Žádné nepřiměřené investice – StreetGame.cz
Peníze

Žádné nepřiměřené investice

Seznámíte se s ženou, a ona vás požádá, abyste na ni pár minut počkali. Odejde a myslí to dobře, ale když po návratu uvidí, že jste ji poslechli, ztratí zájem. Stali jste se objetí své nepřiměřené investice.

Úžasné rande. Po návratu domů vám od ní přijde zamilovaná smska. Taková žena samozřejmě touží po co nejsladší reakci. Když jí ale dostane, její zájem klesne. Stejný příklad tohohle divného fenoménu.

Ale to jsou ty záludnější případy. Často jsou nepřiměřené investice přímo začátečnickou chybou. Muž, který přinese na první rande drahý dárek. Nečekané, nepříjemně zavazující předbíhání. Kluk, co se zamiluje do spolužačky, kterou skoro nezná. To samé.

Investujte do vztahu, co si opravdu zaslouží, ne mnohem víc. Nenuťte ženu myslet si: „Jednou jsem se na něj usmála, a on se chová, jako by jsme se měli brát“.

Když holka na ulici spěchá, raději ji ještě na chvíli zdržte, získejte její pozornost a vezměte si telefon. Nečekejte například deset minut před obchodem, než nakoupí, a budete moct pokračovat. Velká snaha z vaší strany, žádná z její – to není dobré. Ukazuje jí to, že po vás může chtít cokoli, chovat se jakkoli a váš zájem je tak vysoký, že si to necháte líbit. Nastavte hranice, nechte i ji snažit se.

Pokud jí během oslovení někdo náhle zavolá, vytáhněte telefon a začněte (klidně fingovaně) volat taky. Většinou si díky snížené pozornosti ani nevšimne, že „telefonujete jen abyste telefonovali“. Hlavní je se zabavit, skrýt své čekání, svou nepřiměřenou investici.

Stejný princip využijte, nechá-li vás někdo dlouho čekat před přijetím ve své kanceláři. Taková taktika má často za úkol znejistit vás. Vezměte si tedy sebou kufřík s prací, notebook nebo alespoň telefon, řádně se v přijímací místnosti roztáhněte a začněte vyřizovat své záležitosti. Dáte tak najevo, že nikdo nemůže ovládat váš čas, a nenecháte si snížit váš pocit důležitosti. Pokud si to můžete dovolit (jde o přesilovou hru, nic co vytáhnete na svého šéfa), nechte nakonec čekat samotného přijímajícího.

Když vás holka nechá čekat v klubu, věnujte se jiné zábavě – najděte přátele, oslovte jinou, tancujte… S dotyčnou se pak potkáte později.

Znejte svou cenu, nedělejte z každé holky vědu, neobětujte jí zbytečně moc úsilí. Bude to sexy.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: