Vytěžte nudné oslovení – udělejte z něj základ pro druhé – StreetGame.cz
Švédská trojka

Vytěžte nudné oslovení – udělejte z něj základ pro druhé

Občas oslovíte, a prostě to není ono. Žena se dostatečně nesnaží, nudí vás, nebo třeba začne kouřit… Nemůžete si ale jen tak odejít. Na streetgame vždycky platí: buďte ekologičtí, dostaňte z oslovení maximum. A tak si tuhle holku nechte, a jakmile uvidíte jinou, oslovte ji s tou první po boku!

První žena vám tedy poslouží jako pěšák, jako roztleskávačka. Bude pro tu druhou důkazem, že nejste žádný podivím, že už se s vámi jedna žena baví, že jste před-schválení. Oslovte například:

  • Ahoj, sluší nám to?
  • Ahoj, vypadáš hezky.
  • Ahoj, už jsi někdy měla trojku?

Neberte svá oslovení smrtelně vážně. O nic nejde. Jakmile se s holkou nudíte a nikam to nevede, začněte tvrdě experimentovat. Zkuste nějaké nové herní tahy – nabídněte jí rovnou sex, hrejte maximálního betu, tančete s ní na ulici, svlékněte si triko… Možná to zabere – za riskování získáte body a jakmile se začnete bavit, začne se bavit i ona. Možná to nezabere, tak jen urychlíte konec a můžete si říct: „Zužitkoval jsem oslovení ve jménu vědy.“

Vůbec se pak nebojte spojovat skupinky neznámých žen dohromady, nebo celkově oslovit před jedou holkou další. Seznamte je a nechte je o vás zápasit… Hlavně nedovolte žádnou nudu. Nebude to vypadat jako chození od holky k holce, ale jako že se všechny ženy kupí okolo vás.

To platí i pro rande. Je k nevydržení? Nebudete to dvě hodiny snášet ze slušnosti. Ani jí nepošlete domů. Místo toho začnete experimentovat. Pořádně to rozmícháte. Vytvoříte chaos.

„A proto se má čtvrtá kočka jmenuje Eliška,“ dovypráví vám holka nudný příběh.
„Dobře. Víš co, pojďme tam tu holku sbalit do trojky,“ navrhnete: „Ahoj, vypadáš dobře…“

Věřte, že streetgame uprostřed rande funguje mnohem lépe, než obyčejná streetgame. Zabte nudu, z první holky si udělejte platformu pro skok výše, a třeba i ta trojka nakonec bude.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: