Věční teoretikové umírají sami – StreetGame.cz
Suchá poušť

Věční teoretikové umírají sami

„Už čtu váš web asi půl roku,“ řekl mi jeden student na kurzu. Vykulil jsem oči: „Cože půl roku? V tom případě bys přece dávno měl žít v sexuální hojnosti.“ „Jenže já se k ničemu z těch věcí neodhodlal,“ vysvětloval mi.

„Ale my tam přece pořád píšeme, že se nemáš k ničemu odhodlávat. Máš jít, totálně se bát, a stejně to udělat,“ stále jsem nerozuměl.
„No já párkrát šel na street, ale nikdy jsem žádnou neoslovil, takže z toho vždycky byla jen několikahodinová procházka.“
„A proč jsi teda na kurz nepřišel hned?“
„Pořád jsem si myslel, že to nějak zvládnu sám…“

Ideálně si představuju, že člověk první den přečte asi 20 článků a hned jde na první streetgame. Druhý den přečte pár dalších a jde znova…

Není totiž dobré, když množství teorie výrazně přesáhne praxi. Čím víc přečtete, tím více holek musíte oslovit, abyste všechno otestovali a aplikovali. Moc teorie vás vždy dostane jen do vlastní hlavy.

Pokud někdo čte náš web půl roku a pořád není obklopen ženami, jde už o opravdu vážný problém. Chce to obří schopnost lhát sám sobě a přehlížet realitu. Svou situaci poznáte velice lehce:

Nemáte žádné holky? Děláte všechno špatně.
Máte nějaké holky? Děláte něco dobře a něco ne.
Máte hromadu holek? Děláte to dobře.

Pokud jste doteď nic nepodnikli, dám vám zaručený tip. Jděte na streetgame hned teď a oslovte co nejrychleji prvního člověka, kterého potkáte. Nemějte na něj žádná kritéria – dostaňte se pod minutu od východu z domu a pod tři vteřiny od chvíle, kdy dotyčného uvidíte. Tak se vaše streetgame už nikdy nepromění v procházku.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Svudnik napsal 25.7.2015

Ahoj, jak by jsi balil servírku v restauraci?:)

Odpovědět
Odešlete odpověď