Vybudujte důvěru zmínkou o sestřenici – StreetGame.cz
Bratr má rád sestru

Vybudujte důvěru zmínkou o sestřenici

Balení holek na ulici se od klubu nebo sociálního kruhu liší hlavně v jednom aspektu: streetgame je pořád trošku netradiční. Je proto mnohem důležitější ukázat, že nejste divní nebo dokonce nebezpeční.

V klubu se seznamuje kde kdo. Opilí lidé dělají odvážné věci, to se očekává.

Ve vašem sociálním kruhu každý ví, jací přibližně jste.

Když ale máte odvahu zastavit holku uprostřed ulice, nebo si k ní přisednout v tramvaji? Část holek chápe, že jste odvážní a sebejistí. Část vás bude podezírat, že trpíte autismem (nerozeznáte netradičnost situace), schizofrenií (ani nevíte, co se děje), jdete jí něco prodat nebo ji okrást…

Existuje pak celý inventář technik sloužících jen k tomu ukázat, že nejste divní. Při balení kamarádky ze sociálního kruhu vám moc nepomůžou. Na ulici ale udělají divy!

Jednou z nich je zmínit, že máte sestru, sestřenici, neteř… zkrátka jakoukoli ženskou příbuznou. Skoro každý nějakou má, tak ji sakra zmiňte!

V sociálním kruhu to neudělá nic, je to vlastně úplně jasné… Když si ale neznámá holka na ulici uvědomí, že máte příbuzné, že jste vlastně lidé, okamžitě to vybuduje trochu základního spojení.

Řekněme, že žena prohlásí: „Já čísla nedávám.“ Beta samec by ji přemlouval: „Ale tak prosím, co můžeš ztratit?“ Trochu informovaný hráč by mohl použít falešnou diskvalifikaci („Sakra, to už dnes slyším po desáté!“) nebo změnit téma („Já taky ne. Mimochodem, líbí se ti želvy?“). Vy ale situaci můžete využít ve svůj prospěch!

„Já čísla nedávám!“
„Asi máš pravdu. Taky by se mi nelíbilo, kdyby má sestřenice rozdávala čísla komukoli.“

Najednou ví, že nejste kompletně opuštěný autista, ani bezcitný jednodimenzionální frajírek, který se umí akorát chovat namyšleně. Minimálně máte sestřenici, a alespoň trochu vám na ní záleží. Jste člověk, máte emoce, někoho ochraňujete… Základní spojení je tady.

Pokud doopravdy máte více sester nebo sestřenic, jste vyloženě v šílené výhodě, protože existuje několik sexy žen, kterým na vás záleží, mohou s vámi chodit do klubu, představit vás kamarádkám… Nebo minimálně tak si to holka na ulici bude představovat.

(Sestry vás také více vtáhnou do ženského světa, takže vás nepřekvapí, že ženy mají během puberty desítky partnerů a betům o tom lžou.)

Dokonce i věta: „Za tři minuty musím jít, čekají na mě kamarádi“ vybuduje trochu spojení, protože dává najevo, že minimálně máte nějaké kamarády :D

A tak zkrátka mezi řečí občas zmiňte své sociální vazby! Ne jako chlubení, jen je nějak dostaňte do věty, nebo ideálně dejte najevo, že vám na rodině a známých záleží. Zapůsobíte více v pohodě, ženy se kolem vás budou cítit lépe a rozdáte tak svou streetgame více dobra.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: