Vážný vztah začněte sexem – StreetGame.cz
vztah a sex

Vážný vztah začněte sexem

Mladší kluci si občas stěžují: „Mám přítelkyni, ale ještě se mnou nechce spát“. Mám pro ně nepříjemné překvapení. Pokud s holkou nespíte, není to žádný vztah.

Jestliže vám žena tvrdí, že ještě nechce sex, chce tím vlastně říct, že nechce sex s vámi. Chybí vám přitažlivost, chybí vám spojení, kdo ví… Ale možná kdyby přišel někdo přitažlivější, charismatičtější, zajímavější, dala by si říct. A možná, jen možná už s někým i spí, jen o tom nevíte.

Každopádně je čas se zamyslet: jste její přítel, nebo jen hodný kamarád, který za ní platí, poslouchá její problémy a kterého může obejmout?

S partnerem má žena vždycky sex. Právě to jí umožní vybudovat si k němu silné emocionální pouto, plně se mu oddat.

Začínáte tedy své vztahy správně? Tedy že ženu oslovíte, za pár dní se ozvete a nabídnete jí první rande, pak druhé, párkrát se spolu vyspíte a tak začne vztah? Anebo začnete předčasně plýtvat city, hrát si na vztah a čekat, že sex přijde někdy v průběhu, po pár měsících?

Jste v evoluční hře kvalitní materiál na dělání dětí, nebo jen přihlouplý zaopatřovatel, který o ženu pečuje a ona ho podvádí?

Pokud začnete jako supersexy chlapík, se kterým se žena chce vyspat, a pak řeknete: „Chci s tebou dělat i jiné věci, pojďme spolu chodit“, funguje to skvěle. Ale pokud začnete jako neškodný bezsexuální zaopatřovatel, opožděně získávat přitažlivost je téměř nadlidský úkol.

Důvěra a pohodlí většině mužů nedělá takový problém – být kamarádští, zajímat se, říkat si tajemství a sdílet emoce je to, co umí, co stokrát viděli v nejrůznějších romantických filmech. Věc, na kterou se musí zaměřit, je budování přitažlivosti.

A naučit se vyvolávat v neznámých ženách přitažlivost chce pořádný tréning. Ten vám v dostatečné míře zajistí právě oslovování. Logicky: nenajdete si holku, pokud nikdy žádnou neoslovíte. I proto jsme nyní spustili živé kurzy svádění, kde si vše můžete vyzkoušet v praxi.

Nezačínejte pak vážný vztah na konci prvního nebo druhého rande. Začněte s dívkou nejdříve spát, a partnerství nechte vyplynout. Neplatí totiž, že „vztah je vztahem, pokud je to na facebooku“ :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
karoo napsal 19.2.2014

Je to úplná blbosť – mal by si svoje „vedomosti“ overiť predtýmm akok dávaš super radičky… : ak sa dvaja spolu vyspia, vznikne medzi nimi špeciálne intímne puto či to chcú alebo nie (biologicky je to tak kódované, od prírody , viď. oxytocín), takže ak to spravia vo fáze, keď sa nepoznajú, keď ešte vôbec nevedia, či chcú spolu byť, či sa emocionálne, sociálne, psychicky atď. hodia k sebe alebo nie, tak to asi nebude zaručene dobrý začiatok pre vážny vzťah….

Odpovědět
Princ napsal 19.2.2014

Ahoj Karoo, přesně tak, vznikne intimní pouto, zejména ze strany ženy (článek to sám zmiňuje). To je přesně to, co chceme :)

Odpovědět
Princ napsal 7.10.2019

Jo a jestli ti s každou holkou, se kterou spíš, vzniká pouto, to pak musíš mít pouta po celém městě, ne? :D

Odpovědět
Odešlete odpověď