Všechno záleží čistě na vás – StreetGame.cz
Mějte to ve svých rukách

Všechno záleží čistě na vás

Každou jednu holku na tomto světě jde sbalit. Neexistují žádné limity. Musíte to jen udělat dobře.

Do poradny nám přišel dotaz: „Když tě nějaká holka ignoruje, když jí oslovuješ, jak jsi tu napsal, co si pak řekneš konkrétně ty :) říkáš si někdy věci jako ta určitě musela být nějaká divná, nekomunikativní, měla dnes špatný den… ?

Říkám si jediné – co bych mohl příště zlepšit?

Cílem je umět sbalit každou holku, i namyšlenou, spěchající nebo špatně naladěnou…

(Smutné většinou rozesměju v prvních vteřinách. Připadá mi dokonce, že ve špatné náladě jsou více přístupné sugesci, snáz je zhypnotizujete svým charisma. Celá streetgame je o budování charisma.

Namyšleným většinou takticky snížím sebevědomí. Přestanu jí poslouchat a chvilku se dívám do nikam, pošlu smsku, něčím jí překvapím…

U spěchajících jde o to dostatečně je vtáhnout a získat jejich pozornost. Nahazovat nová vlákna, takže zapomenou, co měly v plánu.)

Všechno je možné, záleží jen na tom, jak vychytaná je vaše hra.

Není její vina, že vy jste jí nesbalili. Je to kráva? Měli byste umět svést i krávu. Je zadaná? Měli jste být o hodně lepší, než její přítel. Cizinka? Říkal jsem přece, že na slovech tolik nezáleží.

Vždy když vás žena odmítne, není třeba být smutný. Je třeba pečlivě analyzovat, proč se to stalo, odstranit chybu a uspět příště.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

6 komentářů
T-boy napsal 8.8.2015

Rada? Na zastávce se procházela hezká slečna, celkem bez zájmu k okolí, až si nakonec sedla a po chvíli šel kolem nějaký kluk, který na ni něco zavolal a ona mu něco odvětila bez zájmu. Přišel jsem k ní, pozdravil a zeptal se, co že má takovou blbou náladu, moc nereagovala a nebo prostě řekla že nic, tak jsem se zeptal kam jede a jakým busem, to mi řekla ale dál nic, neměla zájem ale zkusil jsem si přisednout a chvilku jsme mlčel, pak zase něco zkoušel otevřít konverzací ale byl jsme docela v koncích už, pak se oběvil její kámoš a její chování se změnilo, takže to jakoby hrála – pak přišli asi další 4 borci, chvíli se s ní bavili a pak ji táhli někam do klubu, seděl jsem tam a nikdo si mě už nevšímal, pak nakonec odešli a ona s něma… Co radíte v takové situaci, pro lepší zvládnutí příště?

Odpovědět
  Princ napsal 8.8.2015

  Použij časovou tíseň – než se jí zeptáš, kam pojede, řekni jí předem, kam půjdeš ty. Tak jí bude jasné, že ji nechceš pronásledovat.

  Důvody špatné nálady bych s ní nerozebíral a rovnou jí rozveselil. Někdy používám i „Ahoj, usměj se“.

  Možná jsi její nezájem příliš odměnil svou další snahou. Dej prostor, aby se snažila ona.

  Pro další postřehy bych tě asi musel vidět živě. Nejdůležitější je, jak působíš, co z tebe vychází, jaké máš charisma, jak stojíš a jakým hlasem mluvíš…

  Odpovědět
zidan napsal 8.8.2015

Ahoj ja mam problem sem cikan a libi se mi kluci s velkyma perama co mam delat

Odpovědět
  Princ napsal 8.8.2015

  Ahoj Zidane, v tomto případě bych raději než streetgame (kde narazíš na spoustu heterosexuálů) volil specializované kluby, případně internetové seznamky.

  Odpovědět
T-boy napsal 9.8.2015

Princi díky, příště to zkusím lépe, máš i nějaké rady, jak zvládnout 5 (nebo jiný počet) borců, kteří jsou třeba i Alfa samci lepší než já? Myslím samozřejmě převálcovat je charismatem a uměním pickupu, ne fyzicky.. :)

Díky T-boy

Odpovědět
Odešlete odpověď