Výzva: až půjdu spát, nebudu už panic – StreetGame.cz
Pár v posteli

Výzva: až půjdu spát, nebudu už panic

Po skoro dvouleté existenci streetgame.cz je směšné, aby ještě někdo v okolí byl panic, aniž by to sám nechtěl. Zveřejňujeme desítky detailních článků, odpovídáme na všechny vaše dotazy, a dokonce pořádáme každý týden živé kurzy. Že by nic z toho nezabralo?

Panictví je otázkou volby

Být panic znamená, že jste ještě neoslovili dostatek žen. Že jen předstíráte činnost, a čekáte na zázrak.

Existují jen dvě možnosti:

1) Buď to na sebe hrajete (věřte, že takových lidí se strachem z úspěchu je dost)

2) A nebo můžete přijít o panictví asi tak do týdne, co se pro to opravdu rozhodnete

V případě dvojky zvolte vážně radikální řešení. Nejprve zařiďte logistiku – pevně určete, kde si to s holkou rozdáte. Pak si stáhněte naši knížku a začněte od rána oslovovat ženy. Klidně si dávejte pauzy na jídlo nebo pokec s kamarády (žádné sezení u počítače, to zabíjí momentum), ale…

Nechoďte spát, dokud nepřijdete o panictví

To může zabrat hodinu, den, dva nebo tři. Desítky, stovky nebo tisíce oslovení. Ale statistika je neúprosná, nakonec to vždy přijde. Zkrátka se co nejvíce držte Handbooku, systém v něm je blbuvzdorný. Začněte technikami na zbavení se strachu z oslovení, pokračujte zastavováním žen, vybudujte přitažlivost… Pokud cokoli opakovaně nezafunguje, najděte v Handbooku proč, a příště to udělejte správně.

Další radikální možnost: použijte metodu Žebřík

Proč to děláme

– protože lze panictví cítit, ženy z evolučních důvodů odpuzuje od vztahů

– muže podvědomě vede nerespektovat vás

– panici mají krajně sníženou šanci najít životní lásku (nesbalili jste-li nikdy žádnou holku, jak chce sbalit nějakou konkrétní?)

– trpí prokazatelně častěji depresemi

– podávají snížený výkon ve sportu i práci

– kvůli zhoršené imunitě jsou častěji unavení a nemocní

Neberte si telefonní čísla

Je velký zlozvyk vzít si po pár minutách číslo a zmizet. Hrajte vždy koncovku s přesunem na instantní rande, odtud ženu dostaňte na vybrané místo sexu. Spěchá-li krajně, domluvte si rande v průběhu dneška nebo zítřka. Teprve nemá-li čas ani na domluvu, vezměte si telefon.

Pocity v průběhu výzvy

Prvních pár hodin bývá zábava. Dostanete se do flow, a vše odsýpá. Když se ale později unavíte a dostanete více odmítnutí za sebou (jako panic například i pár desítek), může přijít krize. Bude se vám chtít přestat, ale na to musíte být připraveni a pokračovat. Jako při vytrvalostním běhu, bude pak následovat druhá míza – tělo pochopí, že hodláte pokračovat, a pomůže vám endorfinem navíc.

Noc předpokládám strávíte v klubech a vychytáte i závěrečnou nákupní horečku, kdy se opilé a neuspokojené holky vrací domů. Brzy ráno pak budete rádi, když vůbec někoho potkáte. Snažte se ale.

Se vznikající spánkovou deprivací zažijí i dříve nervózní muži úplně nový level apatie – oslovit ženu jim náhle přijde jako nejběžnější a nejnudnější věc na světě. Je extrémně přínosné získat nějaké zkušenosti v takto změněné realitě.

Dopoledne vysvitne slunce a ulice se zase začnou plnit lidmi. Oslovování proložíte účastí na rande, která jste včera domluvili. Můžete také obvolat případná čísla.

Po spoustě oslovení lze zažít syndrom vyhoření – všechny ženy vám náhle připadají stejné, oslovení jsou mechanické a vše jakoby se odehrávalo v nereálném, nesmyslném světě. Zkrátka pokračujte dál, propracovávejte se do situací, kde jste ještě nebyli.

Někde v průběhu toho všeho nutně přijdete o panictví. Jako bonus budete mít cenné zkušenosti z oslovování v apatickém stavu spánkové deprivace, a zřejmě několik stovek oslovení k dobru. Takový zážitek změní život.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
grimmis napsal 4.2.2017

Nepřekvapuje mě, že tu není žádný komentář :D

Odpovědět
    Princ napsal 4.2.2017

    Na facebooku mi přišlo poděkování chlapíka, který to udělal a zapíchal si :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď