Záleží ženám na penězích? – StreetGame.cz
Peníze v ponožce

Záleží ženám na penězích?

Máte pocit, že vás ženy nechtějí, protože nemáte peníze? Je každá holka zlatokopka? Jak velkou roli peníze doopravdy hrají?

Peníze znamenají moc a vliv. V tomto směru opravdu jsou nepopiratelně atraktivní.

Ale pozor, najde se i spousta chudých lidí s velkým vlivem. Vezměte si třeba oblíbeného učitele ze střední. Bohatý není, ale ve svém malém rybníčku má zřejmé postavení – ovlivňuje totiž desítky svých studentů. Jeho společenský a sexuální život tak může být na výborné úrovni.

Nebo takový řidič autobusu – mrze placený člověk se stereotypní prací, pro mnohé obtížně chodící důchodce však ztělesnění autority :). Románek s ním by proto jistě uvítala kdejaká stařenka :)

A co trenér jógy? Zpěvák místní kapely? Třídní frajer?

To znamená, že peníze jsou jedním ze způsobů, jak získat prestiž, ne však jediným. Jsou výhodné, ale zbytné. Dívkám často stačí, když máte dobře našlápnuto – jste ambiciózní, sebejistí a i když ještě nestojíte na vrcholu, neúprosně se tam sápete.

A jak to je to se zlatokopkami? Muset přefiltrovávat ženy, které si vás účelově vyberou kvůli penězům a ne přitažlivosti, je spíše nevýhodou bohatství. Nebuďte hloupí, velké finanční investice v začátcích vztahu nejsou na místě.

Snažte se tedy ukousnout co největší kus koláče, tlačte se nahoru, ale nepoužívejte prozatímní chudobu jako výmluvu. To, že na tom finančně nejste nejlíp, neznamená, že nemůžete být oblíbený, charismatický chlapík s permanentkou v nějaké levnější, old school posilovně, který v obchodě s oblečením pečlivě hledá levné a přitom elegantní kousky, a hlavu má přitom plnou plánů a snů :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: