Zanechte po sobě co nejvíc dobra – StreetGame.cz
Prosluněné nebe

Zanechte po sobě co nejvíc dobra

Když oslovuju holku, cítím se u toho asi jako princ na bílém koni, který přijede a zachrání jí z jejího všedního života. Jako dobrodinec, který jí něco chce dát, nakazit jí trochou své záře, zlepšit jí den.

V článku o spojení jsem zmínil, že byste se o něj neměli snažit, ale dávat ho. Tak je to vlastně se vším. Pokud přicházíte s mentalitou nedostatku, s nervózním pocitem, že něco potřebujete, že jste závislí na reakci ženy, působíte slabě, zranitelně, závisle. Neatraktivně. Jako bezdomovec, který vás prosí o pětikorunu.

Raději se snažte dostat do dobré, extrovertní nálady, kdy chcete mít kolem sebe lidi, kdy lačníte po expresi, po sebevyjádření. Chcete jim předat kousek sebe.

Klidně na rozpovídání použijte nestranné civilisty okolo (civilista – člen davu okolo, ani holka, ani její známý, ani balič). Zlepšete náladu právě tomu žebrajícímu bezdomovci (nemusíte penězi, dobré slovo někdy zahřeje i více než jídlo). Nechte si dát reklamní klíčenku nějaké společnosti. Promluvte si s jehovisty o otázkách víry :). Zavolejte babičce :)

Dělat jiným radost lidi těšilo odjakživa. Jakmile ten pocit zažijete, budete chtít víc. Dostaňte trochu téhle „dávací“ nálady do svých streetgame. Klidně myslete přímo na ono slovo: DÁVAT.

Když vás potom nějaké holka odmítne (což se stává a je to dokonce vítané), nevybočujte z plánu. Mile se s ní rozlučte, třeba prohoďte krátký vtípek, aby věděla, že jste v pořádku, a zmizte jiným směrem, než půjde ona. Nesnažte se jí shazovat, ani si jí později znova všímat, aby měla pocit, že ji sledujete. Nechte se odmítnout co nejpozitivněji a nejchápavěji, tím minimalizujete ztráty.

Zůstává za vámi totiž určitá „sociální karma“. Pokud na někoho budete zlí, i když vám to třeba na místě projde, dotyčný vám to rád vrátí někdy jindy. Stejnou holku můžete potkat za tři měsíce… Můžete zrovna svádět její kamarádku… Ideální bude, když si vůbec nebude pamatovat, že vás odmítla. Nebo si bude pamatovat, že o nic nešlo, že to byla malá, krátká věc, a že jste reagovali v pohodě.

Nebuďte vysávačem dobré nálady, potřebujícím člověkem, naopak! Staňte se středem zábavy, člověkem, jehož přítomnost je pro ostatní hodnotná, těší je a něco jim dává více než bere. Vrátí se vám to, a to ne díky vesmírným zákonům, ale díky způsobené oblíbenosti a atraktivitě. Ostatně jak se dočtete v našem spodním menu – našim cílem je o trochu zlepšit svět :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: