Video: Oslovení dvou holek -> telefonní číslo a objetí – StreetGame.cz
Holka se naklání k svůdníkovi

Video: Oslovení dvou holek -> telefonní číslo a objetí

„Když mám oslovit holku, cítím se jako v pasti,“ svěřil se mi budoucí chirurg Max na začátku kurzu. Brzy bylo všechno jinak. Stačily dvě hodiny, a byl schopný ženy v klidu svádět, dotýkat se jich, procházet se s nimi, brát si čísla… Když s parťákem oslovovali dvojičku holek, natočil jsem video pro následný rozbor:

Max napřímo oslovil jednu z žen. Uplynula vteřina, dvě… A zrovna když její kamarádka zesmutněla, že ji nikdo neoslovil, objevil se pro ni Maxův parťák Petr.

Situace 1 na 1 je nejsnazší, a tak se každý bavil pouze s tou svou. Oba postupně na zahájení doteků použili podání ruky.

Petrova holka si kvůli tomu musela přendat tašku do druhé ruky. Za odměnu Petr zahájil přesun. Přidal k tomu dotek na záda. Také Max se svou dívkou vydal na procházku. Když se totiž mění kulisy, žena má pocit, že s vámi strávila déle času, než kdybyste celou dobu stáli na místě.

Obě kamarádky trochu spěchaly. Proto si Max i Petr místo rande po pár minutách jen vzali telefonní čísla. Max svou holku na videu objal a ona mu zamávala na rozloučenou…

Max pak do kamery zhodnotil, jaké má z kurzu pocity, a šlo se zase oslovovat… Pro další videa ze StreetGame nám na youtube můžete dát odběr:

 
Každé video tak uvidíte jako první. Zároveň se ze všech stran obklopíte inspirací, takže vaše hlava bude plná streetgame.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Daniel napsal 6.9.2016

Paráda!

Odpovědět
Odešlete odpověď