Vezměte ženu na své teritorium – StreetGame.cz
Svádějte na svém vlastním území

Vezměte ženu na své teritorium

Společenské postavení, moc a popularita je přitažlivá. Proto je nejlepší vzít ženu někam, kde je to vaše.

Řekněme, že po noci v klubu objednáváte taxi a směřujete k vám domů. Můžete objednat rozmrzelého náhodného taxíkáře ve starém autě. Bude se mračit a možná místo vás vezme partu lidí, která k němu přiběhne rychleji.

Nebo můžete objednat svého „osobního“ taxikáře, který vás zná, miluje a pokud má na výběr, přijede pomalu svou nejnaleštěnější limuzínou.

Taková situace chce samozřejmě přípravu. Musíte najít správného člověka, a musíte si ho získat. V první řadě příjemnou komunikací, a možná také spropitným. Měl by vás jasně rozpoznat, kdykoli vám dát přednost a ukazovat, že si vás oblíbil.

„Ahoj Alberte, jsi tu jako blesk.“
„Děkuji pane. Když jde o vás…“

Vraťme se v noci o kousek zpět. V klubu možná došlo k nějakému konfliktu. Neskončíte nepovšimnutí s rozbitou hlavou, ani vás nevyvedou. Znáte totiž vyhazovače…

Z posilovny, z bojových sportů, přes společné známé nebo přímo z klubu, vyhazovač patří mezi první lidi, které v klubu musíte získat. S ním dj, promotér a barman. Soustřeďte se na navazování vztahů s nimi, využívejte příležitostí. Buďte zdrojem zábavy, holek, kontaktů…

A teď vpřed do budoucnosti. Chystáte se se ženou do restaurace. Určitě to tedy nebude restaurace, kde jste nikdy nebyli, neznáte lístek a nikdo stejně tak nezná vás. Vyberete svou restauraci, kde kamarádíte s majitelem a kdy se číšníci poperou o váš stůl.

Odkud mimochodem znáte majitele? Zřejmě jste mu dohodili jeho současnou přítelkyni. Možná dokonce pořádáte trojky s holkama, které máte ze streetgame. A nebo vás seznámil váš kamarád vyhazovač…

Co rozhodně nechcete je zpocená, ulítaná obsluha. Nehledě na počet hvězdiček, z číšníka by měl jít dojem, jako byste se nacházeli v luxusním hotelu. To znova ovlivníte v první řadě správnou komunikací, případně také spropitným.

Číšník spočítá útratu: „Tři sta devadesát devět prosím.“
Plácnete se do nohy a zvoláte: „Ať nežeru! Čtyři sta!“

Takhle ne… V ideálním případě necháte tučné dýško, ale nenápadným způsobem. Zbytek stolu by neměl vědět, kolik jste platili. (Zvlášť s ženou si o tom nechcete povídat. Nechcete vypadat, jako že se na ni snažíte udělat dojem spropitným. Jakékoli chlubení představuje okamžité body dolů. Chcete jen v tichosti získat číšníka.)

A tak je to se vším. Čajovny, lázně… Rozšiřujte své teritorium, hrajte na něm.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
jozef napsal 15.8.2015

Ahoj Princ.Máte super články.Ja mám problém s oslovením holky,lebo mám ružovku(to silné sčervenanie v oblasti líc na tvári) chodím s tým na kožné a nič nepomáha…Ludia,ktorí to maju,tak su malo sebavedomí.Určite by som si netrufol na priame oslovenie.čo by si mi poradil ty?Vdaka.S pozdravom Jozef

Odpovědět
    Princ napsal 15.8.2015

    Většina z nás byla nejdříve nesebevědomá. Zvlášť já, a hezký také nejsem :D

    Překonej se a oslovuj, i když z toho máš strach. Klidně ze začátku používej nepřímá oslovení nebo holky jen zdrav.

    Kdyby ani to nepomohlo, pořádáme pravidelně kurzy, kde svádění naučíme každého :)

    Odpovědět
Odešlete odpověď