Vyložte si správně ženské výmluvy – StreetGame.cz
Kniha plná tajemství

Vyložte si správně ženské výmluvy

„Jsi super, ale já teď nechci vážný vztah“, řekne holka, ale vlastně tím myslí: „Nechci vztah s tebou“. Kdybyste byli lepší, šla by do toho.

Podobných typických situací nastane v životě muže celá řada. „Ještě nechci s nikým spát“ – kecy, prostě jste jí dostatečně nevzrušili. Nebo si takhle vytváří příběh pro „toho pravého“. Příběh o tom, jak „nebyla děvka„, ale „nějak k tomu prostě došlo“.

„Mám přítele, jinak bych do toho šla“ – kdybyste byli dost dobří, opravdu mistři, šla by do toho hned. Sbalit se přece dá každá, když máte ten správný nástroj.

Pokud vás holka takto mile odmítá, je jedno, jak to logicky zdůvodňuje, prostě vás odmítá. Sice hezky, aby nezranila vaše ego, ale nemá zájem.

V takovém případě je čas zpomalit a přehodnotit svou hru. Pokud vás takto odmítá, je si asi jistá vaším zájmem. No a to je první chyba. Udržte holku v mírné nejistotě, pak vás vlastně ani odmítnou nemůže.

Teď není ta pravá chvíle stupňovat doteky, používat sexuální dvojsmysly, nabízet jí romantiku a spojení. Udělejte krok zpátky. „O čem to mluvíš?“, řekněte. Anebo pokud by to bylo nekonzistentní s vaším předchozím chováním, použijte třeba: „Dobře, to nevadí, tak ahoj“ a mile odejděte.

V tu chvíli začne přemýšlet, o co přišla. Jestli se nepřecenila, jestli nebyla neslušná. Možná. Každopádně určitě je do budoucna lepší být týpek, který to pochopil a bylo mu to fuk, než neodbytný chlapík, který se nechá soustavně utěšovat klišovitými výmluvami.

Každopádně co se týče balení holky, která nemá zájem, máme tu jiný článek. Důležité je rozeznat hloupé výmluvy a interpretovat si je správně, abyste mohli správně reagovat. A to už byste po dnešku měli zvládnout :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: