Vztah jako konec, nebo nová příležitost k osobnímu rozvoji? – StreetGame.cz
Vztah

Vztah jako konec, nebo nová příležitost k osobnímu rozvoji?

Poradím vám jeden zaručený způsob, jak si dopředu zlikvidovat vážné vztahy, které si vystreetujete, a celkově snížit kvalitu vlastního života: dívejte se na vztah s ženou jako na konec cesty. Jako na vítězství, po kterém si konečně budete moct odpočinou, lehnout na gauč, otevřít si balíček čipsů, pustit si televizi…

To už jsme my lidé: problémy často řešíme, až když nám hoří koudel u zadku.

Měl jsem žáky, kteří dokud neměli přítelkyni, chodili na přednášky, na kurzy, pravidelně oslovovali nové holky… Hned jak sbalili první holku do vztahu, otrnulo jim a makat přestali.

KAŽDÝ MĚSÍC zažívám taková šťastná shledání po letech: „Princi, měl jsi pravdu! Jak jsem na sobě přestal pracovat, přítelkyně ke mě postupně ztrácela úctu, párkrát mě podvedla, já jí odpustil, ale stejně mě nakonec opustila a teď jsem zase sám. Kdybych tě jen tenkrát poslouchal…“

Vztahem hra teprve začíná

Učím lidi, jak balit holky. Mohl bych tvrdit, že nalezení perfektní partnerky vám přinese doživotní štěstí, abych vás motivoval co nejrychleji přijít na kurz a někoho si najít. Bohužel, je to lež, a já lhát nebudu.

Film sbalením holky může skončit, reálný život ale pokračuje dál, se všemi běžnými problémy, strastmi… Co více, vztahem hra teprve začíná. Jedna věc je holku sbalit, druhá udržet si ji.

Když na sobě makáte, jdete nahoru a pro ženy jste stále přitažlivější, až nakonec nějakou skvělou získáte. Když ale v tu ránu veškerý osobní rozvoj přerušíte, začnete zase padat, a holka vás brzy v nejlepším případě začne tajně podvádět, v tom horším rovnou opustí.

Přerušit osobní rozvoj ve vztahu je amorální zejména vůči ženě: šla do partnerství s nějakou představou, uzavřela dohodu s mužem 8/10, a z něj je náhle 4/10…

Navíc, lidé, se kterými trávíte hodně času a záleží vám na nich, vás samé podstatně ovlivní. Pokud má holka smůlu a zůstane ve vztahu s líným budižkničemu, který nejí zdravě, necvičí, nemedituje, nesocializuje se, neučí se nic nového… Zničí to často i její život. Dopadne jako skvělý pes, který měl smůlu na hrozného pána.

Shrnuto: osobní rozvoj ve vztahu musí pokračovat, protože:

  • život je cesta
  • nikdy se nedostanete do bodu, kdy jste vyřešili všechny své problémy a další už nepřišly
  • udržet si holku je těžší, než ji získat
  • bez osobního rozvoje přitažlivost zase ztratíte
  • je amorální holku podvést – nalákat ji na motivovaného streetaře a pak se proměnit v lenocha
  • je amorální zničit svou leností život i někomu jinému

Zeptejte se teď sami sebe: představujete si vztah spíš jako jedení pizzy u seriálů, nebo jako dřinu v posilovně, cestování, společné ledové sprchy a meditace?

Pokud vás někdy napadl první obrázek, je třeba svou představu o zdravém vážném vztahu razantně změnit. Tohle si myslí naivní beta, který holku nikdy neměl, a pak ten klasický týpek, který ve vztahu přestal streetovat a ještě neví, že jen čeká na konec.

Které koníčky by žena mohla sdílet s vámi?

Co chodit do klubu balit holky do trojky? S přítelkyní to jde jako nic… Co swingers? S holkou vám obvykle prominout vstupné. Cvičte spolu! Meditujte – ráno i při sexu!

A které seberozvojové koníčky byste mohli vy sdílet s ní? Co kdyby vás naučila jezdit na koni, hrát na klavír, vařit nebo se vyznat v barvách? Určitě umí něco skvělého, co vy ještě ne!

Tak jako tak, hlavně neztraťte vizi! Využijte vztah ne pro menší, ale pro ještě větší osobní rozvoj!

A pokud vztah ještě nemáte, nebo by to potřebovalo hromadu opravování…

Dnes dokážeme vyslat člověka na Měsíc! Myslíte, že ještě nemáme účinné technologie, jak sbalit holku do vztahu?

To si pište, že máme! Učíme je na Výcviku spojení, rande a vztahů. Tam získáte vše potřebné pro nalezení dlouhodobé partnerky a také, jak si šťastný, naplňující vztah udržet. Sám to praktikuju přes dva roky a nikdy se mi nestreetovalo snáz!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Antihrdina napsal 3.3.2019

Není to problém jenom vztahu (klasickýho tak, jak ho konceptualizuje naše společnost – 2 lidi, žádná nevěra, plus X dalších nepsaných věcí jako právě tohleto žraní čipsů u TV, být pod pantoflem atd…), ten tomu jen nejvíc napomáhá a dostane tě nejníž (protože usneš na vavřínech).

Může se to ale stát i s milenkou nebo jakoukoliv jinou holkou kam si chodíš hlavně pro sex (resp. začalo to něčím „víc,“ ale začal tě zajímat jen sex), záleží co se na začátku spustilo a kde je laťka. Každopádně to hrozí i u polygamních vztahů, organizované nevěře s jednou milenkou atd…

Problém je že cílem takovýho člověka není rozvoj, ale vztah/sex/držení za ruce (lol ubohost) a jakmile má co si přál, tak stopne co pro to dělal v rámci svojí extrinsic (snad je to správně) motivace a jede dolů.

Ten oficiální vztah je ale asi nejhorší, protože to vidíš všude v TV, na netu, u beta kámošů, jak jdou pod pantofel a vlastně se z ženské stane jejich páníček (což ta ženská musí nesnášet) a ani to neberou že je to špatně.

Odpovědět
Odešlete odpověď