Vizualizace jako příprava na oslovení – StreetGame.cz
Síla představivosti

Vizualizace jako příprava na oslovení

Vizualizace, řekněme soustředěné představování si budoucího úspěchu, není zázračnou technikou, díky které vám z nebe spadne auto. Dá se ale použít pro bezpečnou simulaci zátěžových situací, zvykání si na ně a osvojování reflexů během nich.

Pokud si dokážete živě představit stresovou situaci, vyvolá to ve vás pocity podobné tomu, jako kdybyste ji opravdu zažívali. Pokud si například nervózní kluk představí, jak oslovuje neznámou ženu na ulici, rozbuší se mu srdce. Takto tedy můžeme simulovat, napodobit hormonální situaci probíhající v jeho těle, v menší míře a za nepřítomnosti opravdového rizika.

Zjednodušeně: pokud oslovíte holku, vyvolá to ve vás spršku adrenalinu. Pokud si představíte, jak oslovujete holku, vyvolá to ve vás menší spršku adrenalinu, aniž by vás to cokoli stálo. Takto si na adrenalin můžete vytvářet odolnost – později budete potřebovat větší dávky pro stejný efekt, malé dávky už vás nerozruší.

Budujete tak kuráž. Odvaha je odolnost, návyk na hormon adrenalin.

Jak na vizualizaci

Pohodlně si tedy lehněte a zavřete oči. Představujte si, jak jdete po ulici. Co máte na sobě, jak se cítíte. Kde přesně vlastně jste. Jak se neznámí lidé míhají kolem vás. A jak pak vidíte krásnou holku. Co má na sobě, co o ní prozrazuje její řeč těla. Ale to už se k ní blížíte. Oslovujete ji a vidíte její pozitivní reakci. Probíhají první věty vaší konverzace.

Druhou možností je předem si připravit text, který si pak můžete číst. Prostě si překopírujte náš odstavec, a obecná tvrzení přepište na konkrétní. Vytvořte příběh o tom, jak na konkrétním místě, které znáte, oslovujete konkrétní ženu, která nějak vypadá, konkrétní větou… Někomu bude více vyhovovat první možnost (ležet a volně si představovat), jinému druhá (napsat příběh a prožívat ho během čtení).

Podobně můžete pracovat i s jinými situacemi, např. doteky na ulici, prvním polibkem, prvním rande…

Co to s vámi udělá

Psal jsem: „oslovujete ji a vidíte její pozitivní reakci“. Proč pozitivní? To není kouzlo, kde díky představě vám vesmír sešle pozitivní reakci. Prostě to ve vás samotných vytváří návyk předpokládat pozitivní reakci. A lidé, kteří předpokládají pozitivní reakci, působí na okolí lépe.

Nejen že tedy simulujete stresovou situaci, letmo také vytváříte návyky. I když vám v představě buší srdce, stejně tam jdete a uděláte to. Naplňte svou hlavu takovými myšlenkami, na opravdové streetgame pak vše bude přirozenější, intuitivnější. Jen zažijete, co už jste si mnohokrát představovali. Bude to zvyk, jako jste zvyklí na kde co.

Jak vizualizace programovat do časového plánu

Největší chybou, jakou lidé při vizualizování úspěchu dělají, je zůstat jen u toho. Nemůžete odložit pravou streetgame, protože „jste ještě dost nevizualizovali“. Nejlepší čas na streetgame je vždycky hned teď, nebo kdykoli dřív :)

Vizualizace zapojte třeba mezi jednotlivými streetgame, večer před spaním nebo ve volné chvíli v práci. Ne místo streetgame! Pokud už dobře víte, jaké to je oslovit holku na ulici, bude se vám to také lépe představovat.

Tak do ulic, a představovat si až pak! :)

(Autorem obrázku je vjeran2001)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: