Veškeré vědění o ženách v 10 seminářích

StreetGame.cz

Už jste někdy přečetli návod na svádění a těšili se ven... Tam vás ale přemohla nervozita a udělali jste všechno jen ne to, co jste plánovali?


To je jako byste přečtli knihu o boxu, a pak šli zápasit do ringu...


V nervozitě se člověk zkrátka vrátí k naučeným reflexům.

Ten nejlepší most mezi teorií a praxí

Společně můžeme tyto reflexy předem změnit dříve, než se znova vydáte tam ven do kaváren a klubů... Můžeme spolu v bezpečném prostředí na figurantkách a na sobě navzájem nacvičit, jak holku správně oslovit, o čem mluvit, jak se jí začít dotýkat... 


Každé téma budeme 6 hodin drilovat v malé skupině žáků s 2 instruktory, až vám navždy přejde do krve a už nikdy s ním nebudete mít problém.


Až na vás po takovém Výcviku přijde nervozita a vy se znova budete muset bezmyšlenkovitě spolehnout na reflexy... Budou to už ty správné, dokonale zafixované přitažlivé návyky. Uděláte s holkou přesně to, co jste 6 hodin pilovali na Výcviku.

Detailní popis našich 10 Výcviků:

Pasivní přitažlivost

Vyzařujte přitažlivost 100% času, i když nic neděláte. Vyzařujte ji už svým způsobem bytí. Tady se naučíte, JAK.

Na Výcviku Pasivní přitažlivosti:


 • tranformujete své přemýšlení o ženách a hlavně o sobě
 • získáte kousek drsného akčního hrdiny, poutavého baviče i klidného mnicha
 • rozvinete sebejistou, mužnou řeč těla
 • ovládnete přitažlivou image
 • otevřete si hlubší, znělejší hlas


Tady učíme zásadní koncepty, jako je záměr, sebeláska, autenticita, dávání a síla reality. Je to základní stavební kámen, ze kterého vycházet při všem ostatním. Tento Výcvik muži také hodnotí jako nejzábavnější.


Pokud vám Aktivní přitažlivost dá lepší ženy, než je váš level, Pasivní přitažlivost samotný váš level o několik bodů zvedne. Ženy to k vám začne táhnout samo.


Raptoreček

podnikatel

Pokud jsem si myslel, že budu nejstarším v místnosti, šeredně jsem se spletl. Do kapsy mě hravě strčil sympatický Pavel z Mostu. Tohle je opravdu téma pro každou věkovou skupinu.  Samotný Výcvik probíhal fakt zajímavě a nezasvěcený divák by nejspíš usoudil, že se tu sešla nějaká nová sekta. Ne moc početná, ale za to FAKT divná:


Lekce teorie tak střídaly praktické ukázky a trénování dovedností, jako jak si správně vyladit hlas, emoce a to, jak působíme na okolí. V jednu chvíli jsme tak řvali jako stádo nadržených goril, mydlili do sebe a vzápětí se učili správně dýchat a meditovat jako buddhističtí mniši. Co zpočátku nedávalo smysl do sebe postupně zapadlo, jako dílky skládačky. Lépe to asi popsat nejde, protože tohle se prostě musí zažít.


A víte co, bavil jsem se u toho.

Daniel

student

“Výcvik Pasivní přitažlivosti byl úžasný. Princ nás naučil základní techniky toho, jak vyzařovat přirozeně ze sebe přitažlivou energii.


Fyzická přítomnost na Výcviku je nutná, protože toto skutečně nelze přesně pochopit a naučit se přečtením skript, musíš tam být a prožít to – celým svým tělem, celou svou duší. Ostatně, holky se taky nenaučíš šukat čtením knih.


Ostatní muži, kteří jsou tam s tebou, pak nejenže umocňují celý tento tvůj zážitek, ale vytvoří také situace, které v osobním životě pravděpodobně nikdy nezažiješ. Po kurzu se cítím silnější ale zároveň i jako láskyplnější člověk. A také mám od té doby mužnější hlas. Když promluvím, vůbec se nepoznávám. Princi děkuji

Oslovení

Nesvedete krásnou ženu, pokud ji neoslovíte.


Ale nechcete ženu špatným oslovením vylekat... Nechcete, aby vás přede všemi obešla... Aby vstala a vyřítila se pryč...


Na Výcviku oslovování si zautomatizujete správné oslovení ve všech častých situacích: když jde žena proti vám na ulici, když si povídá s kamarádkou, když sedí ve vlaku a poslouchá hudbu... Od teď to budete moct hravě zvládnout.


Začneme od nejjednodušších situací. Instruktoři předvedou ukázku, kterou pak žáci v malé skupině pod podrobným dohledem budou trénovat. Instruktoři opraví všechny chybičky a jakmile si postup všichni hravě zautomatizují, pokročíme k těžší situaci. Tak budeme pokračovat 6 hodin, až nadrilujeme všechny možné varianty oslovení. 


Není přitom nutná sloní paměť. Zaprvé od nás dostanete domů podrobné výpisky. Zadruhé, lovit něco z hlavy potřebují ti, co zůstali u čtení. Na Výcviku jde o to, zažít si principy správného oslovení skrze opakování hluboko do těla.


Klíčovým slovem je kompetence. Člověk se přirozeně bojí, když ví, že na oslovení není správně vybaven. Po Výcviku Oslovení už jdete na jistotu.


Získáte plnou svobodu zaujmout ženu v jakékoli situaci, a taky příjemné sebevědomí, že oslovení nebude divné a nepřiláká pozornost všech v okolí.

Stripe

IT

Na Výcviku jsme mohli vyzkoušet v praxi postupy při oslovování a jak oslovení provést tak, aby v první řadě nevylekalo a neodradilo (což se může taky stát) a aby bylo oslovení co nejlepší pro zvýšení úspěchu. Určitě je podstatným přínosem výcviku si to vyzkoušet v praxi, taky je cenný feedback na provedené věci, díky kterému se každý posune. Sám si člověk může myslet, že to dělá podle instrukcí, ale přitom to tak není, feedback zvenku tak může hodně pomoct. Bylo super zažít rozdíly v jednotlivých osloveních a sledovat, jak to může působit.

Aktivní přitažlivost

Oslovíte holku na ulici, a ona nejeví zájem. Nebo třeba neúspěšně balíte spolužačku. Vaše vzezření, první dojem, kvalita oslovení… nic z toho nestačilo. Máte ještě vůbec šanci zaujmout? 


Ale ano! Právě k tomu slouží Aktivní přitažlivost. Je to deštník postupů, které můžete na místě říct nebo udělat, abyste okamžitě zvýšili zájem ženy. Jestli to zafungovalo zjistíte v několika vteřinách. Když pár takových postupů navrstvíte na sebe, můžete sbalit holku, které jste se předtím vůbec nelíbili.


Na Výcviku budeme drilovat 8 nejúčinnějších skriptů pro okamžité budování přitažlivosti, jejich varianty a kombinace. Budete schopni vytvářet zájem žen na povel.

O čem s holkou mluvit

Bojíte se, že po oslovení nebudete mít co říkat? Na tomto Výcviku projdete verbálními cvičeními, která vás naučí mluvit do nekonečna, pohotově odpovídat a stále přicházet s novými, poutavými tématy. Naučíte se také několik hyper-účinných struktur, kterých se po oslovení můžete držet, kdyby vás zrovna nic nenapadlo.


Tento Výcvik je vždy nejrychleji vyprodaný.

Vnitřní nastavení a meditace

K čemu jsou techniky, když uvnitř cítíte, že nejste dost dobří a nemáte ženě co nabídnou? Když i s nimi je pořád náročné vůbec ženu oslovit? Sebelásku je třeba vyřešit jako první!

Tento Výcvik vás udělá nejvíce šťastným, a po 1) je druhým nejúčinnějším na budování Pasivní přitažlivosti. Podíváme se totiž na váš vnitřek.


Hluboký nepodmíněný klid, kterého zde dosáhnete, z vás totiž začne vyzařovat na všechny strany. To přiláká pozornost žen a z vás udělá příjemnou, charismatickou osobu, která si je jistá vlastní hodnotou.


Pokud chcete, aby vás holky pravidelně zvaly k oslovení, aby vaše sebevědomí nestálo na tom, co si myslí ostatní, a aby vás žádný ženský test nedokázal rozhodit, přijďte na Výcvik meditace.


Naučíme se zpřítomnit a uzemnit během stresu, používat silnou přítomnost ke generování charisma, i jak těmito technikami nechat jít stará traumata.


Řeč těla

Působit sebejistě, mocně a populárně, už když vejdete do místnosti? Provokovat pohledy žen, a svádět je třeba i beze slov?


Řeč těla je tak klíčovou oblastí svádění, že její fragmenty učíme na mnoha dalších Výcvicích. Daleko totiž předčí obsah slov. I při oslovování na ulici žákům nejčastěji opravuju právě řeč těla. Ta zahrnuje:


 • přitažlivou chůzi
 • přitažlivé držení těla
 • přitažlivé pozice
 • přitažlivá gesta
 • přitažlivou mimiku
 • přitažlivou práci se vzdáleností
 • jak svádět beze slov: v hluku, v cizině, nebo když se ti mluvit nechce
 • jak skrz řeč těla vyhrávat případné konflikty s muži
 • přesné čtení ženské řeči těla (a tedy ženy celé)

 • Na samostatném Výcviku Řeči těla společně půjdeme do hloubky toho nejdůležitějšího a nejuniverzálnějšího lidského jazyka. Jen skrz řeč těla můžete ženě komunikovat svou přitažlivost a jen skrz řeč těla ženy zase rozeznáte, jak velký zájem o vás má.


  Krom charisma, svádění v hlučném prostředí, techniky aktivního mlčení a převodu všech technik budování přitažlivosti do nonverbálních variant také získáte schopnost balit cizinky, se kterými si vůbec nerozumíte. Potenciální okruh žen se zvedne z miliónů na miliardy.

  Doteky a přesuny domů

  Už se stalo, že o vás žena měla zájem, a vy náhle nevěděli, co s tím? Jak udělat první krok?

  Doopravdy se to stává častěji, než si myslíte... Ženy totiž svůj zájem často hlasitě neprojevují. Tráví s vámi čas, a to znamená, že to v klidu můžete posunout... Nacvičíme si, jak.

  Tento Výcvik je celý o VÝSLEDCÍCH. Jak si s ženami jít pro to, co chcete.

  Vaše rande nikam nevedou? Nevíte, jak ženu poprvé políbit? Končíte ve friendzone?

  Naučte se stupňovat doteky rychle, ale zároveň tak, aby je žena nikdy neodmítla! Naše dotekové systémy vám umožní posouvat se s ženou plynule a přirozeně ne k pouhému kamarádství, ale k romantickému vztahu.


  Zvláštní důraz klademe na to, aby každý dotek působil přirozeně a nebyl ženě nepříjemný, ale zároveň vše šlo dopředu dostatečně rychle. Krom hlubších principů na Výcviku nadrilujete i desítky konkrétních praktických doteků do svého inventáře. Díky patentovanému systému doteky nikdy nepřestřelíte, ale hlavně nepodměříte.

  A teď si ještě představte, že byste s každou ženou plynule končili u vás doma (nebo na 1 ze 7 dalších míst k sexu). I to se dá zařídit nadrilováním účinných technik přesunů! Už žádná holka zklamaná, že jste nic nepodnikli! Vytvoříte hladkou skluzavku, která bez velkého rozmýšlení vždycky vede do postele.

  Ten nejúčinnější a nejdůležitější Výcvik pro opravdové výsledky. Z každé ženy, která o vás bude mít zájem, díky dotekům a přesunům vytěžíte maximum.

  Ženské testy

  Mít odpověď na cokoli, co žena řekne, umět zareagovat na každou nečekanou situaci? Náš nejtvrdší Výcvik to zařídí.


  Holky potenciální partnery často zkouší větami typu: "Mám přítele", "Já čísla nedávám", "Dnes se s tebou nevyspím", "Koupíš mi drink?", "Pohlídáš mi věci?" a dalšími, na které si nadrilujete nejúčinnější odpovědi.


  Získáte pohotovost profesionálních moderátorů a politiků, a naučíte se neztuhnout, ať uslyšíte COKOLI. Ve svádění, i ve zbytku života.


  Ale pozor! Zvládnutý test poznáte až podle toho, že jste se s holkou vyspali! Na Výcviku proto zjistíte, který styl odpovědi volit v které situaci. Tak, aby to dávalo smysl v kontextu celé hry, a vy vyhráli nejen bitvu, ale celou válku.

  Klub

  Jediná akce StreetGame.cz, která vás připraví na akce na bytě, kluby a šílené noční párty. Naučíte se:


  • jak se i bez alkoholu stát tím nejspontánnějším bláznem v klubu
  • mé nejlepší techniky pro hraní skupin, přenositelné i na street - jak si poradit s muži, zbavit se otravných kamarádek, vyprostit holku od ostatních...
  • základy přežití na parketu
  • jak v klubu vytvořit status, získat celý podnik na svou stranu a použít ho při balení holek
  • operní techniky, jak být slyšet a neporanit si hlas, i jak v hluku balit holky beze slov
  • jak vybudovat žraločí instinkt a pokaždé odejít z klubu s jinou

  Online svádění

  Uvidíte nádhernou holku při brouzdání na internetu. Založíte si Tinder. Nebo ženu oslovíte, zatímco spěchá, vezmete si rychlý kontakt a pak to chce ještě něco navíc...


  • probereme, jak na přitažlivý profil podle možností každého účastníka
  • kdo už nějaký profil má, podíváme se, jak ho s jeho životním stylem může vylepšit
  • jak hackovat podmínky a algoritmy Tinderu a Instagramu pro svádění
  • co přesně ženě napsat
  • pokud už nějaké chaty máte rozjeté, zanalyzujeme společně, jak v nich ideálně pokračovat
  • nejúčinnější strategie, jak ženu dostat ven


  Jako vždy na Výcviku, nepůjde o pouhé obecné rady, ale vše vám přizpůsobíme na míru. Sexy profil už pro vás nebude vzdálenou věcí - budete odcházet s jasnou představou, jak přesně ve své situaci digigame dělat a uspět. Jen si na ta rande předem připravte kalendář...

  Jak Výcviky probíhají?

  Den zahájíme velkou přednáškou, na kterou se odevšud sjedou desítky baličů. Maximálně motivační atmosféra! Příležitost potkat všechny známé tváře fóra osobně a hlavně najít si mezi nimi nové parťáky do akce!


  Přednáška trvá 90 minut, prostory ale máme pronajaté ještě na 6 dalších hodin. Po skončení prezentace v sále zůstane už jen malý kroužek Členů, který absolvuje následný Výcvik.


  Každý měsíc probíráme 1 určené téma. Řekněme, že tentokrát to bude Výcvik Konverzace - o čem s holkou mluvit. V kruhu nebo ve dvojicích tedy začneme dělat verbální cvičení na rozpovídání, asociace, trénink improvizace... Začneme těmi nejjednoduššími a postupně budeme pokračovat k náročnějším. Vše budou bedlivě pozorovat instruktoři a doplňovat o feedback, individuální rady navíc...


  Pak začneme s integrací do svádění. Budete dělat streetaře, a ženská hosteska nebo jiný balič budou hrát oslovenou ženu. Na té si budete drilovat vedení krátkých monologů (když je oslovená holka ze začátku tichá), aktivní mlčení, navazování technik pro budování přitažlivosti do smysluplných celků...


  Takhle rozvojem improvizace i učením konkrétních slovních skriptů strávíme celkem 6 hodin, po kterých už navždy budete mít s holkou o čem mluvit. Domů pak dostanete několik stran studijních materiálů na zapamatování probrané látky. A příští měsíc přijde nové téma...

  Staňte se Členy a absolvujte všechno

  Při nákupu zvlášť by všechny Výcviky dohromady stály 53990 Kč. Proto existuje naše Členství, které z vás udělá kyber-baliče z rok.


  Během 10 Výcviků za sebou (každý měsíc jeden) do vás v připraveném sále nadrilujeme současný state of the art svádění, až budete mít každou částečku procesu dokonale zautomatizovanou.


  Těchto 10 Výcviků (Silver) můžete absolvovat spolu s neomezeným počtem kurzů přímo na ulici (Gold), kde se zbavíte strachu z oslovení a vše po boku instruktora aplikujete v praxi. Adrenalinový zážitek a doslova spirituální moment, který navždy změní váš pohled na svět. Pro ty nejnáročnější nabízíme prémiové členství (Diamond), které navíc obsahuje i neomezené množství individuálních kurzů přímo ve městě 1 na 1.

  Členství silver
  • 10 tematických Výcviků
  • 4 přednášky
  • Medaile člena na fóru  Cena při nákupu zvlášť:

  53 990 Kč


  Cena členství:

  39 990 Kč

  (Sleva 26%)

  Členství diamond
  • 10 tematických Výcviků
  • 4 přednášky
  • Neomezený počet individuálních kurzů na ulici 1 na 1 po dobu 1 roku (max. 5 měsíčně)
  • Medaile člena na fóru

  Cena při nákupu zvlášť:

  403 930 Kč


  Cena členství:

  149 990 Kč

  (Sleva 63%)

  Studentské možnosti

  Jednotlivá Členství lze hradit i formou malých měsíčních splátek po celý rok. V případě totálního nedostatku financí doporučujeme tyto Výcviky:


  Životní štěstí - Pasivní přitažlivost, Meditace, Rande, spojení a vztahy


  Co nejvíce sexu - Aktivní přitažlivost, Doteky a přesuny


  Král klubů - Pasivní přitažlivost, Řeč těla, Doteky a přesuny, Klub


  Budget streetař - Oslovování, Aktivní přitažlivost, O čem s holkou mluvit, Testy


  Taky mám za sebou kompletní sérii výcviků pod vedením @Princ a @MAGIC.

  Jednoznačně můžu říct, že týhle investice nelituju. Myslím si, že by takovouto před přípravu měl absolvovat naprosto každej ještě před tím, než se vydá na kurz nebo sám ven.

  Během těchto sérií přednášek a výcviků jsem navíc poznal spoustu novejch tváří, především pak kluky ze skupiny, co se účastnila výcviků, protože ta se v podstatě měnila minimálně - v podstatě drtivá většina lidí z prvního výcviků následně absolovovala celou etapu, takže jsme se navzájem celkem slušně poznali, za což jsem rád a všem zúčastněným musím vyjádřit velkej respekt jednak za investovaný čas a peníze, ale hlavně za tu vůli a ochotu na sobě pracovat ;) Jednoznačně se každej z nás posunul o velkej kus dopředu - rozdíl mezi prvním a posledním výcvikem byl do očí bijící.

  STG_Mark, voják