Dárek za účast na přednášce – StreetGame.cz

Pokud jste se dostali na tuto stránku, není třeba žádného marketingu.

​Zažili jste si to sami. Na vlastní oči jste viděli, co je to proniknout do komunity těch nejlepších baličů. Studovali jste ty nejpokročilejší technologie pro zaujetí ženy, sex, vztahy, osobní rozvoj...Viděli jste matrix tát před vašima očima.

V roce 2018 budeme pokračovat ještě šíleněji!

Zaprvé, z velké účasti benefituje každý. Čím více baličů uvidíte, tím snáze se vytrhnete z mainstreamové hypnózy. Tím snáz najdete parťáky, kteří vám dokonale sednou. Přednášky jsme do začátku zlevnili na 299 Kč, aby cena nebyla bariérou vůbec pro nikoho a mohl přijít úplně každý. Tato sleva končí v pondělí, 29. ledna. 

Za druhé, praxe je král. Jenže když se člověk rovnou vydá oslovovat holky do ulic, často se v nervozitě vrátí ke svým reflexům - ztuhne, zvýší hlas, nemá co říct, hází na holku otázku za otázkou, zapomene budovat přitažlivost, při první příležitosti sám uteče... Na zkoušení nějakých technologií ani nepřijde řada.

"Bohužel takhle si muž jen zafixuje nejrůznější zlozvyky. Myslí si, jak na sobě pracuje, a doopravdy si automatizuje špatnou hru."

Ve velkém stresu se člověk vrací k tomu, co má zautomatizováno. Co kdyby šlo tyto návyky změnit? Vydat se na street rovnou s těmi správnými reflexy? Po přednášce uspořádáme 6 hodin drilů, které do vás funkční návyky navždy otisknou. Až pak vyjdete ven, budete už jen sledovat, jak vaše tělo automaticky d​​​ělá ty správné věci - autoritativně ženy zastavuje, přirozeně se dotýká, buduje přitažlivost a prochází všemi testy. Výcvik povedou Princ a Magic v Praze.

Na rozdíl od přednášky, při takovém výcviku je třeba bedlivá pozornost instruktora. Každá chyba se musí opravit okamžitě, aby se dále nepotvrzovala a nestal se z ní reflex. Proto otevíráme pouze 10 míst. Na Výcvik po přednášce zůstanou ti, kdo se přihlásí nejdříve. Jako první chceme dát šanci lidem, kteří už jsou s námi nějakou dobu. Proto tato stránka pro vás. 

Z akcí nebude záznam a nebudou se nikdy opakovat. Tady můžete využít úvodní slevy za včasné přihlášení a získat své místo jako první. 29. ledna předprodej skončí a přednášky zdraží na 500 Kč.