X-Factor – automatická přitažlivost – StreetGame.cz

X-Factor – automatická přitažlivost

Svalovec v těsné košili

Všechny obrázky na této stránce vytvořila umělá inteligence

Proč se někdo ženám líbí dříve, než promluví? A proč jiný může říkat cokoli a žena nezačne mít zájem?

Není to o vzhledu. Sám jsem se nenarodil příliš hezký a stovky žáků mohou potvrdit, že mě viděli úspěšně sbalit ženy, které právě někam pospíchaly se sluchátky na uších, civěly do mobilu v narvaném metru nebo s kamarádkami něco pojídali v restauraci…

Stojí to celé na něčem jiném. Mainstreamová společnost tomu obvykle říká X-Factor. A tvrdí, že to v sobě buď máte, nebo nemáte.

Ale mám jinou zkušenost… X-Factor je něco, co jsem se rozhodl cíleně vybudovat před 13 lety, když už jsem měl dost samoty, deprese a nízkého sebevědomí.

A musím přiznat, že jsem tehdy mnohokrát málem dal mainstreamu za pravdu. Pro vybudování automatické přitažlivosti mi nestačilo přečíst 10 knih. Nestačilo oslovit 100 holek. Nestačilo odučit prvních 50 studentů.

Mluvíme o desetitisících osloveních krásných žen, kterým jsem byl přítomen (například 1000 žáků * průměrné 3 kurzy * průměrných 20 oslovení tam by se rovnalo 60 000 oslovení), než se mi v hlavě začal skládat kompletní obrázek.

Co je to X-Factor

Automatická přitažlivost začíná daleko dříve, než promluvíte. Pokud v hlavě máte tu správnou myšlenku, v těle tu správnou náladu, pohybujete se tím správným způsobem, pak po vás ženy samy pokukují. Z takové pozice se je i mnohem lépe oslovuje, protože je nikdy nevylekáte. Většina ulice už vás předem zaregistrovala.

Buďte atraktivní, ať zrovna děláte cokoli

Zbytečně se před ženou nenatřásejte. Buďte atraktivní, ať děláte cokoli

Často se mi například stane, že zatímco mě jezdící shody vyváží nahoru z metra, na druhé straně nějaká paní jede dolů, telefonuje… pak si mě ale všimne, na mobil úplně zapomene, její ústa padají dolů a s nimi i telefon od jejího ucha… Po pár vteřinách se rozpomene: „Co, co, cože jsi říkal?“ zmateně se vrátí k telefonátu. Znova opakuji, při mém spíše podprůměrném vzhledu.

Jindy třeba čekáte v řadě, oslovíte holku s klukem před vámi, abyste se nenudili… Nic neděláte, chcete jen pokecat. Ale žena na vás od začátku visí očima, jako byste byli nějaký úkaz.

Ženy to zkrátka CÍTÍ.

Marilyn Monroe krásný vzhled měla, byla ale známá tím, že uměla své charisma „zapínat“ a „vypínat“. Podle její biografie si jí tedy v jednu chvíli nikdo nevšímal, v druhou najednou začali přibíhat fanoušci. Osobně nyní mohu potvrdit, že je to pravda:

Někdo se s charisma trefí od mala, někdo se to naučí ovládat a stane se svým vlastním tvůrcem, jako já a Marilyn.

Hypnóza ve svádění

Muž hypnotizuje svítící rukou Kdybych škrábal nehty o tabuli, vytvořil bych nepříjemný zvuk. Meditační hudba vás zase uklidní. Zvuky tedy ovlivňují naši náladu. Zvukaři tento automatický emoční efekt zvuků používají, například když chtějí, aby nepřátelské vesmírné stíhačky diváka vystrašili, a tak je namixují z upraveného řevu tygra (který v nás evolučně buduje strach). Při oslovení ženy je třeba v „Ahoj“ trefit přesně ten zvuk, ze kterého žena zvlhne. Hudba hlasu je zde daleko důležitější, než zda to bude „Čau“, „Dobrý den“ anebo „Zdravím“.

Proto nikdy nevyjde kniha X-Factor. Ukážu vám přitažlivý hlas. Přitažlivou chůzi. Přitažlivý pohled. A i nějaké ty ukázkové věty, které se ženě dají říct, plné přitažlivého subtextu.

A protože každý není stejná osobnost, jako já, pustím vám také pár ukázek slavných osobností, které X-Factor využívají, aby obyčejný výstup (písnička o 4 akordech, průměrný vtip…) přetvořili v neobyčejný.

Ukážu vám to na přednášce, a to 18. září od 10:30 do 12:00 v Praze. Budete mít možnost se mě osobně na cokoli zeptat a také tam poznáte pár desítek podobně naladěných mužů z naší komunity, nadšených do osobního rozvoje a oslovování žen.

Přihlásit se můžete ve formuláři na konci stránky. Po této 90 minutové přednášce pořádáme ještě Výcvik Pasivní přitažlivosti, kde tyto koncepty budeme 6 hodin drilovat v praxi a zapracovávat si je do svalové paměti. Kdo se účastní Výcviku, má přednášku zdarma.

Názor účastníka akce Recenze setkání svůdníkůNázor na setkání baličů

Recenze z předchozí přednášky (o mužství)

„Nejlepší akce, na které jsem kdy byl. Ta atmosféra, to flow, ti skvělí parťáci.. Opravdu nepamatuji den, kde bylo tolik nových informací, zpětných vazeb a potenciálů k růstu, a zároveń taková kopa srandy. Ke konci jsem dokonce potajmu jsem hypnotizoval hodiny, aby tohle nikdy neskončilo. Zino, psycholog“

„Dnes jsem byl podruhé na Princově kurzu. Chtěl abychom napsali i něco negativního, ale když ten kurz je tak vynikající, že není co napsat. Dokonce už v noci před kurzem mi ten kurz pomohl – manželce se nechtělo do sexu a říkala že je unavená a jde spát, že až zítra. Po dvou hodinách, když jestě nespala jsem ji řekl, že jsem hrozně nadržený a ať hned roztáhne nohy. Se začala smát, že to chce zezadu a jestli to prý vydržím trochu déle :-) Pak se chtěla ještě přitulit – to po sexu moc často nedělá.

S manželkou jsme deset let a už na mě několik let dost ječela a byla nepříjemná. Když jsem se po prvním kurzu začal chovat jako muž, tak je žena jako vyměněná – téměř na mě přestala ječet a místo toho je mnohem příjemnější, zábavnější a sexuálnější. Tak díky Princi za tu novou ženu!

Jsem křesťan a v naší církvi se to bohužel neučí – jak být muž – spíše přesný opak, jen mě tam sešlapali, zničili a chtěli ze mě udělat vyměklou bačkoru, tak jako z mnoha dalších. Co mě může naučit kazatel, na kterého ječí žena?! Je to pro ně ostuda, že nejlepší kázání o tom, jak být správný muž jsem slyšel až od Prince – takto nějak by o tom mluvil i Ježíš Kristus, tedy kromě té Princovy polygamie. Že má být muž silný, radostný, štědrý, konající, nelhat atd. Že si žena nesmí se mnou dělat co chce, nenechat se ovlivnit jejími náladami atd. Přesně takový byl Ježíš, kterýho by dnes z církve zase vyhodili, aby jim to tam nerozvracel – tu jejich beta pohodu :-) Pavel“

Žena už se na chlapa pomalu sápe

„Přednáška byla skvělá :) Kvalitní informace. Nejvíc si cením toho, že nemusím sám několik hodiny studovat to, co ty už víš. Dále, že nemusím studovat to, co ty už víš a + další hodiny TO filtrovat, která z informací je pro můj život relevantní. To je obrovský přínos, za který klidně rád budu platit.

Dále je vidět zvedající se úroveň přednášek, kdy působíš stále více vyrovnanějším klidem. Myslím tím to, že i když by se někdo cejtil na začátku svojí cesty, nemusel by se vedle tebe cejtit malý. Jasně, viděl by a uvědomoval si ten rozdíl, ale necejtil by, že by, že by ho to nějak ohrožovalo, nebo by se cejtil míň. Zajímavé je podání egde informací, které by teoreticky mohly někoho konfrontovat, tak tys je podal tak, že si myslím, že nikoho nemohly „dát do křeče“.

Dále bylo zajímavé pozorovat, jaký efekt vyvolá „v ostatních“, když se člověk ponoříš do vlastní maximální exprese „pro sebe“. To mě inspirovalo.

Někdo by mohl namítnout, že některé informace se opakovaly (myslím konkrétně ty bioheckerské tipy s potravinami). K tomu jenom řeknu, že hlavní hodnotu neměly ty informace jako takové, ALE TO V JAKÉM KONTEXTU BYLY PŘEDNESENY. To znamená, že kdyby někdo písemně shrnul info z přednášky do sezname, tak to čtenáře tolik nezasáhne. To taky znamená, že klidně přijdu na podobnou přednášku (např. tu biohackerskou), protože to zase budeš vyprávět v jiném kontextu a to mě pak zasáhne z jiného úhlu.

Celkem tedy padlo spoustu kvalitních informací a byla sranda. Přednášku jsem si užil. Vít“

„Být opravdovým mužem je těžké. Lidi na to zapomínají a tak se to snaží potlačit“: jedna z mnoha věcí, které mi z přednášky uvízla v hlavě. Skvělé povídání nejen o tom, co opravdu znamená být mužem, ale i připomenutí jak je dnešní doba v některých směrech „nemocná“ a jak se tím nesmíme nechat ovlivnit a tak neubližovat (ne)jen sobě. Poslední třetina přednášky pak byla věnována samotnému zdraví, kde jsem se já osobně dozvěděl nejvíce nového a také si opravil některé dosavadní znalosti: hormony, steroidy, vitamíny, jak a co s naším tělem provádí a jak je správně využít. Poté již přišel výcvik oslovení. Spousta příkladů, trénování a individuální přístup ke každému. Opět se sešla super parta lidí, díky moc všem zúčastněným a tobě Princi za další super den. n1ck“

„Dnes jsem se hodně naučil o tom, jak zůstat mužem a o oslovení, které jsem ještě ten den vyzkoušel na ulici. Díky Princi, těším se na další výcvik, Jirka.“

„V několika věcech mě přednáška posunula oproti předchozím materiálům od Prince. Prohloubila základní fakta o správném nastavení muž vs žena. Dále zazněly zásady, které by mělo správné mužství obsahovat a naopak, které jsou škodlivé. Vše bylo prostoupeno biohackingem, který je důležitý pro pasivní přitažlivost. A především jako vždy, předaná energie od Prince a získaná motivace do další práce je nenahraditelná. Přednášky naživo jsou mnohem lepší! Hanes.87“

„Ahoj Princi, tvoje dnešní přednáška byla úchvatná. Moc jsi mě posunul v oblasti mužské energie. Opět jsem si uvědomil dalších milion věcí. Je opravdu fantastické, jaké dobro pro planetu Zemi konáš. Děkuji moc! Honza“

„Ahoj Princi, marně přemýšlím, co té přednášce vytknout, nic mě nenapadá. Mělo to drive jako vždy, plno důležitých informací a tvé podání je prostě originální. Díky 👍 Martin“

„Dneska jsem absolvoval kurz oslovování. Učili jsme se spoustu oslovovacích manévru na různé situace, učili jsme se zastavovat skupinky i jednotlivce a spoustu dalších věcí. Asi nejdůležitější věcí, co jsem si z kurzu odnesl je to, že základ všeho je prostě streetgame a bez toho to prostě nejde. I když se vám do toho nechce a i když vás to stojí spoustu nervů. Hned po kurzu jsem jel na párty a kousnul jsem se s holkou… Pro běžného streetaře je to zcela normální událost, avšak pro mě jako nováčka nezapomenutelný zážitek. I když to byla možná jen náhoda, cítil jsem se u toho dobře a sebevědomě. Za to chci poděkovat Princovi a příště se uvidíme na ulici ;)“

„Ahoj, opět skvělá přednáška, opět super atmosféra. Cením množství informací a i protažení doby přednášky, což jen vypovídá o tom, jak je téma obsáhlé a že Princ nehledí na peníze, ale na to, aby nám předal co nejvíc informací a zkušeností. Díky za to a vidíme se příště. Jak na přednášce, tak už i na kurzu. Pardal007

PS : Porno a zákusky mě rozsekalo 😄“

„Přednáška o mužství, jak se přiblížit k mužskému pólu, skrze iniciaci, byla naservírována od člověka, který tím prošel, na sobě odzkoušel a nyní předává dál. Zkrátka motivační i inspirativní zážitek, díky. Roman“