Zadané lesbičky v metru s přítelem a matkou – StreetGame.cz
Cesta k mistrovství

Zadané lesbičky v metru s přítelem a matkou

Směs lidí, kteří se chtějí zlepšit ve svádění, je pestrá. Na posledním kurzu se mi sešli dva pokročilí studenti. Nastal jeden z nejbláznivějších streetů roku.

Pro dobrou představu říkejme mým studentům Svalovec a Bojovník.

Svalovec dokázal svůj přirozený talent – zatímco můj vlak měl zpoždění, on si oslovil holku a zabavil se na instantním rande. Říkal, že mu dělá problémy hlavně vůbec začít. Jakmile je v náladě, je vše snadné.

Poradil jsem mu, že stačí s mou pomocí vypushovat svou komfortní zónu co nejdále. Tak daleko, že obyčejné oslovení už vždycky bude normálka.

Bojovník vypadal trochu smutně. Vyprávěl mi, že po prvním kurzu všechno šlo jako po másle. Pak se ale jeho momentum začalo vytrácet. Stagnoval a měl z toho depresi.

Poradil jsem mu, aby více chodil na kurzy :)

S Bojovníkem jsme oslovili dvě holky. Svalovec stál asi metr od nás, prakticky do oslovení šel s námi. To situaci kazilo, protože najednou bylo ve skupině více mužů, než žen. Sám jsem odešel a sledoval jejich hru.

Z dálky vše vypadalo pozitivně. Brzy se ke mě ale připojil Bojovník s tím, že už to na nic nevidí, protože holky nadávají Svalovcovi do děvkařů. Řekl jsem mu, aby se do skupiny vrátil. Nikdy nenechte parťáka samotného.

Konečný rozbor: Svalovec tam neměl chodit. Bojovník ho tam neměl nechat samotného. „Děvkař“ není nadávka a pokud vidíte, že řeč těla ženy je pozitivní, jde očividně jen o test.

Shodli jsme se, že se teď pustíme do hry v metru. Cestou dolů se kolem nás mihla nádherná holka. Poslal jsem za ní Svalovce a pak trochu litoval, protože se s ní vyklubala nadržená Běloruska a tu jsem mohl mít taky :)

V podzemí panoval příjemný chládek a na nástupišti jsme každý oslovili nějakou holku. Ukořistil jsem první telefonní číslo.

Při příjezdu soupravy jsme oběma vysvětlit, že ve vagóně je nebudu nijak motivovat. Hned jak nastoupíme, půjdou každý k první holce a tu osloví.

Nastupoval jsem už s krásnou Italkou po boku. „Me llamo Prince,“ ukazoval jsem jí svou španělštinu a ona mě svou češtinu.

Svalovec mě poslechl, za to Bojovník s hrou v metru váhal. Když má Italka vystoupila, ukázal jsem mu na dvě holky a jednoho kluka. „Je s nimi kluk!“ on na to. „Nepatří k nim a i kdyby, nic to neznamená“. Stále se k ničemu neměl a tak jsem trojici oslovil sám. Samozřejmě se ukázalo, že k nim kluk nepatří…

Když jsme odcházeli, zvolal jsem na celé metro: „Kdybyste to také chtěli umět, mrkněte na streetgame.cz. Děláme pravidelné kurzy svádění. Ještě jednou: streetgame.cz – sbalíte holku klidně i v metru!“

Během vystupování jsem zachytil spěchající francouzsku. Zhypnotizoval jsem jí, aby zapomněla, kam šla. Stáli jsme kousíček od sebe, vášnivě se na sebe dívali a u toho si povídali o nějakých nesmyslech. Vzal jsem si číslo, což je významné pro mou statistiku, protože Francouzky mám málo kdy.

Dobrý den, ona patří k vám? Vypadá hezky, můžu si jí na chvilku půjčit?“ usmál jsem se na celou rodinku a přisedl si k jejich dceři. Podala mi ruku a všichni její příbuzní se spokojeně přesunuli pryč, nechávajíc nám soukromí. Vyklubala se z ní budoucí doktorka, takže jsem jí mohl prozradit, jaký jsem doopravdy nekonečný šprt. Vzal jsem si číslo a nechal jí nastoupit.

I mí studenti se mezi tím seznamovali. Společně jsme oslovili tři lesbičky. Lidi si někdy mylně myslí, že lesbičky sbalit nejdou, nebo že je třeba „nenápadně“ zjistit, zda by to dělaly i s klukem. Zbytečnosti. I když jsou na holky, chlapské péro se stejně až příliš skvěle anatomicky stvořené k jejich uspokojení, aby ho odmítly. Zamilovávají se do žen, ale na konci dne si něco dovnitř strčit musí. K tomu jim posloužíte lépe než dildo.

Plno zábavy, příkazy, aby se líbaly, tvrzení té jedné, že jí ty dvě chtějí znásilnit…

Já oslovil další matku s dcerou. Svorně mi řekly: „Ne!“ Začal jsem se na matku smát: „Vy nechcete vnoučky?“ „Já už mám vnoučky,“ překvapila mě. Cíl byl starší, než jsem si myslel. „Jdeš na to dost rychle. To nevadí, ale překvapilo mě to,“ smál jsem se dál. I ony se začaly usmívat.

S parťáky jsme nastoupili do dalšího vagónu. Prodral jsem se k jedné krásce. „Takhle se běžně seznamuješ?“ zeptala se. „Vidíš krásného kluka – co uděláš?“, já na to. Na odpověď stiskla paži svého přítele, který stál vedle ní. Začal jsem se smát: „Já jsem hezčí!“ On se tvářil, jako by právě sral. „Musíš přiznat, že jsem hezčí než ty,“ smál jsem se mu v narvaném metru přímo do obličeje. Holce jsem dal facebook, a ještě ten večer si mě přidala.

I Bojovník se mezi tím rozjel a začal balit holky přímo ve voze. Když nás jezdící schody vynášely nahoru na povrch, otočil jsem se na zástup lidí za mnou a začal zpívat Sex Pistols: „I am the anarchist, I am the anticrist…“ Samozřejmě si mě nikdo nevšímal. Mé oblíbené cvičení na odstranění strachu z davu lidí.

Když jsme byli na vrcholu schodů, zahlédl jsem krásnou dívku, jak jede na opačné straně dolů. Vyběhl jsem za ní. Musíte se naučit jít přese všechno. Pokud se dnes vymluvíte, že žena třicet metrů od vás je moc daleko, zítra to bude dvacet metrů a pozítří deset…

Dostal jsem její telefon. Když běžíte třicet metrů, vždycky dostanete telefon… Na hlavním nádraží jsme se najedli a já oslovil skupinku holka + kluk. Chlapa jsem zaujal více než jí, a tak i když neměla velký zájem, udržel jsem se aspoň dvě minuty.

Další žena se právě loučila s partnerem. Jakmile byl pryč, poslal jsem tam Svalovce. Váhal a tak jsem jí oslovil sám. Když jsme vycházeli z obchodu, někdo z nás začal pípat. Přiběhla obsluha a já začal ukazovat na holku: „To byla ona! Viděl jsem jí!“ Rychle jsme zmizeli :D

Svalovec zabral další super-sexy holku, ta ho ale odmítla. Vydal jsem se proto za ní já. Lidi někdy myslí, že nemůžou ženu oslovit dva za sebou, ale to je nesmysl. Reagovala pozitivně a povídala si se mnou, zatímco si kupovala časopis. Jakmile ho ale měla, náhle se rozloučila a odešla jiným vchodem, než jsem čekal.

Pestrý den zakončily dvě kozaté bisexuálky. Moje mi dala kontakt a políbila mě na tvář.

Každý jsme získali několik budoucích rande a hlavně hromadu zkušeností. Hra musí být pestrá. Svádějte holky v metru, svádějte je před jejich beta partnery, balte je před jejich rodinou, balte cizinky a balte i lesbičky, nenechte se ničím zastavit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Mastery napsal 18.2.2018

Princi Fakt by me zajimalo jak jsi zacinal

Odpovědět
Odešlete odpověď