Vzít si od holky telefonní číslo, facebook nebo instagram? – StreetGame.cz
Láska v dobách sociálních sítí

Vzít si od holky telefonní číslo, facebook nebo instagram?

Držte si klobouky! Odpověď na tuto otázku se totiž každý rok mění… A tak pokud jste začínali balit holky před 2011, radši ani tento článek neotvírejte… Mohlo by to skončit šokem.

Jak platí v marketingu i ve svádění: změna je jedinou jistotou.

Když jsem před deseti lety začínal, ženám se volalo. MMS byly drahé, neexistovali žádní emoji… Občas člověk dostal i pevnou linku.

Museli jsme ty telefonáty drillovat. Včetně situací, kdy telefon zvedl její otec…

Ti nejrychlejší šli s dobou a okamžitě adoptovali nejnovější trendy, hned jak přicházely.

Já to tedy nebyl. Než jsem si pořídil první smart phone, už mi mladí žraloci s Instagramem ukradli desítky žen…

Protože pořád něco dávali na profil a ženy měli pocit, že je dobře znají. Kdežto já holce zavolal druhý den a ona mi říká: „Kdo je tam?“ Domlouvat taková rande v Česku, kde se obecně jen tak s neznámými lidmi nerandí, byl pěkný oříšek…

A mou hru to rozvinulo (protože mi nezvedaly telefon, naučil jsem se oslovit holku na ulici a vzít ji bez přerušení až domů), ale těch krátkých kontaktů, které jsem neproměnil, byla pořád strašná škoda.

Někam totálně spěchala, dala mi rychlé číslo, nakonec mi nevěřila dost na to, abychom se viděli…

Nakonec jsem musel jít s dobou. Stáhnout to, naučit se to. Profitovat.

Mladí žraloci měli náskok. Já na tu mřížku nejdřív čuměl jako na zjevení… Ale měl jsem taky dvě výhody!

  1. I když Instagram držím v ruce poprvé, rozumím ženám.
  2. Vybudoval jsem mnohamiliónový byznys s často fanatickým následováním. Lidé se běžně stěhují, zadlužují nebo pro mě pracují stovky hodin zadarmo, jen aby se ode mě mohli učit. Vím, jak kolem sebe vytvořit šílenství, jak přimět masy adoptovat nový koníček, jak si klientovi říct o 50+ tisíc a dostat je… Zkrátka rozumím marketingu, a ten se dá aplikovat i na ženy na Instagramu.

Rychle jsem zjistil, že ženy dávají Instagram mnohem snáz, než telefonní číslo. Považují to za méně osobní věc + samy chtějí co nejvíce followerů (lidí, kteří je na sociální síti sledují).

To ale má i své nevýhody! Když dnes dostanete od holky na ulici telefonní číslo, udělali jste aspoň kousek dobré práce. Když získáte snadný instagram, můžete se falešně poplácat na zádech a odejít, i když jste vlastně nic nedokázali. Žena dá svůj instagram vážně skoro každému.

Číslo je lepší UKÁZKOU zájmu. Problém je, že telefonní číslo holku dále samo negamuje. Buď jí dobře zavoláte, dobře napíšete… anebo ne. Stojí to na vás. A když se seznamujete aktivně, může takové telefonování a textování sežrat kus času…

To Instagram umí jiná kouzla! Když postnete správnou věc, dokážete s ní zgamovat 500 holek naráz

Ono jim často stačí VIDĚT váš profil, a jejich chování se úplně změní.

Vy totiž můžete být naprosto super, ona ale nemá, jak se o tom dovědět. Dokud ji nezajímáte, nebude se ptát, a dokud se neptá, nezačne se zajímat… Oproti tomu na dobře vymyšleném profilu okamžitě uvidí, co jste zač, a její zájem exploduje. Vychytaný instagram je takovou zlatou kartou do nejlepší společnosti.

Takže i když brát si ČÍSLO po dvou minutách příliš nefunguje, vyměnit si instagramy zabrat může, protože pak profil dobuduje přitažlivost i spojení za vás.

(Nicméně pokud udržujete nějaký strašlivácký osobní profil, kde postujete selfie, fotky piva a jak jste potkali nějakou celebritu, tak to holce samozřejmě nedávejte! Špatný profil napáchá více škody, než žádný profil. Má podle mě cenu dělat to dobře, nebo nedělat to vůbec.)

Pokud stále berete telefonní čísla, podchyťte ducha doby, dejte velkým korporacím svá data a propojte si adresář s WhatsAppem a Instagramem. Pak většinu žen podle čísla najdete na WhatsAppu a Instagramu a můžete jim napsat tam. (Ale toto z tajného důvodu proveďte až po příští sobotě.)

Facebook se pak hodí spíše pro svádění starších paní, které Instagram ještě nemají (než jim to vysvětlí vnoučci). Protože tam lidé používají svá celá jména a lze obvykle také zobrazit celá jména přátel (místo kopy přezdívek), hodí se více pro budování důvěry a spojení. Přitažlivosti ale vládne Instagram.

A jak si udělat ten přitažlivý profil s návykovým obsahem, získat masivní sledování a napsat ženě zprávy, které na sociálních sítích fungují nejlépe? Na to pokračujte na stránku:

Jak sbalit holku na Facebooku a Instagramu

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Graf vztahových strategií: kterou používáte vy?

Příspěvek sdílený StreetGame.cz – přitažlivost (@streetgame.cz),

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: