Základy pánské módy – StreetGame.cz

Základy pánské módy

Když student přijde na streetgame škaredě oblečený, vůbec mi to nevadí. Miliónkrát jsem viděl, jak někdo sbalil holku na ulici v hrozných hadrech. Je to jen hra s nevýhodou – těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Mnohem víc mě vyděsí, když si představím, že v takovém oblečení chodí třeba do práce. To už není hra s nevýhodou, ale součást vaší identity, neslušnost a lenost.

Nedávno jsem náhodou zabrousil do jídelny jedné technické střední školy. Totálně mě zarazilo, co jsem viděl. V okolí nikde žádné holky! Místo toho partička shrbených nerdů s brýlemi, pubertálními vousy a akné. Někteří nosili absolventská trika ze základky, zahlédl jsem dokonce chlapíka se svetrem Asasin creed!

Cítil jsem se jako v jiném světě. Doteď jsem vlastně ani nevěřil, že takhle naprosto stereotypní exempláře opravdu existují. Vypadali přesně jako na tomhle memu, přísahám!

Nerdi

Nemám moc rád mainstereamové magazíny s radami pro muže. Vůbec nečekejte, že by je psali nějací odborníci na tematiku, článek tam vyjde jakémukoli jejich zaměstnanci. Pod titulkem „7 věcí, které každou ženu odradí“, najdete něco jako:

 1. Smrad z úst
 2. Děravé ponožky

Nikdy mě nenapadlo, že by někomu nebylo jasné, že si má mýt zuby. Proto na streetgame.cz vycházejí spíše články o pokročilých, a opravdu inovativních konceptech. Jenže když jsem viděl všechny ty nerdy na technické škole, trochu to mé přesvědčení nahlodalo:

Neměli bychom pro jistotu někam napsat, že si lidé mají mýt zuby? Holit si pubertální knírky? Vyhazovat děravé ponožky? Nenosit každý den to samé triko, zvlášť když potvrzuje, že už máte za sebou devátou třídu?

Jako vždy záleží, s jakými lidmi se přátelíte. Existují prostředí, kde chodit do posilovny se považuje za samozřejmou součást slušné péče o sebe. Kde se lidé převlékají i v průběhu dne, a každý používá deodorant, voňavku, zubní nit, košili si nechá upravit u krejčího… Jenže tihle technici jsou obklopení stejnými techniky, kteří taky nosí hrozné oblečení a po škole jdou taky domů na počítač, takže si myslí, že je to normální. If život = škola + počítač, proč řešit oblečení, že jo?

Netvrdím, že na cestě k sexuální hojnosti se musíte stát odborníkem na módu, to by bylo jako hrát golf a čekat, že vás to zlepší v tenise. Nicméně vaše oblečení spolukomunikuje váš status, a tak je třeba zvládnout alespoň základy. Projděte si následující seznam chyb a odstraňte všechny, které se vás týkají:

 • zablácené boty
 • jakékoli sandále
 • děravé ponožky
 • jakékoli oblečení, které neodpovídá vaší velikosti
 • lyžařská zimní bunda místo kabátu
 • sportovní oblečení obecně, když nejdete sportovat
 • jakákoli absolventská trička
 • oblečení počítačových her
 • košile s krátkým rukávem do saka
 • batoh mimo přírodu
 • pásek, boty a rukavice, které neladí barvou a texturou
 • ledvinky

Naprosté základy. Nic, co by kdokoli musel porušovat. Nebuďte to vy, kdo vypadá jako na obrázku výše.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

7 komentářů
fantom napsal 6.1.2015

Snad pro všechny naprosto potřebný článek ! Chodím do IT třídy. 2 holky na 31 kluků. Podobná zvěrstva se u nás dějí. Kluci klidně nosí sandále, trička hnědé barvy, která už lehce vybledla nebo furt jedno triko jejich oblíbené kapely. Když se začnete smát učiteli, že nosí ledvinku nikdo vás tam nepochopí. Občas jsou vidět i staré ryfle, co už jsou hodně vybledlé a stáří se na nich podepsalo. Rodiče vám budou tvrdit, že nosit sandále je naprosto normální. Mě to matka říkala celé léto, proč nenosíš sandále ? Ani jednou jsem si je nevzal. Pro každého, kdo se dá na pick up, by měly být tyto informace naprosto základní ! :)

Odpovědět
  Princ napsal 6.1.2015

  Díky, je to tak. Člověk se nemůže oblékat jako jeho padesátiletý fotřík ve zpoceném triku s rukávem po loket, sandálech a ledvinkou :D

  Odpovědět
sguifik napsal 6.1.2015

Já co se oblečení týče si zásadně beru na streetgame košili a takový ten pletený svetr bez zipu od armániho co nosí věčinou starší lidé nebo kvádro. S kombinací mého věku (15let) zaujmu skoro každou holku na rozdíl od ňoumi ve vytáhaném triku od piva co mu dal fotr.. a nebudem si lhát sebevědomí v oblíbeném/novém oblečení roste jako z vody.
Ale pravda je že ne vždycky když mě zaujme nějaká holka sem oblečený podle představ.

Odpovědět
Princ napsal 7.1.2015

Ono není třeba být vždycky 100% podle nejnovějšího katalogu a obsesivní, jestli jsem si náhodou nerozcuchal účes :D, nebo si kvůli tomu omlouvat neoslovování. Ale dlouhodobě prospěje zvládnout pěkné základy.

Pokud je ti 15, bude zajímavé sledovat, v jak šíleného hráče ještě můžeš vyprogresovat :D.

Odpovědět
Jindra napsal 12.5.2015

Jenom dotaz.. co je spatneho na sandalich:) neznam lepsi obuv do parneho leta.. mam takove pekne outdoorove s ethno vzorem. Nevzal bych si nejaky gumovy od vetvi:D

Odpovědět
  Princ napsal 3.6.2015

  Některé sandály mohou být ok, ale nestává se to často :D

  Odpovědět
Woody napsal 30.10.2020

chápu, že ledvinky kolem pasu jsou shit, nosí to lidi 40+ a lidi co neví jak blbě to vypadá. Co ale ledvinka na hrudníku? Viděl jsem hodně badboyů, co to tak nosí. Jen si ji musím přehodit dozadu když objímám kozatice :D

Odpovědět
Odešlete odpověď