Výcviky svádění – most mezi teorií a praxí v balení holek – StreetGame.cz

​Veškeré vědění o ženách v 10 seminářích

StreetGame.cz

Už jste někdy přečetli návod na svádění a těšili se ven... Tam vás ale přemohla nervozita a udělali jste všechno jen ne to, co jste plánovali?


To je jako byste přečtli knihu o boxu, a pak šli zápasit do ringu...​


V nervozitě se člověk zkrátka vrátí k naučeným reflexům.

Ten nejlepší most mezi teorií a praxí

​​​Společně můžeme tyto reflexy předem změnit dříve, než se znova vydáte tam ven do kaváren a klubů... Můžeme spolu v bezpečném prostředí na hosteskách a na sobě navzájem nacvičit, jak holku správně oslovit, o čem mluvit, jak se jí začít dotýkat... 


Každé téma budeme 6 hodin drilovat v malé skupině žáků s 2 instruktory, až vám navždy přejde do krve a už nikdy s ním nebudete mít problém.


Až na vás po takovém Výcviku přijde nervozita a vy se znova budete muset bezmyšlenkovitě spolehnout na reflexy... Budou to už ty správné, dokonale zafixované přitažlivé návyky. Uděláte s holkou přesně to, co jste 6 hodin pilovali na Výcviku.

​Detailní popis našich 10 Výcviků:

​Pasivní přitažlivost

Co si myslíte o sobě a světě kolem sebe. Jak moc jste přítomní. Jak se hýbáte. Kolik zabíráte prostoru. Jak dýcháte. Jak voníte, Jak hluboký máte hlas a jak s ním umíte pracovat. Jaký výraz nosíte ve tváři.

To vše dohromady tvoří ono tajemné CHARISMA.

​Na Výcviku Pasivní přitažlivosti získáte:


 • správný mindset
 • kousek akčního hrdiny, muzikálového herce i mnicha
 • sebejistou, mužnou řeč těla
 • lepší oblékání a image celkově
 • hlubší, znělejší hlas


Tady učíme zásadní koncepty, jako je záměr, sebeláska, autenticita, dávání a síla reality. ​Tento Výcvik muži také hodnotí jako nejzábavnější.


Díky Pasivní přitažlivosti můžete být pro ženy atraktivní, i když právě nic zvláštního neděláte. Jdete si nevinně koupit košili, a prodavačka s vámi začne flirtovat. Ten nejpřirozenější způsob svádění ze všech.


Pokud Aktivní přitažlivost vám dá lepší holky, než je váš level, Pasivní přitažlivost samotný váš level o několik bodů zvedne.

​Oslovování

​Těžko svedete krásnou ženu, pokud ji nedokážete ani zastavit. Špatné oslovení může ženu vylekat... nebo si vás naopak ani nevšimne.


Na Výcviku oslovování si nadrilujete správné oslovení ve všech možných situacích.

Když jde žena proti vám, od vás, stojí a čeká, sedí v restauraci, jede vlakem, má sluchátka, telefonuje...


Získáte plnou svobodu zaujmout ženu v jakékoli situaci, a stoprocentní jistotu, že oslovení nebude divné a nepřiláká pozornost všech v okolí.

​Aktivní přitažlivost

​Oslovíte holku na ulici, a ona nejeví zájem. Nebo třeba neúspěšně balíte spolužačku. Vaše vzezření, první dojem, kvalita oslovení… nic z toho nestačilo. Máte ještě vůbec šanci zaujmout? 


Ale ano! Právě k tomu slouží Aktivní přitažlivost. Je to deštník postupů, které můžete na místě říct nebo udělat, abyste okamžitě zvýšili zájem ženy. Jestli to zafungovalo zjistíte v několika vteřinách. Když pár takových postupů navrstvíte na sebe, můžete sbalit holku, které jste se předtím vůbec nelíbili.


Na Výcviku budeme drilovat 8 nejúčinnějších skriptů pro okamžité budování přitažlivosti, jejich varianty a kombinace. Budete schopni vytvářet zájem žen na povel.

O čem s holkou mluvit

​Bojíte se, že po oslovení nebude mít co říkat?​ Na tomto Výcviku si osvojíte verbální cvičení, která vás naučí mluvit do nekonečna, pohotově odpovídat a stále přicházet s novými, poutavými tématy. Naučíte se také několik hyper-účinných struktur, kterých se po oslovení můžete držet.


Tento Výcvik je vždy nejrychleji vyprodaný.

Meditace

K čemu jsou techniky, když uvnitř cítíte, že nejste dost dobří a nemáte ženě co nabídnou? Sebelásku je třeba vyřešit jako první!

​​Tento Výcvik vás udělá nejvíce šťastným, a po 1) je druhým nejúčinnějším na budování Pasivní přitažlivosti.


Hluboké nepodmíněné štěstí, kterého tam dosáhnete, z vás totiž začne vyzařovat na všechny strany, což přiláká pozornost žen a z vás udělá příjemnou, charismatickou osobu, která si je jistá vlastní hodnotou.


Pokud chcete, aby vás holky pravidelně zvaly k oslovení, aby vaše sebevědomí nestálo na tom, co si myslí ostatní, a aby vás žádný ženský test nedokázal rozhodit, přijďte na Výcvik meditace.

​Řeč těla

Působit sebejistě, mocně a populárně, už když vejdete do místnosti? Provokovat pohledy žen, a svádět je třeba i beze slov?


Řeč těla je tak klíčovou oblastí svádění, že její fragmenty učíme na mnoha dalších Výcvicích. Daleko totiž předčí obsah slov. 


Na samostatném Výcviku Řeči těla společně půjdeme do hloubky toho nejdůležitějšího a nejuniverzálnějšího lidského jazyka. 


​Krom svádění v hlučném prostředí, techniky aktivního mlčení a převodu všech technik pro budování přitažlivosti do nonverbálních variant také získáte schopnost balit cizinky, se kterými si vůbec nerozumíte. Potenciální okruh žen se zvedne z miliónů na miliardy.

​Doteky a přesuny domů

Už se vám stalo, že o vás žena měla zájem, a vy náhle nevěděli, co s tím?

Doopravdy se to stává častěji, než si myslíte... Ženy totiž svůj zájem často hlasitě neprojevují. Tráví s vámi čas, a to znamená, že to vklidu můžete posunout...

Tento Výcvik je celý o VÝSLEDCÍCH. Jak si s ženami jít, pro co chcete.

Vaše rande nikam nevedou? ​Nevíte, jak ženu poprvé políbit? Končíte ve friendzone?

Naučte se stupňovat doteky rychle, ale zároveň tak, aby je žena nikdy neodmítla! Naše dotekové systémy vám umožní posouvat se s ženou plynule a přirozeně ne k pouhému kamarádství, ale k romantickému vztahu.


Zvláštní důraz klademe na to, aby každý dotek působil přirozeně a nebyl ženě nepříjemný, ale zároveň vše šlo dopředu dostatečně rychle. Krom hlubších principů na Výcviku nadrilujete i desítky konkrétních praktických doteků do svého inventáře. Díky patentovanému systému doteky nikdy nepřestřelíte, ale ​hlavně nepodměříte.

A teď si ještě představte, že byste s každou ženou plynule končili u vás doma (nebo na 1 ze 7 dalších míst k sexu). I to se dá zařídit nadrilováním účinných technik přesunů! Už žádná holka zklamaná, že jste nic nepodnikli! Vytvoříte hladkou skluzavku, která bez velkého rozmýšlení vždycky vede do postele.

​​Ten nejúčinnější a nejdůležitější Výcvik pro opravdové výsledky. ​Z každé ženy, která o vás bude mít zájem, díky dotekům a přesunům vytěžíte maximum.

Testy

​Mít odpověď na cokoli, co žena řekne, umět zareagovat na každou nečekanou situaci? Náš nejtvrdší Výcvik to zařídí.


Holky potenciální partnery často zkouší větami typu: "Mám přítele", "Já čísla nedávám", "Dnes se s tebou nevyspím", "Koupíš mi drink?", "Pohlídáš mi věci?" a dalšími, na které si nadrilujete nejúčinnější odpovědi.


Získáte pohotovost profesionálních moderátorů a politiků, a naučíte se neztuhnout, ať uslyšíte COKOLI. Ve svádění, i ve zbytku života.


Ale pozor! Zvládnutý test poznáte až podle toho, že jste se s holkou vyspali! Na Výcviku proto zjistíte, který styl odpovědi volit v které situaci. Tak, aby to dávalo smysl v kontextu celé hry, a vy vyhráli nejen bitvu, ale celou válku.

​Rande, spojení a vztahy

Vážný vztah může být napořád. Jeden Výcvik tak dokáže změnit desítky let vašeho života:


 • ​ty nejúčinnější techniky pro okamžité budování spojení = žena vám začne věřit RYCHLE
 • GamePlan rande - od setkání až k vám domů
 • řešení krizových situací na schůzce (pokud se neobjeví, nečekaně vezme kámošku...)
 • ​​jak dát najevo, zda vám jde o sex nebo vztah: Management očekávání​ TM
 • ​schopnost navazovat hluboké, milující vztahy
 • ​nácvik správných řešení v partnerských konfliktech (nevěra, citové vydírání, závazky...)
 • budování harémů a další Vztahové styly


​Techniky ne na 10 hodin, ale na 50+ let! Výcvik, který vám ráda koupí k narozeninám i přítelkyně.

​Klub

​Jediná akce StreetGame.cz, která vás připraví na akce na bytě, kluby a šílené noční párty. Naučíte se:


 • jak se i bez alkoholu stát tím nejspontánnějším bláznem v klubu
 • mé nejlepší techniky pro hraní skupin, přenositelné i na street - jak si poradit s muži, zbavit se otravných kamarádek, vyprostit holku od ostatních...
 • základy přežití na parketu
 • ​jak v klubu vytvořit status, získat celý podnik na svou stranu a použít ho při balení holek
 • ​operní techniky, jak být slyšet a neporanit si hlas, i jak v hluku balit holky beze slov
 • jak vybudovat žraločí instinkt a pokaždé odejít z klubu s jinou

Jak Výcviky probíhají?

​Den zahájíme velkou přednáškou, na kterou se odevšud sjedou desítky baličů. Maximálně motivační atmosféra! Příležitost potkat všechny známé tváře fóra osobně a hlavně najít si mezi nimi nové parťáky do akce!


Přednáška trvá 90 minut, prostory ale máme pronajaté ještě na 6 dalších hodin. Po skončení prezentace v sále zůstane už jen malý kroužek Členů, který absolvuje následný Výcvik.


​Každý měsíc probíráme 1 určené téma. Řekněme, že tentokrát to bude Výcvik Konverzace - o čem s holkou mluvit. V kruhu nebo ve dvojicích tedy začneme dělat verbální cvičení na rozpovídání, asociace, trénink improvizace... Začneme těmi nejjednoduššími a postupně budeme pokračovat k náročnějším. Vše budou bedlivě pozorovat instruktoři a doplňovat o feedback, individuální rady navíc...


Pak začneme s integrací do svádění. Budete dělat streetaře, a ženská hosteska nebo jiný balič budou hrát oslovenou ženu. Na té si budete drilovat vedení krátkých monologů (když je oslovená holka ze začátku tichá), aktivní mlčení, navazování technik pro budování přitažlivosti do smysluplných celků...


​Takhle rozvojem improvizace i učením konkrétních slovních skriptů strávíme celkem 6 hodin, po kterých už navždy budete mít s holkou o čem mluvit. Domů pak dostanete několik stran studijních materiálů na zapamatování probrané látky. A příští měsíc přijde nové téma...

Staňte se Členy a absolvujte všechno

Při nákupu zvlášť by všechny Výcviky dohromady stály 47988 Kč. Proto existuje naše Členství, které z vás udělá kyber-baliče z rok.


Během 12 Výcviků za sebou (každý měsíc jeden) do vás v připraveném sále nadrilujeme současný state of art svádění, až budete mít každou částečku procesu dokonale zautomatizovanou. ​


Těchto 12 Výcviků (Silver) můžete absolvovat spolu s neomezeným počtem kurzů přímo na ulici (Gold), kde se zbavíte strachu z oslovení a vše po boku instruktora aplikujete v praxi. Adrenalinový zážitek a doslova spirituální moment, který navždy změní váš pohled na svět. Pro ty nejnáročnější nabízíme prémiové členství (Diamond), které navíc obsahuje i neomezené množství individuálních kurzů přímo ve městě 1 na 1.

Členství silver
 • 12 tematických Výcviků
 • 12 přednášek
 • ​Medaile člena na fóruCena při nákupu zvlášť:

47 988 Kč


Cena členství:

29 990 Kč

(Sleva 37.5%)

​Členství diamond
 • ​12 tématických Výcviků
 • 12 přednášek
 • ​Neomezený počet individuálních kurzů na ulici 1 na 1 po dobu 1 roku (max. 5 měsíčně)
 • ​Medaile člena na fóru

​Cena při nákupu zvlášť:

407 928 Kč


Cena členství:

​149 990 Kč

(Sleva 63%)

​Studentské možnosti

​Jednotlivá Členství lze hradit i formou malých měsíčních splátek po celý rok. V případě totálního nedostatku financí doporučujeme tyto Výcviky:


Životní štěstí - Pasivní přitažlivost, Meditace, Rande, spojení a vztahy


Co nejvíce sexu - Aktivní přitažlivost, Doteky, Logistika


Král klubů - Pasivní přitažlivost, Řeč těla, Doteky, Logistika, Klub


Budget streetař - Oslovování, Aktivní přitažlivost, O čem s holkou mluvit, Testy, Digigame


​Taky mám za sebou kompletní sérii výcviků pod vedením @Princ a @MAGIC.

Jednoznačně můžu říct, že týhle investice nelituju. Myslím si, že by takovouto před přípravu měl absolvovat naprosto každej ještě před tím, než se vydá na kurz nebo sám ven.

Během těchto sérií přednášek a výcviků jsem navíc poznal spoustu novejch tváří, především pak kluky ze skupiny, co se účastnila výcviků, protože ta se v podstatě měnila minimálně - v podstatě drtivá většina lidí z prvního výcviků následně absolovovala celou etapu, takže jsme se navzájem celkem slušně poznali, za což jsem rád a všem zúčastněným musím vyjádřit velkej respekt jednak za investovaný čas a peníze, ale hlavně za tu vůli a ochotu na sobě pracovat ;) Jednoznačně se každej z nás posunul o velkej kus dopředu - rozdíl mezi prvním a posledním výcvikem byl do očí bijící.

​STG_Mark, voják