Vypněte při svádění hlavu – StreetGame.cz
Čas na relax

Vypněte při svádění hlavu

Neexistuje už moc horších věcí, než když se bavíte s holkou, a přitom jste „ve své hlavě“. Tou se vám honí: „To byl test? Jakým hlasem mám odpovědět? Nestojím divně? Určitě vidí ten beďar, co mám na bradě…“. Co cítíte vy, cítí i ona. Proto takhle přitažlivost nikdy nevybudujete.

Analyzujte až po oslovení, ne přímo při komunikaci s ženou. V tu chvíli chceme vaši hlavu naprosto čistou. V ideálním případě nebudete myslet vůbec na nic, eventuálně vám prolétne hlavou jen pár jednoduchých myšlenek. Budete se šťastně, bezstarostně bavit. Bez filtrování řeknete nebo uděláte, cokoli vás napadne.

To je to pravé a sexy „být sám sebou„. Ne když jste sami sebou skrze sezení u počítače a ládování nezdravým jídlem.

Existuje spousta druhů meditace. Některé radí nepřemýšlet vůbec, jiné soustředit se jen na své tělo, jen na dýchání, případně své myšlenky sledovat jako nezávislý pozorovatel. My jsme na novém levelu – meditujeme během streetgame. Na jejím konci byste už měli být úplně vyrelaxovaní.

Jděte tedy ven, trochu se rozhýbejte a rozmluvte na čerstvém vzduchu. Pak oslovujte holky, aniž byste se nějak kontrolovali, přemýšleli, něco si zakazovali. Zkrátka si dělejte, co chcete. Právě to vytváří rozdíl mezi klukem v klubu, který se baví, tančí a seznamuje s holkama, a druhým, který upjatě sedí v rohu s pivem. Udělat pár hloupostí, ztrapnit se a získat zkušenosti je mnohem lepší, než se neprojevovat. Držte pozornost na konverzaci, na akci, na jejím těle, nevracejte se ke svým myšlenkám, protože byste mohli znervóznět a znamenalo konec.

Za to v přítomném, extrovertním stavu budete neporazitelní.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: