Vychytávky s mobilem – StreetGame.cz
Jednoduchý telefon baličovi stačí

Vychytávky s mobilem

V sekci fóra o balení holek jsem dostal otázku, jak lze při svádění používat mobil. Ten je přitom často přímo zlatým pomocníkem.

Dělejte si fotky

Po pár minutách konverzace navrhněte, že si uděláte fotku. Obejměte jí ze strany a cvakněte, nebo tím někoho pověřte. „Tvař se zamilovaně,“ poručte jí.

Díky tomu vytváříte fyzický kontakt a zároveň super sbírku fotek se sexy holkama. Ty nejlepší můžete nahrát na facebook nebo instagram. Tím se preselektujete jako úspěšný muž.

Jakmile vám dá číslo, fotku si v mobilu rovnou přiřaďte ke kontaktu. I podprůměrný streetař dostává desítky telefonních čísel, takže se vyhnete vlastním zmatkům. Kolikrát jsem šel na rande, aniž bych věděl, jak se jmenuje nebo jak vypadá…

Zbavte jí pozornosti

Když žena udělá něco, co vám nelíbí, trochu si jí vychovejte. Potrestejte ji tím, že z ní na pár vteřin strhnete pozornost. Můžete se rozhlédnout kolem, nebo vytáhnout mobil a zkontrolovat čas a nové sms. Čím déle se znáte, tím delší může být přerušení. Na rande si klidně můžete i zavolat.

Pusťte jí video

Ona: A co děláš rád ty?
Vy: Dělám MMA, zpívám v kapele a jsem neúspěšný podnikatel
Ona: Co to je MMA?
Vy: Počkej pustím ti krátké video…

Chlubení nefunguje, můžete jí ale pustit krátký zajímavý sestřih, kde se např. záběry z vašeho koncertu mísí ze závěry, jak surfujete, momenty z vašeho zápasu v kleci a fotkami sexy holek.

Předstírejte telefonáty

Když se vám žena přestane věnovat (např. někdo zavolá jí nebo jde v obchodě zaplatit sukni), jen stát a čekat by byla nepřiměřená investice. Proto předstírejte telefonát, nebo rovnou někomu zavolejte. Hlavně jen tak nestůjte a nepřemýšlejte.

Ale nepřežeňte to

Někteří dnešní lidé degenerují z toho, jak velcí jsou se svým chytrým telefonem kamarádi. Proto s mírou. Nestahujte aplikace, které vám mají sestavit tréninkový plán (protože to je podvod), nehrajte na mobilu hry a nesnažte se v každé restauraci připojit na wifi. Počítač snižuje momentum a čím víc se mu váš mobil blíží, tím je to nebezpečnější.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: