Zbavte se filtrů, buďte sami sebou – StreetGame.cz
Naprostá svoboda

Zbavte se filtrů, buďte sami sebou

Někteří chlapi se moc kontrolují. Napadne je něco říct, ale zapřemýšlí nad tím a nechají si to pro sebe. Napadne je něco udělat, ale zváží to a radši zůstanou sedět. A jak tak všechno filtrují, nakonec nikdy nic nepodniknou.

Existují i jejich protějšky. Chovají se trochu jako Peter Griffin z animáku Family guy. Něco je napadne a aniž by se zamysleli, už dávno oslovují holku nebo investují všechny své peníze do koupě tanku.

Takové nepředvídatelné, „low inhibition“ chování bez zvažování rizik, vede v dnešní bezpečné době k mnohem více sexu.

Protože popravdě, oslovit holku v tramvaji neskýtá absolutně žádné riziko. Ale jakmile nad tím začne dumat někdo, kdo to ještě nezkusil, znervózní… Mezi tím „low inhibition“ chlapík už oslovil dvě holky a udělal v tramvaji několik shybů.

To nemá co dělat s inteligencí. „Jsem moc chytrý, nad vším moc přemýšlím a tak jsem v depresi“ je oblíbená výmluva. Jen někteří lidé jsou zvyklí příliš se filtrovat. A i když nepředvídatelné chování druhého typu může někdy vyznít hulvátsky, stejně na ženy jejich spontánost působí mnohem lépe.

Nebuďte proto nudní, nedržte se pořád zpátky a nezvažujte každý svůj krok. To raději buďte trochu blázniví a říkejte vše, co vás napadne, jako Jim Carey ve filmu Lhář, lhář.

Mít kolem sebe dostatek žen je spíše snadné. Pokud jej nemáte, chyba je většinou v nedostatku (jakékoli) akce. I trapné oslovování přináší více výsledků než žádné. Méně se kontrolujte, více jednejte.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Antihrdina napsal 12.6.2017

To je síla, nedávno mi jeden archetypickej beta (dle mojí hierarchie gamma) kámoš (kterej je přesně ten „moc nad vším přemýšlím, proto jsem v depresi“ typ) vyčítal jak mi chybí „filtr“ (přesně těmahle slovama) a že si někdy nevidím do huby. Chvíli jsem se mu snažil vysvětlit že moje hodnoty nejsou kompatibilní s těma jeho a že na „konvenční“ postupy nehraju protože jsou na hovno, nemohl to pochopit. Je zajímavý jak tyhle „seuxálně podřadný“ typy mají tendence někdy poučovat a snažit se převychovat „sexuálně nadřazený“ typy.

Odpovědět
Odešlete odpověď