Zbavte se limitujících přesvědčení – StreetGame.cz
omezené přesvědčení

Zbavte se limitujících přesvědčení

Myslíte, že nelze oslovit neznámou ženu, ještě ten den se s ní vyspat a během dvou týdnů s ní začít vážných vztah? Že abyste sbalili holku, musíte hlavně dobře vypadat? Že každá žena je zlatokopka, a nejdůležitější jsou peníze? Že je nutné být za každou cenu věrný? Pak jste typickou obětí svých limitujících přesvědčení.

To jsou názory, často poměrně rozšířené, které drží muže zpátky. Stačí nějaký takový názor mít, a on vás bude dlouhodobě připravovat o výsledky. Limitujícího přesvědčení se kompletně zbavíte ve dvou krocích:

1) Uvědomíte se, že je to nesmysl (teorie)
2) Na vlastní kůži prožijete, že je to nesmysl (praxe)

(Místo tohoto kognitivně-behaviorálního můžeme volit také psychoanalytický postup, tedy hledat příčiny vašich mylných přesvědčení a pak uvést nevědomý obsah do vědomí. Praxe ale ukazuje, že muži jsou spíš zmateni romantickými filmy a marketingem nejrůznějších společností v kombinaci s nedostatkem vlastních zkušeností, než že by jejich limitující přesvědčení měli původ v jejich raných prožitcích)

Vezměme si kontroverzní názor, že můžete mít více přítelkyň najednou, a všechny s vámi budou dále spokojeně chodit. K absolvování prvního kroku (teoretické pochopení) vám stačí slyšet argumenty evoluční biologie, pohled na polygamní islám nebo četné historické příklady mužů s více ženami naráz. Ano, žilo a žije všude na světě spousta mužů, kteří chodí s několika holkama naráz, a všichni jsou spokojení. Osobně znám i Čechy, kteří tak fungují.

Ač třeba právě vy netoužíte po takovém soužití, věřit v jeho nemožnost vás neuvěřitelně omezuje na spoustě frontách. Ženy vás budou chtít ještě víc, když uvidí, že o vás mají sexuální zájem i jiné.

První, logický krok je tedy snadný. Celou skutečnost si ale plně zvnitřníte, osvojíte, až když něco takového zažijete na vlastní kůži. Pak už prostě nebude pochyb.

Nebo řekněme, že mylně předpokládáte, že ženy jsou stejné jako muži, a jde jim hlavně o vzhled protějšku (což je nonsens, viz co opravdu vytváří přitažlivost). Pokud sami nevypadáte nejlíp, může vás tohle ohromně držet zpátky. Ženy pak neodpudí váš vzhled, ale vaše nízké sebevědomí, vaše komplexy.

Znova tu máme naše dva kroky. Nejdříve můžete logicky pochopit, že takový názor je nesmyslný – vzhled jeskynního muže nebyl tak důležitý, jako jeho postavení v tlupě nebo jeho schopnost lovit zvěř a starat se o rodinu. Pak tu máme spoustu malých a škaredých, a přesto velice charismatických a atraktivních mužů, a tak dál a tak dál…

Plně vás ale limitujícího přesvědčení zbaví až silný zážitek. Např. když v dobré náladě i špatně oblečení a s několika boláky, které se vám ráno objevili na obličeji, sbalíte na ulici super holku. Osobně jsem tohle zažil už stokrát…

Silný zážitek můžete získat také na našem živém kurzu balení holek, kde na vlastní oči uvidíte, co všechno je možné. Teoretická část nahrazování starých, nefunkčních beliefů novými, zase probíhá ve vaší hlavě automaticky prostým čtením našich článků.

Nicméně podle našeho návodu můžete postupovat skoro kdykoli. Přikládáme seznam nejčastějších omezujících přesvědčení. Můžete vytipovat ty své a zahodit je:

 • Přítelkyni mají jen krásní muži
 • Ženy netouží po sexu
 • Přítelkyni mají jen bohatí muži
 • Nelze mít sex do několika minut od oslovení
 • Nelze sbalit holku v tramvaji, na přechodu pro chodce nebo třeba před její matkou
 • Musíte být starší než holka
 • Na streetgame už jste staří
 • Je velice důležité, co říkáte
 • Na dobrý sex potřebujete super dlouhý penis
 • Ve vztahu musíte být vždy naprosto věrní
 • Za celou dobu svádění nesmíte udělat jedinou chybu
 • Vztah může fungovat i bez sexu
 • Musíte mít stejné názory jako holka
 • Než se s vámi správná holka vyspí, je třeba se opravdu hluboce poznat – to může trvat týdny

Vážně, na ničem z toho příliš nesejde, je to kupa nesmyslů. Teď je jen třeba takové hlouposti rozeznat, zahodit a nenechat se jimi už nikdy držet zpátky. Protože když si věříte, je možné skoro všechno, a to se netýká jen žen :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Jindra napsal 8.1.2015

A jak se jde vyspat s holkou do několika minut od oslovení?

Odpovědět
Princ napsal 9.1.2015

Střípky jsou roztroušeny po celém webu, nejvíce zřejmě v článku http://streetgame.cz/zena-je-vasim-zrcadlem/

Zkrátka někdy vybuduješ tak obrovskou přitažlivost, že nelze odolat. Pud je tak silný, že by to bylo jako odolat touze nadechnout se, když se topíš.

Chce to hypnotické charisma, stupňovat doteky a mít dobře vyřešenou logistiku (na kurzech klidně používáme kabinky v obchodních centrech). Záležitost tréningu :)

Odpovědět
PrincIsBest napsal 22.6.2015

Ahoj Princi. Dekuji ti za tvuj web. Neskutecne mi to pomohlo.

Odpovědět
aldot napsal 16.8.2019

hm, fakt úžasné. keď mi ženy neustále dávajú najavo, že nie som fešák, tak to je ozaj chyba vo mne že di to len náhodne o sebe myslím

Odpovědět
  Princ napsal 17.8.2019

  Dávají ti to najevo, PROTOŽE si to myslíš ;)

  Nevěřil bys, nakolik tvůj způsob chůze, výraz ve tváři… ovlivňuje, jak lidé vnímají svou krásu.

  Odpovědět
Odešlete odpověď