Vyjádření k diskusi na fóru vinted.cz – StreetGame.cz

Vyjádření k diskusi na fóru vinted.cz

Spousta lidí se ptala, jaký mám názor na převážně ženskou diskusi o naší komunitě StreetGame.cz na fóru Vinted.cz (kde se prodává oblečení a také klábosí).

Osobně můžu říct, že jsem si dal čas přečíst úplně celou diskusi (přes 70 stran příspěvků), abych prozkoumal, jaký názor ženy mají. Byl to ostatně jen zlomek času, který trávím zjišťováním názorů holek venku na streetgame, u kamarádek a přítelkyň. No a na přednášku nebo kurz taky občas žena přijde! Proto jsme už časem zavedli podstránku Pro ženy. (A taky protože hodně holek už taky streetuje!)

Vždy vítám zpětnou vazbu a dívám se, co zlepšit. Na fóru Vinted jsem nenašel mnoho konkrétních bodů, proto jsem v diskusi nechal svůj e-mail [email protected] a požádal ženy o další rady. I když holky nevěřili, že jsem to opravdu já, jsem na Vindetu registrovaný jako tenprinc, a napsal jsem například tento příspěvek:

„Na streetgame jsem poznal svou úžasnou přítelkyni Úsměv Přeoslovil jsem ji právě po jednom studentovi, kterého odmítla. Teď jsme spolu asi rok a půl a strašně moc se milujeme. Mrzí mě, když něco napíšu málo pochopitelně, a ona to pak schytá za mě, i když nic neudělala. Ale vždy ji rozveselí její pejsci Široký úsměv

Většina žen se vyjadřovala v tom smyslu, že jim nevadí oslovení na ulici, pokud kluk není divný, má dostatek emoční inteligence, třeba i na rozpoznání odmítnutí, nezkouší nějaké naučené fráze a neslibuje vztah, když mu jde jen o sex. To vše v souladu i s našimi hodnotami.

Dál budu ženským názorům naslouchat, možná občas i na Vintedu, ale hlavně tam venku v ulicích a klubech, kde každou holku vidím z očí do očí a mohu naplno vnímat, jak se cítí, a jak co myslí.

Komunikovat je hlavní!

Princ