Výcvik Zakázané přitažlivosti – StreetGame.cz

Výcvik Zakázané přitažlivosti

Jak využít drama, zvědavost, moment překvapení a touhu po pochvale ke sbalení ženy.

Techniky pro vynucení přitažlivosti příliš kontroverzní na to, abych je kdy veřejně učil.

Zakázaná přitažlivost
Sám zakázané techniky nepoužívám, dokud není naprostého zbytí, a i pak často raději zamávám bílou vlajkou, než se k nim uchylovat.

Jak možná víte, starší kniha Zakázaná přitažlivost se už několik let neprodává. Změnila se doba a tyto věci již nelze veřejně říct. Sám jsem pak na temném umění ještě několik let dále pracoval z vlastní zvědavosti a nikde nové techniky neventiloval. Toto je mé poslední rozloučení se Zakázanou přitažlivostí, po kterém už o její existenci nikdy nepromluvím.

Nejde o přednášku, nýbrž o nácvik vlastního zacházení s emocemi ženy v rámci modelových situací (žena nemá zájem -> způsobíte zájem touto technikou).

Šestihodinový seminář je vhodný jen pro rozšíření obzorů a ukojení zvědavosti těch nejposedlejších badatelů v našem umění. Opakuji: nepředpokládá se, že dané techniky budete využívat, dokud absolutně není jiná možnost. Měli byste dobře vědět, co děláte. O tom, že jste absolvovali Výcvik toho, jak využívat i temnou stranu síly, bych poté s nikým nemluvil. Občas jsou nevhodní lidé příliš zvědavý na techniky, které jsou přitom vhodné jen pro naše pokročilejší absolventy.

Výcvik Zakázané přitažlivosti proběhne v Praze 23. března od 10:00 do 16:00 pro deset nejrychlejších přihlášených. Protože očekáváme bleskové vyprodání, místo si nelze „rezervovat“ jiným způsobem než platbou.