protože je vaše přítelkyně vším, co máte – a to je špatně. Zařiďte si život plný skvělých věcí, a přítelkyni automaticky přestanete tolik řešit. To jen zvýší její zájem… I ve vztahu proto pokračujte se svými koníčky.

2) Mrkněte ještě hlouběji. Co vaše minulé vztahy, opustila vás některá? Nebo dobrý přítel? Matka, když jste byli malí? Uvědomte si, že v tomto ohledu nemůžete generalizovat – pár opuštění neznamená, že vás budou podvádět a opouštět všichni. Zvlášť, když podniknete patřičné kroky!

3) Vyměňte přítelkyni. Možná vážně chodíte s holkou, která má permanentně sklony k nevěře, nebo už k vám prostě ztratila úctu a nepřitahujete ji. Takže pryč s ní a sehnat novou!

Dám vám k tomuhle takovou radu, a možná vám přijde amorální, ale je to tak. Znáte z Macha a Šebestové, že bez brýlí se brýle špatně hledají? Stejné je to s ženami – bez holek se holky špatně hledají. Pokud to tedy není proti vašim přesvědčením, nechte si tuhle nevěrnou, a mezitím už shánějte lepší.

4) Očividně přítelkyni neprovokujte. Abyste rozuměli, jakmile začnete používat nějaký velice jednoduchý manipulativní postup, váš partner jej brzy prokoukne a začne vám to oplácet. Schválně zkuste přítelkyni během půl hodiny několikrát odstrčit, kdykoli vám dá malou záminku. Ze začátku se k vám bude snaživě vracet, ale jakmile odhalí, o co vám jde, začne vás také odstrkovat, případně předstírat nezájem. Možná se pak budete vracet vy :)

Podobně někteří muži se snaží, aby na ně přítelkyně žárlila. Je to jistě účinný postup, protože největším nepřítelem ženy je jiná žena a ony jsou si schopny navzájem vytrhat všechny vlasy, když jde o kluka. Ale jakmile toto nedokážete dělat opravdu citlivě a nenápadně, začne vám to přítelkyně vracet. Proto do dlouhodobého vztahu nedoporučuji – stůjte hrdě a nehrajte žádné malé hry.

5) Staňte se největším samcem v okolí, pak už vás nebude s kým podvést. Ostatně to je váš ultimátní cíl i tak, ne?

Ondra zaklepal, a otevřela mu nějaká sexy holka, očividně docela přiopilá. Zezadu se k ní blížila Ondrova přítelkyně. „Ahoj miláčku! Víš, jsme tu čtyři a u vína nás napadlo, že by se nám tu hodil nějaký kluk. Dobře, žes přišel, představím tě zbytku…“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: