Využijte matku nebo kamarádku ženy jako proxy – StreetGame.cz
Nechtějí se pustit

Využijte matku nebo kamarádku ženy jako proxy

Vidíte krásnou ženu… Jenže jde s ošklivou kamarádkou, se kterou rozhodně nechcete švédskou trojku. A nemáte ani parťáka, který by druhou holku zabavil. Co vám zbývá?

Za prvé: tu švédskou trojku ještě zvažte. Sexem se škaredší holkou uděláte dobrý skutek.

Ne? Existuje ještě druhá cesta:

Určitě méně hezkou ženu nechcete poštvat proti sobě – zvlášť, když je sexuálně frustrovaná. Zapojit ji do diskuse, věnovat jí úsměv, pochválit ji… se považuje za samozřejmost. Minimálně by vašemu vztahu se svou kamarádkou měla přát.

Jak přesně ji zapojit? Ideálně ji využijte jako proxy – gameujte svůj cíl skrze její kamarádku.

Holku, o kterou máte zájem, z diskuse klidě na chvilku vyšoupněte, a bavte se o ní ve třetí osobě. „Vypadá hezky, ale nic o ní nevím. Mám si vzít její číslo? Není třeba nebezpečná?“ zeptáte se kamarádky. Rozesmějí se a pak se na sebe na chvilku zadívají. „Jo, vem si ho!“ poradí vám kamarádka. „Jsi si jistá?“ šroubujete to ještě víc. „Jo, není divná, neboj,“ pracuje za vás. „Není divná,“ zparodujete. „Ten nejlepší kompliment! Máš super kamarádku!“ vracíte se k té své a podáváte jí telefon. Bere si ho, vy se stavíte vedle ní a dotýkáte se jí bokem…

Nezapojujte kamarádku zkrátka jen z největší nouze, udělejte z toho přednost!

„Dej mi číslo. Na začátku týdne moc nestíhám, ale pak můžeme jít ven,“ podal jsem jindy dívce mobil. „Nedávej mu ho, nedávej mu ho!“ začala málem křičet škaredá kamarádka. „Počkej, dáš mi prosím radu?“ obrátil jsem se na ni: „Je bezpečné brát si její instagram? Nebude mi posílat nahá fotky?“ „Co by ne, klidně si ho vem!“ obrátila okamžitě kamarádka. Prostý fakt, že jsem potvrdil jej existenci a zeptal se jí na názor, stačil na to, aby přestala hrát proti mě. (Všimněte si také, že jsem z čísla slevil na instagram, a že jsem ji trochu zmátl dotazem: „Je to bezpečné?“ místo: „Má mi ho dát?“)

Pokud balíte ženu před její matkou, můžete použít i tvrdší obraty ve stylu: „Uklízí si poctivě pokoj?“ jako byste ji málem adaptovali. Používejte s mírou, ať nepůsobíte příliš divně.

Jakoukoli otázku o holce celkově nemusíte pokládat přímo holce, ale můžete se zeptat kamarádky/bratra/matky/otce… Zkrátka občas: „Kolik ti je?“ nahraďte za: „Kolik jí je?“ Trocha třetí osoby holku správně a jemně poškádlí, aniž abyste sklouzávali k necitlivým hrubým větám typu: „Jsi hezká, škoda že tlustá“…

Uhrát tyto náročnější situaci vám nakonec získá více bodů, než kdybyste krásku oslovili samotnou.

Trénujte tak moc, až vám dvojičky začnou připadat lehčí, a samotné holky už se vám nebude chtít oslovovat!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Kaja napsal 3.4.2018

Princi a ty si už zvažoval sex se škaredou holkou ?

Odpovědět
martin napsal 4.4.2018

radši sbalim škaredou holku hlavně že bude mit velke prsa a bude mě chtít než nějaka pěkna namyšlena nána

Odpovědět
Odešlete odpověď