Z ničeho na aktivního svůdníka – StreetGame.cz
Muž se dívá do dálky

Z ničeho na aktivního svůdníka

Než vzal věci do vlastních rukou, byl Meky panic zamilovaný do spolužačky. Pak přišel na kurz svádění, hned po něm si našel přítelkyni a přišel o panictví. Jeho vlastními slovy:

Říkám si Meky, a jsem normální 19 letý kluk, který se rozhodl změnit svůj život k lepšímu jak v oblasti svádění, tak osobního rozvoje.

Jak si jistě mnoho z vás stačilo všimnout, i já jsem měl tu čest stát se účastníkem živého kurzu s Princem, konkrétně v Ostravě. Tady je můj report.

Kurz mi hodně otevřel oči, ale bohužel jsem se ihned po něm přestal streetu věnovat, protože jsem si našel přítelkyni. Pokud bych dále streetoval, určitě bych teď byl na úplně jiné úrovni, což mě trochu mrzí. Zároveň si z toho ale beru i pozitivní věc, a to tu, že jsem zase získal nějaké další zkušenosti ohledně vztahů, a zároveň jsem se dá se říct „odpanil“.

Tohle pak zažil v klubu:

Vlítli jsme na parket a nenápadně se rozhlíželi po holkách, když jsem uviděl první dvojičku holek. Drcl jsem do parťáka, ukázal směr, a mezi skupinkama jsme se proplétali až k holkám. Nebylo potřeba slov, začali jsme tančit s holkama v kruhu. Po chvilce usmívání se na holky jsme začali každý tančit s tou svou zvlášť. „Jak se jmenuješ?“ zeptal jsem se. Byla to Verča. Hodně se na mě usmívala, ale po zhruba 3 písničkách mi to přišla nuda, a tak jsem ji chytl za ruku a odvedl si ji mimo budovu, do soukromí.

Chvíli jsme si povídali a já rozvíjel balící atmosféru. Hladil jsem ji po tváři, a ona se usmívala čím dál víc. Mezi řečí jsem se nenápadně zmínil o streetgame. Hodně ji to zajímalo, bohužel se ale moc nedozvěděla, protože jsem ji začal líbat. To se opakovalo ještě párkrát, ale v tu chvíli mi volal Valach. Vzpomněl jsem si že musím jít balit, proto jsem se rozloučil. Vzít si číslo nebyl problém.

Všichni jsme na fóru Mekymu vysvětlili, že měl s dotyčnou pokračovat a ne to přerušit ve jménu balení jiných. Sám zapsal do deníku pár svých poznatků:

– pokud žádám holku o číslo na diskotéce, je nejlepší jí dát svůj mobil do ruky, a říct jí ať ho napíše. V těchto případech mi holka číslo vždy bez váhání dala. Pokud jsem se ale holky na číslo jen zeptal, dost váhala. Pak to skončilo jen u facebooku.

– potvrdila se mi Princova slova, že není důležité co říkáme, ale jak to říkáme, resp. není důležité pořád mluvit. Na diskotéce balím skoro beze slov.

– potvrdilo se mi další Princovo tvrzení, že je u svádění důležité jak se cítíme a jakou máme náladu. Já měl náladu skvělou a šlo to z mého pohledu výborně.

– dříve mi přišlo nemožné dát si s holkou ihned při seznámení pusu na rty, nebo tvář. Nyní ale neproběhlo jediné seznámení, kdy bychom si nedali pusu. Teď už mi to přijde naprosto normální, uvidíme ale, jak se na to budu cítit při normální streetgame na ulici.

Také prožil typický naučný zážitek při oslovení na ulici:

Po 15 minutách jsem udělal chybu. Z nějakého důvodu jsem začal hrát zaneprázdněného, a dělal jsem že pospíchám, že mám za 15 minut trénink.

Ona: Já sice nepospíchám, ale asi si zajdu někam na kávu.

Teď jsem si uvědomil, že jsem mohl jít na instantní rande, ale bohužel jsem se předtím zmínil o tréninku, a už jsem nevěděl jak situaci vzít zpět. Nechtěl jsem udělat nepřiměřenou investici, aby si myslela, že kvůli ní udělám cokoli a dokonce zruším svůj „trénink“.

Já: To jsme mohli jít spolu, ale bohužel musím na ten trénink.
Ona: To je škoda.

Vzal jsem si na ni číslo, a domluvili jsme se, že si to v týdnu nahradíme. Balil jsem dál, ale asi po hodině, když jsem už šel do podzemního parkoviště pro svou motorku, na dálku jsem ji zase uviděl. Jen nechápavě rozhodila rukama. Asi jsem ji zklamal. Měl jsem být „na tréninku“.

Krom streetgame a clubgame piloval také digigame:

Dneska se mi bývalka od spolužáka svěřila, že mě asi chce. Neřekla to na rovinu, ale jsem si jistý, že to tak je.

Ona: Venku jsem ti zapomněla říct jednu důležitou věc. Chtěla jsem abys věděl, že strašně závidím tvé bývalce, že s tebou mohla být.

Pak kecy ohledně toho, že se kolem mě určitě motá hodně holek, a že ona už kluka mít nebude, že je škaredá, a že ten kterého chce ji beztak nechce. Myslím, že tím narážela na mě.

Sranda je, že je to holka, které jsem začal psát, když vyšel článek „O čem si s holkou psát na fb„. Vlastně jsem na ní ten článek chtěl otestovat. Trochu se to zvrtlo, nečekal jsem, že to tak zabere.

A další z Mekyho ponaučení?

– nezačínat konverzace „beta“ frází typu „můžeme, mohl bych“
– instantní rande má přednost před dalšími osloveními!
– zjištění, že pokud dám holce číslo já, a ne ona mi, rázem se nemusím starat o to, abych jí volal. Dá se říct, že se teda ozvou jen ty, které předpokládám mají zájem.

Jako beta býval Meky dlouho zamilovaný do jedné spolužačky. A před pár dny se mu povedlo něco si s ní začít v klubu!

S kamarádem jsem na parketě našel 2 mé spolužačky. Obě se mi líbí, hlavně ta jedna. Ve třídě pozoruji, že tyto holky se ke mě poslední dobou nějak mají. Přesněji řečeno od té doby co jsem začal streetovat (ve třídě to o mě všichni ví). Hlavně u té co se mi líbí víc to pozoruji. Je to asi jediná holka ze třídy, která by mi stála za něco víc než jen sex. Tančili jsme spolu ploužák, a začal jsem tak nějak cítit, podle řeči těla a jejich doteků, že by z toho dnes mohlo aspoň něco být. Po nějaké chvíli jsme se začali líbat, a pak už se to opakovalo celou noc. Ztratil jsem pojem o čase. Když musela domů, dali jsme si pořádnou pusu na rozloučenou.

Mekyho a (po registraci) celý jeho deník najdete na našem fóru. Máte-li více než tři příspěvky, můžete mu napsat zprávu. Ale hlavně, něco podobného můžete prožít i vy! Dříve panic bez přítelkyně, nyní aktivní svůdník Meky je živoucím příkladem, jak streetgame funguje!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: