Vytvořte co největší momentum – StreetGame.cz
Houpací kuličky

Vytvořte co největší momentum

Pokud po dlouhé době nicnedělání oslovujete nějakou holku, můžete se z toho cítit nervózní. Ale oslovte jich několik za sebou, rychle se rozjedete, dostanete do nálady, a všechno půjde snáz. Právě jste vytvořili mikro-momentum.

Jako když jedete na kole, párkrát ztěžka došlápnete a pak už to jede skoro samo. Jako kyvadlo, které se po počátečním impulzu houpe tam a zpátky, a jen velice pozvolna zpomaluje, pokud s ním nic neděláte.

Když půjdete na větší streetgame několik dní v řadě, každý další den pravděpodobně bude o něco lepší. To proto, že jste tak vytvořili momentum. Kdybyste udělali graf, uvidíte ho s drobnými odchylkami den za dnem stoupat, asi jako graf návštěvnosti streetgame.cz :)

Neporostou jen vaše zkušenosti (to je dlouhodobá záležitost), roste spíš nálada ve vás, síla okamžiku. Díky předchozím úspěchům se cítíte lépe, díky tomu máte větší úspěchy, díky tomu se cítíte ještě lépe… Jako sněhová koule, kterou pustíte se svahu, a ona mohutní, jak se na ní nabaluje další a další sníh. Barvitých příkladů momenta bych mohl zmínit ještě spoustu, jsou totiž všude kolem nás.

Jestliže pak budete pravidelně oslovovat holky několik měsíců v kuse, vytvoříte přetrvávající nezapomenutelné makro-momentum, pojící tyhle chvíle ve vaší mysli navždy dohromady. Zažijete věci, které si budete pamatovat po zbytek života. Také výsledky budou úplně někde jinde, než si obyčejní lidé umí představit.

Nezahazujte proto momentum, které už jste získali, za hlavu. Jakmile jste se jednou odvážili, vytěžte z toho co nejvíc! Plynule den za dnem poznávejte další dívky, budujte za sebou tuto setrvačnost a ona vás vynese k nebesům :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: