Vystavte své slabiny, udělejte z nich přednost – StreetGame.cz
Miřte na cíl, ne na vše

Vystavte své slabiny, udělejte z nich přednost

Jednou jsem na facebooku narazil na beznohou holku. Kupodivu tam vystavovala dost odvážné fotky. Často třeba vystrkovala svůj zarostlý pahýl z minisukně. Mě se to nelíbilo a hodně dalším mužům asi taky ne. Kupodivu okolo téhle beznohé ženy kolovala skupina nadšených fanoušků. Chlapů, kteří byli ujetí na trčící pahýly, ale až do té doby nemohly žádnou takovou holku najít…

Ona se tedy nemaskovala. Nesnažila se líbit všem. Místo toho trefila svou úzkou cílovku, a to pořádně. Buď vás znechutila, nebo nadchla. Bez toho, aniž by se probírala kupou lidí, kteří mají nějaký takový nemastný neslaný mírný zájem, a nakonec to nijak nedopadne.

Některé politické partaje se snaží zpopulárnit tím, že budou středové, když přitom moc aktivních středových voličů neexistuje – všichni zapálení se „radikalizují“ po stranách.

Stejně tak si představte, že hledáte někoho, kdo by se odpálil na náměstí plném lidí. To svůj nábor prostě zacílíte na radikální muslimy. Nebudete se snažit, aby se vaše reklama líbila i maminkám a důchodcům.

Něco méně názorného, za to praktičtějšího…

Dnes jsem měl super náladu, vymyslel jsem nápaditý outfit, venku sluníčko a chládek po dešti… Přede dveřmi jsem ale zjistil, že mám odřenou patu, normální kroky mě bolí a musím kulhat. A tak jsem prostě kulhal, od holky k holce. „Proč tak chodíš?“ ptaly se a já říkal: „Znáš seriál Doktor House?“ Navíc jak jsem se místo své klasické kulturistické chůze rozhozeně houpal, najednou jsem se cítil ještě uvolněnější, díky sugesci skoro jako opilý (nebo na vicodinu). Držel jsem minerálku jako flašku vodky, houpal se ze strany na stranu a oslovoval na House. Fungovalo to!

Samozřejmě nejlepší je být silný a zdravý. Ale pokud všechno je dokonalé, jedna slabina tomu dodá na zajímavosti. Jako když má jinak skvělý řečník trochu bláznivý přízvuk, a vy si užíváte slova, která říká špatně. Můj kamarád v tomto duchu říká holkám: „Jsi tak hnusná, až jsi pěkná.“

Pokud se u oslovování holek cítíte nepřirozeně, hláška: „Umíš vařit?“ vyzní divně. Pokud už jste zkušení, vyzní originálně. Na hubeném, zženštilém klukovi bude růžové triko vypadat homosexuálně, kdežto na svalnatém a mužném jako skvělý výrazný kontrast. Stejně tak může dobrý svůdník třeba šišlat, používat bláznivá oslovení… Pokud je vše dokonalé, jedna vada vám ještě prospěje.

Zcela neomlouvavě ji vystavte. Dáte najevo: „Nesnažím se zapůsobit za každou cenu,“ a také: „Mé sebevědomí nestojí na tom, že jsem dokonalý, nýbrž jsem sebejistý za všech okolností.“

Já například nikdy nepracoval, dlouho jsem neměl ani střední a nějakou dobu žil jak bezdomovec, který lidi učí streetgame za jídlo… Když jsem neměl na cestu, udělal jsem z toho přednost a stopoval. Když jsem hladověl, udělal jsem z toho přednost a oslovoval holky s jídlem.

A když jsme zakládali web, neříkal jsem, že zasedám v poslanecké sněmovně nebo že dělám primáře… Z toho, že jsem na ulici jako doma a celé roky hlavně oslovuju holky, jsem udělal přednost. Přišel jsem s nekompromisním přístupem vykračování z komfortní zóny, každodenního tréninku, streetgame za stížených podmínek… Můj přístup ke studentům není přístup vaší babičky, jsem na ně tvrdý a nechám je v situacích pořádně vymáchat.

Samozřejmě to odfiltruje lidi, kteří místo streetgame chtějí pokecat o holkách u piva, nebo svůj trénink odbýt na placených hosteskách. Ale takových já se chci zbavit. Chci, aby za mnou šli až lidé, kteří se niterně touží zlepšit, a jsou pro to ochotní zažít nepohodlí.

Proto někdy se nemusíte jakžtakž líbit všem, stačí pořádně zasáhnout cílovku.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: