Výcviky – most mezi teorií a praxí v balení holek – StreetGame.cz

​Veškeré vědění o ženách ve 12 seminářích

StreetGame.cz

Ten nejlepší mostmezi teorií a praxí

Už jste někdy přečetli návod na svádění a těšili se ven... Tam vás ale přemohla nervozita a udělali jste všechno jen ne to, co jste plánovali?

To je jako byste přečtli knihu o boxu, a pak šli zápasit do ringu...​


V nervozitě se člověk zkrátka vrátí k naučeným reflexům. 


Společně můžeme tyto reflexy předem změnit dříve, než se znova vydáte tam ven do kaváren a klubů... Můžeme spolu v bezpečném prostředí na hosteskách a na sobě navzájem nacvičit, jak holku správně oslovit, o čem mluvit, jak se jí začít dotýkat... 


Každé téma budeme 6 hodin drilovat v malé skupině žáků s 2 instruktory, až vám navždy přejde do krve a už nikdy s ním nebudete mít problém.


Až na vás po takovém Výcviku přijde nervozita a vy se znova budete muset bezmyšlenkovitě spolehnout na reflexy... Budou to už ty správné, dokonale zafixované přitažlivé návyky. 

​Detailní popis našich 12 Výcviků:

​Pasivní přitažlivost

Co si myslíte o sobě a světě kolem sebe. Jak moc jste přítomní. Jak se hýbáte. Kolik zabíráte prostoru. Jak dýcháte. Jak voníte, Jak hluboký máte hlas a jak s ním umíte pracovat. Jaký výraz nosíte ve tváři.

To vše dohromady tvoří ono tajemné CHARISMA.

​Na Výcviku Pasivní přitažlivosti získáte:


 • správný mindset
 • kousek akčního hrdiny, muzikálového herce i mnicha
 • sebejistou, mužnou řeč těla
 • lepší oblékání a image celkově
 • hlubší, znělejší hlas


Tady učíme zásadní koncepty, jako je záměr, sebeláska, autenticita, dávání a síla reality. ​Tento Výcvik muži také hodnotí jako nejzábavnější.


Díky Pasivní přitažlivosti můžete být pro ženy atraktivní, i když právě nic zvláštního neděláte. Jdete si nevinně koupit košili, a prodavačka s vámi začne flirtovat. Ten nejpřirozenější způsob svádění ze všech.


Pokud Aktivní přitažlivost vám dá lepší holky, než je váš level, Pasivní přitažlivost váš level o několik bodů zvedne.

​Oslovování

​Těžko svedete krásnou ženu, pokud ji nedokážete ani zastavit. Špatné oslovení může ženu vylekat... a nebo si vás naopak ani nevšimne.


Na Výcviku oslovování si nadrilujete správné oslovení ve všech možných situacích.

Když jde žena proti vám, od vás, stojí a čeká, sedí v restauraci, jede vlakem, má sluchátka, telefonuje...


Získáte plnou svobodu zaujmout ženu v jakékoli situaci.

​Aktivní přitažlivost

​Oslovíte holku na ulici, a ona nejeví zájem. Nebo třeba neúspěšně balíte spolužačku. Vaše vzezření, první dojem, kvalita oslovení… nic z toho nestačilo. Máte ještě vůbec šanci zaujmout? 


Ale ano! Právě k tomu slouží Aktivní přitažlivost. Je to deštník postupů, které můžete na místě říct nebo udělat, abyste okamžitě zvýšili zájem ženy. Jestli to fungovalo, víte v několika vteřinách. Když pár takových postupů navrstvíte na sebe, můžete sbalit holku, které jste se předtím vůbec nelíbili.


Na Výcviku budeme drilovat 8 nejúčinnějších skriptů pro okamžité budování přitažlivosti, jejich varianty a kombinace. Budete schopni vytvářet zájem žen na povel.

O čem s holkou mluvit

​Bojíte se, že po oslovení nebude mít co říkat?​ Na tomto Výcviku si osvojíte verbální cvičení, která vás naučí mluvit do nekonečna, pohotově odpovídat a stále přicházet s novými, poutavými tématy. Naučíte se také několik hyper-účinných struktur, kterých se po oslovení můžete držet.


Tento Výcvik je vždy nejrychleji vyprodaný.

Meditace

​​Tento Výcvik vás udělá nejvíce šťastným, a po 1) je druhým nejúčinnějším na budování Pasivní přitažlivosti.


Hluboké nepodmíněné štěstí, kterého tam dosáhnete, z vás totiž začne vyzařovat na všechny strany, což přiláká pozornost žen a z vás udělá příjemnou, charismatickou osobu, která si je jistá vlastní hodnotou. Pokud chcete, aby vás holky pravidelně zvaly k oslovení, aby vaše sebevědomí nestálo na tom, co si myslí ostatní, a aby vás žádný ženský test nedokázal rozhodit, přijďte na Výcvik meditace.

​Řeč těla

Působit sebejistě, mocně a populárně, už když vejdete do místnosti? Provokovat pohledy žen, a svádět je třeba i beze slov?


Řeč těla je tak klíčovou oblastí svádění, že její fragmenty učíme na mnoha dalších Výcvicích. Daleko totiž předčí obsah slov. 


Na samostatném Výcviku Řeči těla společně půjdeme do hloubky toho nejdůležitějšího a nejuniverzálnějšího lidského jazyka. 


​Krom svádění v hlučném prostředí, techniky aktivního mlčení a převodu všech technik pro budování přitažlivosti do nonverbálních variant také získáte schopnost balit cizinky, se kterými si vůbec nerozumíte. Potenciální okruh žen se zvedne z miliónů na miliardy.

​Doteky

Vaše rande nikam nevedou? ​Nevíte, jak ženu poprvé políbit? Končíte ve friendzone?

Naše patentované dotekové systémy mám umožní posouvat se s ženou plynule a přirozeně ne k pouhému kamarádství, ale k romantickému vztahu.

Testy

​Mít odpověď na cokoli, co žena řekne, a umět zareagovat na každou nečekanou situaci? Náš nejtvrdší Výcvik to zařídí.


Získáte pohotovost profesionálních moderátorů a politiků, a n​aučíte se neztuhnout, ať uslyšíte COKOLI. Ve svádění, i ve zbytku života.

Logistika

​Co kdybyste vám někdo každý den teleportoval domů krásné ženy?​


K sexu by náhodně docházelo každou chvíli...


Logistika je schopnost přetavit zájem ve výsledky a přesunout se s ženou na místo sexu. Dává svádění lineární průběh, podle kterého se celý proces dá zakreslit na mapu (např. oslovení uprostřed ulice, lavička poblíž, krátká procházka směrem k tramvaji, kavárna poblíž vašeho domu, ložnice). Dokud není logistika nastavená, vše co děláte ani nemůže uspět


Ten nejúčinnější a nejdůležitější Výcvik pro opravdové výsledky. Pokud chcete dostatek sexu, absolvujte hlavně tento..

​Digigame - o čem si s holkou psát

Jak si předem pojistit, že žena odepíše, vytvořit si atraktivní profil, co napsat holce jako první, jak přes chat vytvořit přitažlivost a jak ji dostat ven​.


Digigame je nejrychleji se měnící oblastí současného svádění, s největším potenciálem pro automatizaci a tvorbu systémů. N​áš Výcvik zajistí, že zůstanete na tuto nezbytnou součást moderní hry aktualizovaní.

​Rande, spojení a vztahy

Vážný vztah může být napořád. Jeden takový Výcvik tak může změnit desítky let vašeho života. 


Ty nejúčinnější techniky pro okamžité budování spojení (žena vám začne věřit RYCHLE), GamePlan rande, řešení krizových situací na schůzce, Management očekávání, příprava na vážný vztah a také nácvik správných řešení v partnerských konfliktech.

​Klub

​Jediná akce StreetGame.cz, která vás připraví na akce na bytě, kluby a šílené noční párty. Naučíte se:


 • jak se i bez alkoholu stát tím nejspontánnějším bláznem v klubu
 • mé nejlepší techniky pro hraní skupin, přenositelné i na street - jak si poradit s muži, zbavit se otravných kamarádek, vyprostit holku od ostatních...
 • ​jak v klubu vytvořit status, získat celý podnik na svou stranu, a použít ho při balení holek
 • ​operní techniky, jak být slyšet a neporanit si hlas, a jak v hluku balit holky beze slov
 • jak vybudovat žraločí instinkt a pokaždé odejít z klubu s jinou

Jak Výcviky probíhají?

​Den zahájíme velkou přednáškou, na kterou se odevšud sjedou desítky baličů. Maximálně motivační atmosféra! Příležitost potkat všechny známé tváře fóra osobně a hlavně najít si mezi nimi nové parťáky do akce!


Přednáška trvá 90 minut, prostory ale máme pronajaté ještě na 6 dalších hodin. Po skončení prezentace v sále zůstane už jen malý kroužek Členů, který absolvuje následný Výcvik.


​Každý měsíc probíráme 1 určené téma. Řekněme, že tentokrát to bude Výcvik Konverzace - o čem s holkou mluvit. V kruhu nebo ve dvojicích tedy začneme dělat verbální cvičení na rozpovídání, asociace, trénink improvizace... Začneme těmi nejjednoduššími a postupně budeme pokračovat k náročnějším. Vše budou bedlivě pozorovat instruktoři a doplňovat o feedback, individuální rady navíc...


Pak začneme s integrací do svádění. Budete dělat streetaře, a ženská hosteska nebo jiný balič budou hrát oslovenou ženu. Na té si budete drilovat vedení krátkých monologů (když je oslovená holka ze začátku tichá), aktivní mlčení, navazování technik pro budování přitažlivosti do smysluplných celků...


​Takhle rozvojem improvizace i učením konkrétních slovních skriptů strávíme celkem 6 hodin, po kterých už navždy budete mít s holkou o čem mluvit. Domů pak dostanete několik stran studijních materiálů na zapamatování probrané látky. A příští měsíc přijde nové téma...

angle-down

Staňte se Členy a absolvujte všechno

Při nákupu zvlášť by všechny Výcviky dohromady stály 47988 Kč. Proto existuje naše Členství, které z vás udělá kyber-baliče z rok.


Během 12 Výcviků za sebou (každý měsíc jeden) do vás v připraveném sále nadrilujeme současný state of art svádění, až budete mít každou částečku procesu dokonale zautomatizovanou. ​


Těchto 12 Výcviků (Silver) můžete absolvovat spolu s neomezeným počtem kurzů přímo na ulici (Gold), kde se zbavíte strachu z oslovení a vše po boku instruktora aplikujete v praxi. Adrenalinový zážitek a doslova spirituální moment, který navždy změní váš pohled na svět. Pro ty nejnáročnější nabízíme prémiové členství (Diamond), které navíc obsahuje i neomezené množství individuálních kurzů přímo ve městě 1 na 1.

Členství silver
 • 12 tematických Výcviků
 • 12 přednášek
 • Společná víkendová akce jen pro členy
 • ​Medaile člena na fóruCena při nákupu zvlášť:

47 988 Kč


Cena členství:

29 990 Kč

(Sleva 37.5%)

​Členství diamond
 • ​12 tématických Výcviků
 • 12 přednášek
 • ​Neomezený počet individuálních kurzů na ulici 1 na 1 po dobu 1 roku (max. 5 měsíčně)
 • ​Společná víkendová akce jen pro členy
 • ​Medaile člena na fóru

​Cena při nákupu zvlášť:

407 928 Kč


Cena členství:

​149 990 Kč

(Sleva 63%)

​Studentské možnosti

​Jednotlivá Členství lze hradit i formou malých měsíčních splátek po celý rok. V případě totálního nedostatku financí doporučujeme tyto Výcviky:


Životní štěstí - Pasivní přitažlivost, Meditace, Rande, spojení a vztahy


Co nejvíce sexu - Aktivní přitažlivost, Doteky, Logistika


Král klubů - Pasivní přitažlivost, Řeč těla, Doteky, Logistiky, Klub


Budget streetař - Oslovování, Aktivní přitažlivost, O čem s holkou mluvit, Testy, Digigame


​Taky mám za sebou kompletní sérii výcviků pod vedením @Princ a @MAGIC.

Jednoznačně můžu říct, že týhle investice nelituju. Myslím si, že by takovouto před přípravu měl absolvovat naprosto každej ještě před tím, než se vydá na kurz nebo sám ven.

Během těchto sérií přednášek a výcviků jsem navíc poznal spoustu novejch tváří, především pak kluky ze skupiny, co se účastnila výcviků, protože ta se v podstatě měnila minimálně - v podstatě drtivá většina lidí z prvního výcviků následně absolovovala celou etapu, takže jsme se navzájem celkem slušně poznali, za což jsem rád a všem zúčastněným musím vyjádřit velkej respekt jednak za investovaný čas a peníze, ale hlavně za tu vůli a ochotu na sobě pracovat ;) Jednoznačně se každej z nás posunul o velkej kus dopředu - rozdíl mezi prvním a posledním výcvikem byl do očí bijící.

​STG_Mark, voják